A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Arcadia Air

29.02.2008 09:35:01 | arcadia
Má niekto skúsenosť s cestovaním s touto CK (poznavacie zajazdy, safari v Keni, JAR)?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.08.2017 07:38 109.234.47.***
Re: Indie Okruh dillí - Varanásí  

Vážená paní MUDr. Rumanová,
opakovaně se vyjadřujeme k záležitosti doobjednané 3. osoby (Vaší dcery) ve dvoulůžkovém pokoji. Na zájezd jste byla přihlášena se svým manželem dle podepsané Smlouvy o zájezdu a takto byly dle této smlouvy také objednány veškeré cestovní služby vč. letenek na Vaše jména. Jelikož se jednalo o neměnné, nevratné letenky, nedala se bohužel některá z letenek změnit na Vaši dceru či zrušit bez storno poplatku. Pro vyhovění Vašemu požadavku, aby mohla také letět Vaše dcera, jsme Vám nabídli rozšíření zájezdu o další osobu na přistýlce. Vaší dceři na přistýlce jsme poskytli slevu, kterou jsme Vám odečetli z celkové ceny zájezdu. Zároveň jsme Vaší dceři poskytli veškeré totožné služby, které jste dle smlouvy čerpala s manželem. Ve všech objednaných hotelech byla Vaší dceři vždy poskytnuta přistýlka ve dvoulůžkovém pokoji. Přistýlka a další vybavení pro 3. osobu bylo dodáno po přihlášení na hotelové recepci při příjezdu. Jedná se o běžnou praxi 3* hotelů v Indii (malé pokoje, přidělení konkrétního pokoje až při přihlášení), kterou nejsme schopni bohužel změnit. V případě jakéhokoliv nedostatku během Vašeho zájezdu jsme Vám doporučili nejdříve vše řešit na místě. V pokynech na cestu jsme Vám předali telefonní kontakt na zástupce naší CK v Indii s 24h asistencí nebo bylo možné kontaktovat přímo naši CK. Náš zástupce v Indii žádnou zprávu od Vás k řešení bohužel neeviduje. Přestože všechny objednané služby dle smlouvy Vám byly poskytnuty v plném rozsahu, nabídli jsme Vám pro udržení dobrých přátelských vztahů dodatečnou slevu ve výši 100 USD. Ekvivalentní částku v Kč jsme Vám poukázali na Váš bankovní účet. Uvedenou slevu jste nám následně vrátili zpět na náš účet. S pozdravem, CK Arcadia Air

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
07.06.2017 22:40 46.13.187.***
Indie Okruh dillí - Varanásí  

.27.2.-9.3.2017 Jsme absolvovali okruh po Indii s CK Arkadia Air, mírnou nedomluvou jsem byla přihlášena já a manžel, úmysl byl já a dcera, přes to, že příhláška byla poč listopadu, odlet konec února a pokus o změnu osob hned, jak jsme zjistili kombinaci přihlášených, CK oznámila, že lze jedině zrušit již zakoupenou letenku s plnou ztrátou ceny a zakoupit novou na nové jméno, ale současně nám aktivně nabídla možnost cesty 3. osoby. Můj poměrně opatrný manžel toto konzultoval s panem 'Ludmou a ten ho ubezpečil, že nemusíme mít obavy, s 3. osobou nebude problém a bude mít stejný servis jako ostatní a tak jsme tuto variantu použili. A ejhle - pouze 1 hotel ze 7 na trase měl pokoj připravený pro 3 osoby, ostatní nic, ani se nikdo nezmínil - delegát, recepční, personál - pokoj připravíme a doplníme, takže po příjezdu -např . ve 2,30 ráno v Dillí vyběhnout na chodbu, zastavit někoho z personálu a začít, není 3 postel , přikrývky, polštář, není 3 ručník, chybí l voda, mnohdy i stěhovali nábytek, aby se 3. postel vešla. tato akce trvala od 30 do 50 min, vždy po celodenním cestování, 7 hodinách ve vlaku apod. a znovu opakuji, kdybychom nezačali aktivně jednat, nic by se nedělo a jeden z nás trávil noc v křesle a to si nepřejte mnohdy vidět kvalitu přistýlky, špinavé povlečení - Dillí, deska samý ptačí trus - Khajuraho, matrace na zemi - Lucknow. Po návratu následovala reklamace se žádostí o slevu lo% z ceny zájezdu po odečtení ceny letenek, závěr CK - nic se nestalo, přistýlka nakonec byla, nebo snad ne? Důvod nepřipravenosti - estetický vzhled pokoje. Ve chvíli, kdy se těšíte na WC, do sprchy, uvařit kávu a natáhnout si záda jde estetika stranou a ¨nastupuje vztek. Rada -měli jste to řešit na místě - ano, to jsme dělali. Nabídnutá kompenzace ?? 100 US s¨dolarů =2600 = cca 850 Kč na osobu a zaslaných na náš účet bez našeho souhlasu. Indie je zajímavá, památky úžasné, delegáti odvedli svoji práci.. Podotýkám, že cestujeme ve 3 cca 25 let a tohle se nám stalo poprvé - byla to také naše l . a poslední cesta s CK SArcadia Air Rumanová

