A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Alpina

08.02.2008 08:26:48 | Alka
Máte někdo zkušenosti s CK Alpina? Konkrétně se zájezdy na Korsiku s touto CK? Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lucie F. 01.02.2018 09:43
Re: CK Alpina  

S CK Alpina jsem cestovala několikrát. Jde o cestovní kancelář zaměřenou na více či méně adrenalinové a sportovní zážitky, u nichž často vstupuje do programu aktuální situace v dané zemi, počasí apod. Proto je těžké jednoznačně říct, zda je kvalitní či nekvalitní, záleží, co od takového zájezdu člověk očekává. Zažili jsme perfektně připravené průvodce, kteří znali místní jazyk a pomalu každý kámen u cesty, zažili jsme průvodkyni, která polovinu trasy viděla poprvé v životě. Zrovna tak jednou byli řidiči milionoví a autobus na úrovni, podruhé jsme pro technickou nezpůsobilost málem nedojeli domů (byla nám nabídnuta drobná kompenzace). Ve výsledku jsme ale přijeli ze všech akcí nadšení, protože jsme poznali spoustu zajímavých lidí podobného smýšlení a zažili věci (včetně toho rozbitého autobusu či sněhové vánice v červenci, na kterou většina účastníků nebyla vybavena), které si budeme dlouho pamatovat. A to je to, co od takové cestovky čekám...

Neregistrovaný uživatel
23.01.2018 10:24 81.162.192.***

byl jsem v loni ,poprvé s Alpinou a můžu říct jen chválu.skvělá parta skvělé zážitky ,nádherná příroda,polopenze supr ,není co dodat (((clap))) (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
29.11.2017 09:31 195.178.73.***

Dobrý den, chystáme se příští léto s Alpinou do Norska, mohla bych poprosit o info, jak se vám zájezd líbil? Co byste doporučila určitě vzít sebou a nějaké další postřehy/informace? Byla bych velice vděčná. :)

Neregistrovaný uživatel
03.06.2017 21:38 37.188.150.***
Re: Kaňony již.Francie a Provance  

On někdo jede do Francie a pochvalu je si českého kuchaře? Kristova noho... Co jste okusili z francouzské kuchyně??

• Sally
Neregistrovaný uživatel
26.02.2016 16:52 92.240.175.***

Ahoj, loni v červenci jsme s manželem byli na Korsice s Alpinou a byla to ta nejlepší dovča, co jsme po dlouhé době zažily. Trasy přizpůsobují lidem skvělí průvodci, dobré cesty, jak náročné a i nenáročné a žádné problémy a vždy vyjdou vstříc co to jen jde.Jídlo dobré a co se týká ubytování,tak na dobré úrovni, ale musí se počítat s tím, že je to pod stan a tedy v přírodě. Letos jedem do Norska a šíleně se těšíme. Za nás mohu jen doporučit. Ahoj lucka

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
14.02.2016 20:06 88.103.170.***

Dobrý den, v r.2015 jsme s CK Alpinou byli na Korsice a byli jsme velice spokojeni.Řidiči příjemní, průvodkyně v pohodě a i polopenze (vařila nám super kuchařka - Boženka) byla super. Program byl vhodně zvolen (kombinace moře a hory). Určitě doporučujeme!!! M.

• Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
20.01.2016 17:07 84.242.112.***
Re:  

Korsika s lehkou turistikou není zájezd Alpiny, ale CK Poznání. :-P

ONDRA.
25.07.2014 13:12 194.213.202.***
V pohodě.  

Zdravím všechny byl jsem na třech zájezdech CK ALPINY…. Solná komora (Rakousko), Zel am See (Rakousko) a Kaňony Jižní Francie a musím říct, že my program docela vyhovuje, svým způsobem v prvně dvou jmenovaných zájezdech to bylo tak, že jste si mohl dělat co chtěli. Program je vždy jen orientační a pokud umíte číst v mapách tak jste v pohodě. Je třeba si uvědomit, že kdo netrefí doma bez GPS ani do vedlejšího okresu asi bude ztracený. Dá se samozřejmě držet oranžových triček instruktorů. V té Francie tam se moc individuálně ve 4 etapách jet nedá, bydlíte ve 4 kempech a jsou tam dva docela dlouhé přejezdy. V Provence my to ale vůbec nevadilo, program byl vybraný fakt pěkně a na koukání je tam hodně věci. Co se týče řidičů (provence), docela podprůměr, nejlepší scénky byly u zástavek, kdy jsme museli řidiče vždy upozorňovat, ať otevře prostřední dveře. V alpských zájezdech řidiči úplně v pohodě. Takže celkově jsem vždy dostal ten základ, co jsem očekával.

Neregistrovaný uživatel
20.07.2014 16:51 83.208.129.***

Právě jsem se vrátila ze zájezdu Albánie divoká a přátelská. Albánie je nádherná země a lidé jsou tu moc milí a příjemní. jen je škoda že nám krásné zážitky zkazila tato cestovka... druhá polovina programu absolutně nedomyšlená, průvodci na některých místech nikdy nebyli a nebyli ani schopni nám k tomu něco říct, dvakrát jsme dokonce sháněli ubytování na místě a nebylo vůbec zajištěno že se někde ubytujeme, skončili jsme u nějakých lidí na zahradě. Nechápu jak si cestovka mohla dovolit udělat z nás průzkumný tým. Například výstup na nejvyšší horu Kosova nikdo nám nebyl schopen říct jak to bude náročné a průvodci vubec neznali trasu ..nakonec jsme se na vrchol ani nedostali, protože se to nestíhalo časově a někteří se u vrcholu dokonce ztratili. Poslední tůra v Černé hoře byla zrušena stejně jako výlet na skalnatý mys Kepi, kde jsme málem zůstali trčet s autobusem někde v poli, protože nikdo neznal trasu... celý dojem ze zájezdu kazila i průvodkyně, která znala jen základní informace a neuměla komunikovat s lidmi .. spíš mi to připadalo že si vyrazila na dovolenou s přítelem , který dělal druhého průvodce. Jediné co to trochu zachraňovalo byli skvělí řidiči autobusu , kteří mnohdy zvládali situaci lépe jak průvodci.

• Anonym (1)
Andrea
26.06.2013 18:19 90.183.77.***

Naprosto strašná zkušenost s CK Alpina... Zájezd jako takový (Provence na kole) povedený, ALE: přeprava kol neodpovídala podmínkám ve smlouvě - měla jsem nové kolo, rozmontovali mi ho, i když jsem se předem ptala na přepravu a z CK Alpina mi řekli, že k tomuhle nedojde. Tak došlo, kolo se poškodilo a CK Alpina odmítla celou záležitost řešit. Tak strašný přístup jsem už dlouho nezažila a bylo to naposledy, co jsem s tak nesolidní cestovní kanceláří jela...

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze