A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Alexandria nebo Firo Tour

01.12.2009 22:23:56 | JanaT
Dobrý večer,
chci se zeptat, zda je lepší letět do Egypta, přesněji řečeno Hurghada, hotel Sea Gull s CK Alexandria nebo s CK Firo Tour? Loni jsem byla v tom samém hotelu s CK Firo Tour a byla jsem spokojena, až na neinformovanost o odletu zpátky do ČR. Tak se chci zeptat, zda-li má někdo zkušenost s oběmi cestovkami.
Předem děkuji za odpovědi.
Tomášková Jana.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
LukiChmelar
01.12.2009 22:34 89.103.198.***
RE: CK Alexandria nebo Firo Tour  

Vyjde to asi nastejno, osobne mam mozna trosku radeji Firo.

Pokud chcete, pouzijte darkovy poukaz, ktery vam tu dovolenou muze jeste zlevnit. Vice informaci jsem dal sem http://recko.name/diskuze.php?cti=1&id=7059&str=3&sum=1

Lukas

JanaT
01.12.2009 22:23 89.103.245.***
CK Alexandria nebo Firo Tour  

Dobrý večer,
chci se zeptat, zda je lepší letět do Egypta, přesněji řečeno Hurghada, hotel Sea Gull s CK Alexandria nebo s CK Firo Tour? Loni jsem byla v tom samém hotelu s CK Firo Tour a byla jsem spokojena, až na neinformovanost o odletu zpátky do ČR. Tak se chci zeptat, zda-li má někdo zkušenost s oběmi cestovkami.
Předem děkuji za odpovědi.
Tomášková Jana.

Zpět na všechny diskuze