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
15.05.2017 18:04 165.225.72.***
Jamajka s CK Arcadia Air  

Rády bychom s Vámi sdíleli zkušenosti z naší dovolené, která byla organizována CK Arcadia Air. Jsme celkem zcestovalé a Karibik jsme už několikrát navštívily. Tentokrát jsme byly na kombinovaném zájezdu po Jamajce (5 dnů cestování a 5 dnů relaxace na pláži v Negrilu). Po příletu na nás čekal milý průvodce a zároveň řidič. Byly jsme dvě ženy a díky tomuto průvodci a bodyguardovi v jednom ;-) jsme se cítily bezpečně a komfortně. Byl velmi galantní, pozorný a měl snahu nám ukázat vše zajímavé. Druhou polovinu dovolené jsme strávily ve velmi příjemném resortu střední kategorie (Merrils II). Hotel byl přímo na krásné, bílé, dlouhé pláži, kde panovala typická jamajská atmosféra (všude znějící hudba Boba Marleyho, vůně marihuany a pro nás exotičtí rastafariáni 8-) ) Čecha tu nepotkáte....Rusa také ne :-D......jsou zde hlavně Američané a Němci.
Zvláště bychom chtěly poděkovat paní Marečkové z CK Arcadia Air za její příjemné, vstřícné a profesionální jednání. Vše bylo výborně zorganizované a určitě doporučujeme služby této CK.

Iveta a Nela Hrstkovi.

Neregistrovaný uživatel
08.12.2016 08:04 213.211.55.***
Re: Indie s CK Arcadia Air (již podruhé)  

mnohokrát jsem s touto cestovkou chtěla cestovat,ale bohužel neumím jazyky a průvodce zase neumí česky,takže nic :-(

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.12.2016 05:11 90.177.50.***
Indie s CK Arcadia Air (již podruhé)  

Minulý týden jsme se vrátili z Indie, kterou jsme prostřednictvím CK Arcadia Air navštívili již podruhé. Tentokrát nám pan Luďma a jeho kolegyně připravili zájezd pouze podle našeho přání, po indických svatých místech a na závěr cestu do Darjeelingu a výlet na vrchol Sandakphu s výhledem na Himaláje.
Organizace byla perfektní, všechno fungovalo a v okamžiku, kdy došlo k neočekávaným událostem (poněkud nevhodné chování jednoho z řidičů a železniční neštěstí, které zablokovalo trať, po které jsme měli cestovat z Gaye do Kalkaty), poskytli nám, pan Luďma i místní CK okamžitě podporu a vše se hned vyřešilo. (Rychlá intervence u řidiče jej "umravnila", do Kalkaty jsme nakonec doletěli letadlem.)
A tak jsme se vrátili se spoustou krásných a zajímavých poznatků o indickém duchovním světě a naprosto úchvatným a nezapomenutelným pohledem na sluncem ozářené Himaláje; od Mount Everestu a Makalu až po Kančendžangu.
Děkujeme za výbornou organizaci a někdy příště určitě zase CK Arcadia vyrazíme na neobyčejnou dovolenou.

Martin Bušek

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
15.04.2016 11:19 90.179.18.***
Dovolená v Senegalu.  

Ráda bych touto cestou poděkovala panu Luďmovi, který pro nás připravil a zajistil čtrnáctidenní cestu do Senegalu do oblasti Somona. Nejvíc si cením zajištění leteckého spojení s Air France se seatingem u nouzového východu, takže cesta byla velmi pohodlná až komfortní se skvělým jídlem, se šampaňským a koňakem. Užili jsme si krásných 14 dní s několika výlety, příroda je nádherná, lidé jsou neskutečně milí a pohostinní. Hotel Baobab se prezentuje jako čtyřhvězdičkový. Má dvojí ubytování, v "domorodých chýších" a v hlavní budově. Bydleli jsme v takové chýši a hlavně koupelna neodpovídala požadavkům. Sice čisto, ale chtělo by to renovaci.Jídlo bylo naproti tomu excelentní, hodně cestujeme, ale s takovou kvalitou a rozmanitostí jsme se asi nikde nesetkali.Areál hotelu je v krásné zahradě, dva veliké a teplé bazény, oceán byl studený a divoký, nepříliš vhodný ke koupání, pro děti vůbec ne. Pláž ale byla čistá, každý den uklizená. Po návratu jsme zkusili reklamovat úroveň pokoje a opět pan Luďma nám vyřídil určitou satisfakci. Takže uýž se těšíme na příští dovolenou, zcela jistě s touto CK. všem ji doporučujeme. :-)

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
13.12.2015 19:20 90.177.50.***
CK Arcadia Air  

V listopadu t.r. jsme byli s touto cestovní kanceláří v Indii a byli jsme velmi spokojeni jak s komunikací (paní Lukášová), tak s výběrem letenek a letecké společnosti, jakož i s celkovou organizací cesty a službami partnerské indické CK. Jeli jsme ve dvou a organizace celé cesty byla perfektní. Při přípravě další dovolené se na tuto CK určitě znovu obrátíme

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
26.10.2015 07:56 195.250.139.***
Re: CK Arcadia Air  

Mám trojnásobnou zkušenost a vždy výbornou. Našla jsem tuto cestovku náhodně na internetu a ukázalo se, že to byla víc než šťastná volba.
V roce 2010 jsme s nimi byli na safari v Tanzánii, ve 2013 na Mauriciu a letos v JAR. Vše bylo vždy bezvadné, vstřícný přístup a profesionálně odvedená práce.
Nelze než doporučit ! :-) :-) :-)

JH 

• Evelinka11
  • Anonym (2)
  • Anonym (2)
flyok 27.04.2015 19:33
Kuba  

Před týdnem jsem se vrátil z poznávací cesty po Kubě s CK Arcadia Air. Na tuto CK jsem narazil náhodou, když mě jiná cestovka "vypekla" a zrušila mi zájezd měsíc před odletem. A nyní jsem tomu rád!
Protože poznávací zájezd (Velký okruh Kubou), zařízený Arcadií, byl perfektí! Cestoval jsem s manželkou a k dispozici jsme měli jen pro sebe řidiče taxíku a úžasného česky mluvícího místního průvodce.
K tomu skvěle vybrané lokality, výborné ubytování (volba hotelů u moře popř. s bazénem nám umožnila večer skvěle zrelaxovat po celodenním putování), perfektně rozvržené části na poznávání i odpočinek, dostatek času i na samostatné poznávání atd.
Byl jsem maximálně spokojený!

• Evelinka11
  • Anonym (2)
  • Anonym (1)
Věra Bělohlávková
17.03.2015 12:54 90.179.18.***
Sri Lanka  

Včera jsme se vrátili ze Sri Lanky. Cestu nám zprostředkovala Arcadia Air ve spolupráci s partnerskou CK v místě. Měli jsme první týden cestování po ostrově s průvodcem Gayanem S. Byl to člověk nesmírně trpělivý, milý, ochotný, výtečný řidič, staral se o nás jak o děti. Navíc sám zcestovalý, sedli jsme si i po lidské stránce. Vřele ho doporučuji. Spali jsme v různých hotelích, některé byly lepší, jiné průměr, ale nečekali jsme žádný luxus, takže fajn :-).
Druhý týden jsme strávili v hotelu Pandanus Beach. Je to hotel, vloni zcela obnovený, všechno je nové, pěkné, personál usměvavý, ochotný. V celém hotelu i kolem bazénu dokonalá čistota. Pláž je krásná, čistá, všude málo lidí. Jídlo vynikající, nejvíc jsme si pochutnali na místních pálivých specialitách.

• Evelinka11
  • Anonym (4)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze