A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Alexandria - akce kapesné 66 euro

24.08.2008 11:49:52 | Hanka K
Máte prosím někdo zkušenost s akcí CK Alexandria, "Kapesné 66 Euro"? Přišly nám už pokyny k odletu, ale nic se tam o tom nepíše. Vyplácejí toto kapesné na letišti? Dík za info. H.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
AAA
07.10.2011 07:58 88.101.30.***
Re: CK Alexandria - akce kapesné 66 euro  

Akce 66 euro je poslední dobou jen finta! Alexandria už v srpnu dá do last. min.zájezdy, které se uskuteční třeba až koncem září a tak nemusí 66 euro vyplatit, protože tato akce se nevztahuje na lasty. :-D

• Anonym (2)
  • Anonym (5)
Hanka K
28.08.2008 11:16 213.210.180.***
RE: RE: CK Alexandria - akce kapesné 66 euro  

Nás na tuto akci CK upozornila už při objednávání zájezdu (nebyl to ani last, ani first minute), je to i napsané ve smlouvě. Z CK jsem teď dostala informaci, že kapesné vyplácení při odbavování na letišti. Hanka.

• Anonym (2)
  • Anonym (6)
fiona 25.08.2008 07:19
RE: CK Alexandria - akce kapesné 66 euro  

MOje matka si koupila od Alexandrie pobyt v Bulharsku, měsíc před odletem a když se zajímala o tuto nabídku kapesného, která je uvedena na všech plakátech, řekli jí, že to platí jen pro nákup zájezdu z katalogu, to její je už prý Last minute a že tedy na kapesné nemá nárok. PřipaDÁ mi to dost nefér, jsem také zvědavá, jaké mají zkušenosti ostatní klienti.

• Anonym (4)
  • Anonym (5)
Hanka K
24.08.2008 11:49 90.176.54.***
CK Alexandria - akce kapesné 66 euro  

Máte prosím někdo zkušenost s akcí CK Alexandria, "Kapesné 66 Euro"? Přišly nám už pokyny k odletu, ale nic se tam o tom nepíše. Vyplácejí toto kapesné na letišti? Dík za info. H.

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze