A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Alexandria?

20.04.2009 12:32:03 | Pettay
Dobrý den,
máme letos v plánu vyrazit k moři s Alexandiou do Bulharka a tak bych se ráda zeptala, zda někdo nemá zkušenost z poslední doby s touto CK, poslední příspěvky (ač pozitivní :)) jsem našla z minulého roku a bojim, jestli se třeba služby poskytované touto CK nezhoršily?
Předem děkuji za jakoukoli připomínku :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
24.10.2018 11:34 88.146.185.***
Re: CK Alexandria?  

CK Alexandria nikdy více! Nejhorší dovolená. Zaplatili jsme si velký pokoj s výhledem na moře, ale v hotelu jsme se dozvěděli, že CK Alexandria nic takového neobjednala. Že je to napsané na voucheru? Nezájem, Bohužel je plný hotel. Takže manžel neměl kde spát, a výhled byl do betonové stavby naproti. 3 dny jsme čekali na výměnu pokoje. Spousta slibů na nápravu, ale nic neudělali. A po návratu ještě neuznali reklamaci! Jsou arogantní, a v hotelech objednávají nejhorší a nejlevnější pokoje. A spoléhají na to, že člověk nevyhodí peníze za právníka po příjezdu. Rozhodně bych s nimi už nejela.

Neregistrovaný uživatel
03.08.2018 19:01 89.176.161.***
Re: CK Alexandria?  

Když pominu, že existují věci množiny s názvem "smůla", tak člověk by očekával, že ty které do této množiny nebudou patřit budou fungovat na sto procent. Takže vylíčím množinu "smůla" : Po příjezdu druhý den příšerná
zimnice, horečka s tím vším, co k tomu patří, postupně trochu vše pominulo, ale prakticky čtyři dny se nešlo vzdálit od WC. Dcerka o den později zvracení, trvající tři dny. Já ve světlé zdravotní chvilce v moři ztratil snubní prsten. Závěr: zpoždění letu o 17 hodin přes noc- technická závada....a nyní co do množiny smůla patřit nemusí: Po příjezdu pokoj s obrovským mokrým flekem v komerci se zápachem zatuchliny až plísně: delegátka tvrdí, že personál hotelu má na řešení tohoto problému 24 hodin. Druhý den si říkám, že to opravdu nejde, druhá delegátka oslovuje manažerku hotelu a pokoj je okamžitě vyměněn- si ce za suchý, ale páchnoucí plísní o něco méně /narychlo vyvětráno a vystříkáno osvěžovačem/ ....Třetí den do pokoje zateklo, v bouřkách se díky špatnému vyspádování na balkoně tvořilo jezero, takže se nedalo posedět, nic.
Výlet na jachtě....den ,kdy měl proběhnout byla bouřka, nikdo nic nevěděl, ale měli jsme přesto sraz v recepci, odvezli nás na místo cca 35 minut od hotelu v příšerném dusnu...dcerka opět šoufl a nářek,řidič po cestě tankuje /!!!/ když jsme přijeli na místo, kapitán oznámil, že se nikam nejede, ale zítra že vše bude určitě- cesta tedy znovu 35 minut zpět do hotelu. Druhý den, naštěstí příjezd s příslibem "bez bouře"...."Jachta"..kdy bylo uváděno tuším občerstvení nápoje, ovoce, ořechy.....se vyklubala jako přehradní parník, na kterém řádila nějaká galerka: stolky pokapaný ulepený, jediný hajzlík strašlivě zakaděný průjmem, plný much. Z ovoce a ořechů se vyklubaly slané tyčky, sušenky s jahodovou náplní a dva scvrklé krabicáky -bílé a červené......Zpoždění letu. když přiletělo letadlo, co nás mělo odvézt, zůstalo stát na ranveji a přes hodinu se nic nedělo, čas odletu posouván, nikdo nic neví, nikdo nepřichází s nějakým prohlášením, cestující jsou vyzváni aby se narvali k info pultíku, což totálně ucpe průchozí prostor. Děcka mečí, únava, nasrání, hlad, nejistota, jeden chlapec dostane horečku. nakonec jsme odvezeni do náhradního hotelu,kde se koná pro mě šok...je 4 také hvězdičkový!!!!.-všude vůně,luxus , čistota....takže stejně , jako ten, ve kterém jsme čuchali plíseň a zůstávali nám úchytky v rukou?.......Inu za 60 tisíc jsem ze všech dovolených tohoto typu a této cestovky vyléčen........podepisuji se Velecký
Hotel Morsko Oko má tak možná hvězdičky 2.

Neregistrovaný uživatel
25.07.2018 06:30 95.140.250.***
Alexandria Kréta 2018 - spokojenost  

S Alexandrií jsme byli letos na Krétě (11 dní, červenec 2018, 2 dospělí, 2 děti: 6 a 8 let). Normálně jezdím bez cestovky, protože s angličtinou si vše dokážu zařídit sám, ale letos zařizovala manželka a svěřila to cestovce. Klubový all inclusive hotel Maya Beach nám i dětem vyhovoval, pláž hned přes silnici - akorát když byly vlny, tak "krytá" pláž bez vln byla asi 10 minut chůze. Animační programy hotelů většinou odmítám, ale zde se dětem moc líbily a tak jsme se postupně zapojili, animátoři byli fakt fajn (Kryštof, Bára, Naďa a další) - děti mají diplomy jako: nejlepší tanečníci, 1. místo v petanque, vodní pólo atd. Absolvovali jsme i 2 výlety, jeden do vnitrozemí a jeden lodí na Spinalongu - s oběma spokojenost. Přes CK jsme letos jeli také proto, že to vycházelo dokonce levněji, než kdybychom to zařizovali sami, což mě překvapilo (dovolenou jsme kupovali pár dnů před odletem). Další dovolenou si asi zase zařídím sám, bez cestovek, přesto si troufnu CK Alexandria pochválit a doporučit. A pokud bych měl něco doporučit všem, tak ať se naučí alespoň základy angličtiny, ať už jezdíte s cestovkou nebo bez, protože těch lidí, kteří na Řeky na letišti nebo v hotelovém baru mluvili česky a divili se, že jim nerozumí, mi bylo fakt líto :D. V.J.

  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
22.06.2018 21:25 87.120.179.***
CK Alexandria  

Z nasich zkusenosti ma CK Alexandria jen smulu na nektere partnery. Nepovedeny Travel Services a delegatku Annu Gamalovou. Pani zajimal jen prodej vyletu a aby stihla vcas veceri a vino. Vsechno mame resit s recepci a na dotaz, proc si teda platime delegata odpovedela, ze ma dulezitou schuzku s klientem a i pri svem jiz pokrocilejsim veku normalne zdrhla :-D . O tri minuty pozdeji sedela u narvaneho talire a vesele hodovala. Je to lharka. Kdyby rekla, ze se boji, ze zavrou jidelnu, tak to clovek pochopi a prijde otravovat jindy
  • Anonym (1)
pisces-maki 28.09.2016 12:20
Re: Nezájem  

S touto ck jsme byli cca 8 - 10x. Z toho 1x Egypt - Makadi Bay a zbytek Primorsko. Vždy jsme byli spokojeni. Nikdy jsme neměli s ničím problémy a pokud byly (např. jednou zdravotní problémy v Bg, kdy jsem nebyla ani schopna dojít sama k lékaři, byly vyřešeny zcela perfektně. Během chvíle za mnou přišel na pokoj penzionu lékař a veškeré formality jako platba za vyšetření a léky... zařízeno přes ck) Je pravda, že od ck požaduji jen zajištění ubytování a transferu. Služby delegáta? Jsem snad svéprávná bytost a zbytek si dokážu zařídit sama. Zjistit si za kolik a kam jezdí autobus, jaké jsou kde možnosti výletů (ostatně nikdy nezařizuji přes ck, ať už jakoukoli, ale vždy přes místní a to kdekoli - Bulharsko, Řecko, Egypt, Tunisko....). Delegáta potřebuji k tomu, aby mi řekl, kdy je odjezd, případně s ním konzultoval plány svých individuálních výletů, vypadá-li znale a ochotně. Prostě a jednoduše s touto Ck (stejně jako s CK Exim) mám jen ty nejlepší zkušenosti a doporučuji všem. A že si někdo stěžuje na to, jak vypadá pláž? Pro Jaroslav Šoffr: s internetem evidentně umíte, co se třeba před dovolenou kouknout na Google Earth nebo nějaké jiné ortofotomapy? Ck vám zajišťuje primárně ubytování a dopravu, místo pobytu si volíte sám a jen vy, a nikdo jiný, jste zodpovědný za jeho výběr. Reklamovat, že se mi nelíbí na místě, které jsem si vybral... :-! :-D

  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
24.09.2016 17:08 149.62.200.***
Nezájem  

V tuto chvíli mi končí pobyt s CK Alexandria v bulharském Primorsku. Byla to první a zřejmě i poslední dovolená s touto CK. Tím, že jsem tu na konci sezóny samozřejmě počítám s tím, že v Primorsku nic nefunguje. Takže směnárny fungovaly jen v den příletu a pak zavřely. Vyměnit peníze bylo možné jen v bance. Jenže ve čtvrtek byl v Bulharsku nějaký svátek a banky byly zavřené, i v pátek - takže výměna peněz nemožná. OK. Je ko ec sezóny, ale očekával bych, že při příletu mě delegát CK na podobné věci upozorní. Na dotaz, kde je možné si vyměnit peníze jsem od delegátky dostal odpověď: "To už asi nikde."

Další věc, která zamrzí je, že jsem se během tří výletů dozvěděl, že vlevo je bývalé mládežnické centrum, ale ani jedinkrát informaci o tom že v pravo je schované autobusové nádraží, natož pak informace o tom kam a kolik odtud autobusy jezdí.

Další věc, která mě docela zarazila, byla skutečnost, když delegátka CK při výletu fo Sozopolu turisty vyzvala aby nenavštěvovali novou část Sozopolu protože tam nejsou žádné historické památky. Průvodkyně zřejmě někde nabyla mylného dojmu, že na dovolenou se jezdí jen za historií, což dokreslila i situace před odjezdem kdy dlegátka na můj dotaz zda by při zpáteční cestě nemohla pohovořit o životní úrovni Bulharů, zdravotnictví a vůbec současné bulharské společnosti odpověděla, že se jí do toho nechce.

Před dvěma lety jsem byl v Primorsku s CK Krasim tour. Už v autobuse delegátka vyměnila turistům eura na leva. Informovala o všem co bych mohl jako turista potřebovat.

Závěrem: Allexandria by měla zapracovat na profesionalitě svých zástupců v dané destinaci. Co je platné, že delegát ví co se v letovisku odehrávalo přes stovkami či tisícovkami lety, když nemá přehled o tom, co se tam odehrává v současnosti.

  • Anonym (2)
  • Anonym (1)
fifi15 31.07.2015 20:58
Re: CK Alexandria?  

No nevim v jakem terminu jste byli,my24.6-4.7 2015 a co pisete je absolutni scifi,nevim jestli opravdu myslite ck Alexandria ci Alex- tu nezname 8-)

Tina
31.07.2015 00:53 178.143.80.***
Re: CK Alexandria?  

Aj my sme boli tento rok v bulharsku prímorsko cez ck alex. No čo sa týka animatorov strašné tak ako nám oni dokázali viackrát rozplakal deti nedokáže hocikto. Arogantný trápny nespravodlivý. Deti súťažili a ked vyhralo nejaké dieťa tak si malo prist po diplom večer na diskotéku tak si viete predstaviť ako sa muselo tešiť a ked prišlo tak oni vyhlásili dieťa ktoré tam vôbec nesutazilo asi im dal takto do vrecka tak si viete predstaviť to sklamanie toho dieťaťa koľko krát tam takto deti plakali a pritom sme videli kto vyhral. Fuj hamba tým animatorskym spratkom takto zničiť dovolenku. Úplne bez citu nám bolo ľúto tých deti keďže sme to videli. Inak hotel a služby fajn naj sme si poriadne zaplatili takže sme to očakávali. Akurát more je brušné špinavé plno rias a piesku toľko akoby sme sa brodili po snehu skrátka to tam nikto neupravuje aj pristup k nemu je hrozný. No najviac nás sklamali ty spratci animator. Ako sa správali veľa pokazili. Keby ich nebolo boli by sme všetci v celku spokojný. Preč s nimi bandou neludskou.

Martina
18.06.2015 14:58 193.179.186.***
Re: CK Alexandria?  

Naši loni byli na Menorce. Přístup skvělý pán byl moc ochotný vše pohlídal a zařizoval. Hned jak se objevil hotel a termín co chtěli volal ať ještě chvíli počkají že cena ještě pujde dolu a hned se domlouvali na další dovolenou na letošek. Za mě tedy super přístup. Já s nima také jeli a pecka:)

fifi15 18.06.2015 13:36
Re: CK Alexandria?  

Nemate nekdo zkusenost s penzionem Atanasov v Primorsku.Letime s touto ck tak si myslim,ze uz tam nekdo byl dik 8-)

Zpět na všechny diskuze