A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Ancora

22.06.2008 10:05:51 | roman roman
roman roman
No, já jedu s Ancorou teďka 15.7. do Španělska, tak jsem jako zvědavá, no ... Snad to nebude tak hrozné ...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
10.02.2018 15:13 77.242.95.***
hotel Colosseum  

Mrzí mě, že Váš pobyt v Bulharsku dopadl katastrofálně.
Již 8x jsme využili služeb CK Ancora a vždy jsme byli maximálně spokojeni.Delegát v Primorsku zorganizoval po dobu pobytu 3 schůzky na hotelu,pravidelně nás informoval i na nástěnkách.
Dříve jsme využívali jinou cestovku a po negativních zkušenostech jsem zvolili Ancoru a zatím spokojenost.
Letos letíme do Primorska již po jedenácté, ale pro nás je to srdcovka, jelikož jsme tam našli přátele.
Přeji Vám šťastnější ruku při výběru dovolené, snad na Bulharsko nezanevřete.Starší recenze na tento hotel by mě odradili.

Neregistrovaný uživatel
08.02.2018 11:25 212.67.68.***
Jaroslav Pánek  

Chtěl bych všechny varovat před touto cestovkou. Možná se vám dovolená vydaří, pak ale děkujte šťastné náhodě. My jsme měli zkušenost otřesnou. Byli jsme v Bulharsku v hotelu Colosseum****. Základní potíž byla v tom, že hotel rozhodně neodpovídal čtyřem hvězdám. Hodnotil bych ho tak na hvězdy dvě.

Nevím, jestli byly horší poničené pokoje, rozbitý nábytek, dveře, plíseň v koupelně i ve ventilaci, protékající záchod, noční hluk z diskotéky nebo špatné a stále se opakující jídlo, které navíc nestíhali doplňovat, stálé fronty na všechno - v restauraci i v baru (vždy otevřený jen jeden bar pro celý hotel), žádný animační program pro děti, poničené okolí bazénu, a spousta dalších menších i větších nepříjemností.

Za dovolenou jsem zaplatil spoustu peněz, strávil jsem tam spoustu času focením vad a nedostatků, pořizováním důkazů, dohadováním se s personálem, sepisováním závad a nebyl jsem rozhodně sám. Na recepci se běžně tvořily fronty naštvaných hostů, na delegáty se sypaly hordy stížností od klientů.

Všechno zbytečně. Cestovka vám stížnost nebo reklamaci neuzná, ani kdybyste jim omlátili důkazy o hlavu. Nechtějí se bavit o kompenzaci, vlastně vůbec o ničem. Zamítnou vám všechno, přestože seznam závad mám podepsaný jejich vlastní delegátkou. Zbývá jen soud.

Třeba jste měli štěstí a všechno proběhlo hladce. My ne a podle diskusí a stížností na různých portálech a stránkách jsme rozhodně nebyli sami. Moje rada - vyberte si jinou cestovku. Tohle je prachsprostý šmejd.

Neregistrovaný uživatel
04.02.2017 10:37 83.240.12.***
Re: jedině AncorA  

(((clap)))

Neregistrovaný uživatel
20.12.2016 22:42 78.108.148.***
Re: Ancora horor bez kouku slušnosti  

Dobrý den, také máme podobnou zkušenost a také nám reklamaci neuznali. Momentálně se s CK Ancora soudíme. Pokud se chcete připojit, tak se mi prosím ozvěte na email lucie.marko83@gmail.com.
Jen tak pro zajímavost CK Ancora tvrdí, že si kromě nás na jejich zájezdy nikdo nestěžoval, proto se obracím na ostatní nespokojené účastníky.

• Anonym (1)
František
06.09.2015 17:48 77.48.59.***
Dovolená Itálie-Cattolica hotel K2***  

Zkušenost s CK Ancora = naprostá katastrofa!! Během pobytu vám jako sousedy hotel K2***nastěhuje imigranty ze střední afriky (samí mladí muži) a delegátku vůbec nenapadne informovat o téhle skutečnosti. A není nic příjemnějšího, než vám mladí mužští imigranti obhlížejí manželku a dceru a snaží se jich různě dotýkat či oslovovat a o nějaké opatrnosti s ohledem na možné cizokrajné nemoci Vám pro jistotu vůbec neodpoví. Jako by to nebyl jejich problém. Zkrátka úžasná dovolená plná zážitků. Proto Ancoru nikomu nedoporučuji, horší dovolenou jsem nezažil !!!

jiří
31.08.2015 20:01 89.102.212.***
misalidas 04.04.2015 16:02
Spokojenost  

S CK Ancorou jsem byl 2× - vždy v Bulharsku-Primorsku. Naprostá spokojenost, hotel přesně jako na fotkách (Ancora Beach), velice slušně vybavený a non stop čistý. Delegátku jsem viděl za celou dobu asi jednou, což je v destinaci, jako je Bulharsko OK. Na výlet jsem jet nechtěl a všechny důležité informace vždy byly napsány na nástěnce - stačí, dovolenou si totiž organizujete sami (Což např. v Egyptě často nejde, protože jste v resortu.). Doprava taky ok, všechno na čas, žádné zbytečné povídačky a k věci. Nemám s Ancorou sebemenší problém. :)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Big smile 19.01.2015 09:07
Re: CK Ancora  

CK Ancora je první cestovka se kterou jsem v roce 1997 jela...no vida a fungují do dnes, to taky něco vypovídá.

René P: pokud jedete na dovolenou, zjistěte si do jaké země, jaký je standard označování kategorie hotelů a jaký rozsah all inclusive si v ceně zájezdu hradíte, ušetří Vám to spoustu problémů a rozčilování. ;-)

Dana Svobodová
17.01.2015 14:29 185.14.232.***
Ancora horor bez kouku slušnosti  

Nejezdětě s ck Ancora. Dovolená v Itálii s dětmi příšerný pokoj drzá delegátka a od p. majitele jen sliby( po telefonu) a po návratu neuznaná reklamace a lži lži již nikdy!!!!!!!!!!!

Gabriela
29.07.2014 09:36 194.228.96.***
CK ancora  

Já bych chtěla velmi poděkovat CK ancora, při vyřizování zájezdu, i nestandardních požadavku vše proběhlo vemi rychle a hlavně velmi ochotně.

Zpět na všechny diskuze