A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Alpina

08.02.2008 08:26:48 | Alka
Máte někdo zkušenosti s CK Alpina? Konkrétně se zájezdy na Korsiku s touto CK? Díky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
26.02.2016 16:52 92.240.175.***
Re: CK Alpina  

Ahoj, loni v červenci jsme s manželem byli na Korsice s Alpinou a byla to ta nejlepší dovča, co jsme po dlouhé době zažily. Trasy přizpůsobují lidem skvělí průvodci, dobré cesty, jak náročné a i nenáročné a žádné problémy a vždy vyjdou vstříc co to jen jde.Jídlo dobré a co se týká ubytování,tak na dobré úrovni, ale musí se počítat s tím, že je to pod stan a tedy v přírodě. Letos jedem do Norska a šíleně se těšíme. Za nás mohu jen doporučit. Ahoj lucka

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
14.02.2016 20:06 88.103.170.***

Dobrý den, v r.2015 jsme s CK Alpinou byli na Korsice a byli jsme velice spokojeni.Řidiči příjemní, průvodkyně v pohodě a i polopenze (vařila nám super kuchařka - Boženka) byla super. Program byl vhodně zvolen (kombinace moře a hory). Určitě doporučujeme!!! M.

• Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
20.01.2016 17:07 84.242.112.***
Re:  

Korsika s lehkou turistikou není zájezd Alpiny, ale CK Poznání. :-P

ONDRA.
25.07.2014 13:12 194.213.202.***
V pohodě.  

Zdravím všechny byl jsem na třech zájezdech CK ALPINY…. Solná komora (Rakousko), Zel am See (Rakousko) a Kaňony Jižní Francie a musím říct, že my program docela vyhovuje, svým způsobem v prvně dvou jmenovaných zájezdech to bylo tak, že jste si mohl dělat co chtěli. Program je vždy jen orientační a pokud umíte číst v mapách tak jste v pohodě. Je třeba si uvědomit, že kdo netrefí doma bez GPS ani do vedlejšího okresu asi bude ztracený. Dá se samozřejmě držet oranžových triček instruktorů. V té Francie tam se moc individuálně ve 4 etapách jet nedá, bydlíte ve 4 kempech a jsou tam dva docela dlouhé přejezdy. V Provence my to ale vůbec nevadilo, program byl vybraný fakt pěkně a na koukání je tam hodně věci. Co se týče řidičů (provence), docela podprůměr, nejlepší scénky byly u zástavek, kdy jsme museli řidiče vždy upozorňovat, ať otevře prostřední dveře. V alpských zájezdech řidiči úplně v pohodě. Takže celkově jsem vždy dostal ten základ, co jsem očekával.

Neregistrovaný uživatel
20.07.2014 16:51 83.208.129.***

Právě jsem se vrátila ze zájezdu Albánie divoká a přátelská. Albánie je nádherná země a lidé jsou tu moc milí a příjemní. jen je škoda že nám krásné zážitky zkazila tato cestovka... druhá polovina programu absolutně nedomyšlená, průvodci na některých místech nikdy nebyli a nebyli ani schopni nám k tomu něco říct, dvakrát jsme dokonce sháněli ubytování na místě a nebylo vůbec zajištěno že se někde ubytujeme, skončili jsme u nějakých lidí na zahradě. Nechápu jak si cestovka mohla dovolit udělat z nás průzkumný tým. Například výstup na nejvyšší horu Kosova nikdo nám nebyl schopen říct jak to bude náročné a průvodci vubec neznali trasu ..nakonec jsme se na vrchol ani nedostali, protože se to nestíhalo časově a někteří se u vrcholu dokonce ztratili. Poslední tůra v Černé hoře byla zrušena stejně jako výlet na skalnatý mys Kepi, kde jsme málem zůstali trčet s autobusem někde v poli, protože nikdo neznal trasu... celý dojem ze zájezdu kazila i průvodkyně, která znala jen základní informace a neuměla komunikovat s lidmi .. spíš mi to připadalo že si vyrazila na dovolenou s přítelem , který dělal druhého průvodce. Jediné co to trochu zachraňovalo byli skvělí řidiči autobusu , kteří mnohdy zvládali situaci lépe jak průvodci.

