A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Alexandria?

20.04.2009 11:32:03 | Pettay
Dobrý den,
máme letos v plánu vyrazit k moři s Alexandiou do Bulharka a tak bych se ráda zeptala, zda někdo nemá zkušenost z poslední doby s touto CK, poslední příspěvky (ač pozitivní :)) jsem našla z minulého roku a bojim, jestli se třeba služby poskytované touto CK nezhoršily?
Předem děkuji za jakoukoli připomínku :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
pisces-maki 28.09.2016 12:20
Re: Nezájem  

S touto ck jsme byli cca 8 - 10x. Z toho 1x Egypt - Makadi Bay a zbytek Primorsko. Vždy jsme byli spokojeni. Nikdy jsme neměli s ničím problémy a pokud byly (např. jednou zdravotní problémy v Bg, kdy jsem nebyla ani schopna dojít sama k lékaři, byly vyřešeny zcela perfektně. Během chvíle za mnou přišel na pokoj penzionu lékař a veškeré formality jako platba za vyšetření a léky... zařízeno přes ck) Je pravda, že od ck požaduji jen zajištění ubytování a transferu. Služby delegáta? Jsem snad svéprávná bytost a zbytek si dokážu zařídit sama. Zjistit si za kolik a kam jezdí autobus, jaké jsou kde možnosti výletů (ostatně nikdy nezařizuji přes ck, ať už jakoukoli, ale vždy přes místní a to kdekoli - Bulharsko, Řecko, Egypt, Tunisko....). Delegáta potřebuji k tomu, aby mi řekl, kdy je odjezd, případně s ním konzultoval plány svých individuálních výletů, vypadá-li znale a ochotně. Prostě a jednoduše s touto Ck (stejně jako s CK Exim) mám jen ty nejlepší zkušenosti a doporučuji všem. A že si někdo stěžuje na to, jak vypadá pláž? Pro Jaroslav Šoffr: s internetem evidentně umíte, co se třeba před dovolenou kouknout na Google Earth nebo nějaké jiné ortofotomapy? Ck vám zajišťuje primárně ubytování a dopravu, místo pobytu si volíte sám a jen vy, a nikdo jiný, jste zodpovědný za jeho výběr. Reklamovat, že se mi nelíbí na místě, které jsem si vybral... :-! :-D

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
24.09.2016 17:08 149.62.200.***
Nezájem  

V tuto chvíli mi končí pobyt s CK Alexandria v bulharském Primorsku. Byla to první a zřejmě i poslední dovolená s touto CK. Tím, že jsem tu na konci sezóny samozřejmě počítám s tím, že v Primorsku nic nefunguje. Takže směnárny fungovaly jen v den příletu a pak zavřely. Vyměnit peníze bylo možné jen v bance. Jenže ve čtvrtek byl v Bulharsku nějaký svátek a banky byly zavřené, i v pátek - takže výměna peněz nemožná. OK. Je ko ec sezóny, ale očekával bych, že při příletu mě delegát CK na podobné věci upozorní. Na dotaz, kde je možné si vyměnit peníze jsem od delegátky dostal odpověď: "To už asi nikde."

Další věc, která zamrzí je, že jsem se během tří výletů dozvěděl, že vlevo je bývalé mládežnické centrum, ale ani jedinkrát informaci o tom že v pravo je schované autobusové nádraží, natož pak informace o tom kam a kolik odtud autobusy jezdí.

Další věc, která mě docela zarazila, byla skutečnost, když delegátka CK při výletu fo Sozopolu turisty vyzvala aby nenavštěvovali novou část Sozopolu protože tam nejsou žádné historické památky. Průvodkyně zřejmě někde nabyla mylného dojmu, že na dovolenou se jezdí jen za historií, což dokreslila i situace před odjezdem kdy dlegátka na můj dotaz zda by při zpáteční cestě nemohla pohovořit o životní úrovni Bulharů, zdravotnictví a vůbec současné bulharské společnosti odpověděla, že se jí do toho nechce.

Před dvěma lety jsem byl v Primorsku s CK Krasim tour. Už v autobuse delegátka vyměnila turistům eura na leva. Informovala o všem co bych mohl jako turista potřebovat.

Závěrem: Allexandria by měla zapracovat na profesionalitě svých zástupců v dané destinaci. Co je platné, že delegát ví co se v letovisku odehrávalo přes stovkami či tisícovkami lety, když nemá přehled o tom, co se tam odehrává v současnosti.

fifi15 31.07.2015 20:58
Re: CK Alexandria?  

No nevim v jakem terminu jste byli,my24.6-4.7 2015 a co pisete je absolutni scifi,nevim jestli opravdu myslite ck Alexandria ci Alex- tu nezname 8-)

Tina
31.07.2015 00:53 178.143.80.***

Aj my sme boli tento rok v bulharsku prímorsko cez ck alex. No čo sa týka animatorov strašné tak ako nám oni dokázali viackrát rozplakal deti nedokáže hocikto. Arogantný trápny nespravodlivý. Deti súťažili a ked vyhralo nejaké dieťa tak si malo prist po diplom večer na diskotéku tak si viete predstaviť ako sa muselo tešiť a ked prišlo tak oni vyhlásili dieťa ktoré tam vôbec nesutazilo asi im dal takto do vrecka tak si viete predstaviť to sklamanie toho dieťaťa koľko krát tam takto deti plakali a pritom sme videli kto vyhral. Fuj hamba tým animatorskym spratkom takto zničiť dovolenku. Úplne bez citu nám bolo ľúto tých deti keďže sme to videli. Inak hotel a služby fajn naj sme si poriadne zaplatili takže sme to očakávali. Akurát more je brušné špinavé plno rias a piesku toľko akoby sme sa brodili po snehu skrátka to tam nikto neupravuje aj pristup k nemu je hrozný. No najviac nás sklamali ty spratci animator. Ako sa správali veľa pokazili. Keby ich nebolo boli by sme všetci v celku spokojný. Preč s nimi bandou neludskou.

Martina
18.06.2015 14:58 193.179.186.***

Naši loni byli na Menorce. Přístup skvělý pán byl moc ochotný vše pohlídal a zařizoval. Hned jak se objevil hotel a termín co chtěli volal ať ještě chvíli počkají že cena ještě pujde dolu a hned se domlouvali na další dovolenou na letošek. Za mě tedy super přístup. Já s nima také jeli a pecka:)

fifi15 18.06.2015 13:36

Nemate nekdo zkusenost s penzionem Atanasov v Primorsku.Letime s touto ck tak si myslim,ze uz tam nekdo byl dik 8-)

Jaroslav Šoffr
18.06.2015 11:03 37.188.134.***

V minulé sezoně jsem byl CK v Bulharsku-Carevu a byla to má nejhorší dovolená za 50 let. Pláž,kde si nemůžete zaplavat a stěží jen osvěžit. Pro personál jsem se stal zdrojem zábavy a schválností a to jen proto,že jsem požadoval to, co jsem si zaplatil- co by ten dědek ještě chtěl. Při reklamaci- pláž nás nezajímá, je to pláž města-POZOR!!! A tak s CK Alexandria již nikdy, nespalte se i Vy!!

Dana
19.09.2014 09:38 46.135.104.***
egypt  

Pozor na ně! Dcery odletely ve středu,let dobrý,ubytování v jiném hotelu,delegát se s nimi nehodlá bavitHotel je prý pěkný ale přístup na pláž po schodech.Vzhledem ktomu,že dcera má zdravotní problémy a to s chůzí tak je to zkažená dovolená. Dana

Neregistrovaný uživatel
24.08.2014 23:27 93.99.5.***

Ve středu jsme se vrátili z Bulharska - Lozenec a musím říci že vše proběhlo perfektně. Než jsme odjížděli četla jsem recenze na tuto ck a musím říci že jsem měla velké obavy, které se naštěstí nevyplnily. :-)

Jája
17.08.2014 20:14 178.72.244.***
Re: Dovolená s CK Alexandria nedoporučuji  

prosím v které zemi to bylo

Zpět na všechny diskuze