• Anonym (1)
Andrea
26.06.2013 18:19 90.183.77.***

Naprosto strašná zkušenost s CK Alpina... Zájezd jako takový (Provence na kole) povedený, ALE: přeprava kol neodpovídala podmínkám ve smlouvě - měla jsem nové kolo, rozmontovali mi ho, i když jsem se předem ptala na přepravu a z CK Alpina mi řekli, že k tomuhle nedojde. Tak došlo, kolo se poškodilo a CK Alpina odmítla celou záležitost řešit. Tak strašný přístup jsem už dlouho nezažila a bylo to naposledy, co jsem s tak nesolidní cestovní kanceláří jela...

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Miroslav Sobek
27.02.2013 14:38 83.208.39.***
Vodopády a ledovce Norska  

Nemáte někdo zkušenost s CK Alpina a konkrétním zájezdem,,Nenáročná turistika-Vodopády a ledovce Norska ? Děkuji

• Anonym (3)
  • Anonym (41)
michaela
24.01.2013 13:06 109.71.212.***

S CK Alpina jsme byli loni na Korsika s lehkou turistikou. Byli jsme celkem zklamáni. Autobus, kterému se rozbila klimatizace a v zadní části cestujícím pršelo na hlavu. Ubytovali nás do bungalovů v horní části komplexu, ač avizovali něco úplně jiného...Průvodce, neustále kouřící a upocený, taky nic moc...Celkové hodnocení je podprůměrné, nicméně Korsika jako taková je překrásná...:-)

• Anonym (6)
  • Anonym (2)
Marta 18.7.2012
18.07.2012 17:34 90.181.90.***
Kaňony již.Francie a Provance  

12 denní zájezd ve Francii na kolech se mi moc líbil .Počasí nádherné, vybrané trasy se dali přispůsobit všem věkovým i výkonnostním kategoriím. Průvodci Ondřej Šinkner a Viktor Ohlídal pečovali o nás skvěle po celou dobu zájezdu. Na každý den jsme dostali mapu a vzor trasy, kterou jsme si obkreslili. Dostali jsme podrobné informace o tom, kde si můžem trasu zkrátit, či prodloužit, co můžem navštívit, kolik je to kilometrů a pod. Každý den bylo určeno 1-2 mista,kde jsme se v určitou hodinu sešli, aby se zjistilo, jestli někdo nechybí a jelo se dál. Ondra jezdil vepředu s těmi rychlejšimi a Viktor to jislil v zádu. Prostě skvělá spolupráce obou průvodců, za co jim moc děkujem.Ráno nás čekala výborná snídaně a večer ještě lepší večeře /jako od maminky/ a o to se zasloužila naše dobrá kuchařka Jana Knězová. Jediná věc, která nám trochu zkazila krásné pocity z dovolené s CK ALPINA, byl autobus se špatnou klimatizací, ale hlavně, že nás řidiči vpořádku dopravili domů... Takže já za sebe i svého manžela Jirku, můžu řict, že jsme byli velmi spokojeni a pokud budete mít štěstí na průvodce jako my, tak tuto cestovku můžem vřele doporučit !!!

• Anonym (2)
  • Anonym (5)
Romana
22.09.2011 09:40 213.194.211.***
Alpina - Provence  

Jeli jsme poprvé a trošku s obavami autobusem na tento způsob dovolené. Prožili jsme super krásných 11 dní na kolech v oblasti Provence. Organizace fungovala, žádný problém nenastal - kuchyně výborná. Parta lidí nakonec výborná. Mohu jen doporučit. romana karasová (((clap)))

• Anonym (2)
  • Anonym (36)
Zpět na všechny diskuze