A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Akvila Travel - Kréta

19.06.2008 15:31:01 | Patasek
Nebyli jste někdo s CK Akvila letos na Krétě? Letíme s nimi poprvé, tak mám trošku obavy. O jejich delegádech jsem občas něco našla, ale o delegátech na Krétě se nikdo nezmiňoval. Díky za info.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jenda
03.09.2014 12:23 109.164.85.***
2014  

Zdravím, byli jsme na Krétě s CK Akvila Travel koncem srpna 2014. Vše bylo v pořádku. Paní delegátka velmi příjemná, vše vysvětlovala v klidu a pohodě, i když jsme ji sami dávali "zabrat", když jsme nastoupili po příletu v Heraklionu do autobusu, aniž bychom se u ní nahlásili před letištní budovou. Sháněla nás v okolí letiště, telefonovala s personálem, jestli jsme vůbec přiletěli...Přesto žádný náznak nazlobenosti, vše jsme si pak vyjasnili a ještě se tomu zasmáli. V hotelu se dalo domluvit na recepci anglicky a německy, v baru anglicky a s panem manažerem, který kontroloval provoz hotelu několikrát denně, také německy. Na recepci byla kniha CK, kde byly napsány termíny dalších návštěv paní delegátky, tel. kontakty aj.
Na pokoji nám nešla televize, paní delegátka zařídila nápravu. Manželce se objevily zdravotní problémy, od paní delegátky jsme dostali doporučení na česky mluvící magistru z nedaleké lékárny a praktickou ukázku cviků na bolesti v kříži. Takže co se týká paní delegátky na Krétě u CK Akvila Travel - má u nás 6*

• Anonym (1)
marca
08.07.2012 15:18 82.117.130.***
egypt  

nevíte prosím jaky mají přístup delegati v egyptě dík

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
07.01.2012 14:28 85.132.142.***
Re: Akvila - Kréta  

na Krétě jsme byli v roce 2010,perfektní delegátka,perfekt ubytování,vše bylo OK <3

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Mic
02.07.2008 13:53 217.77.165.***
Akvila - Kréta  

Dobrý den, byli jsme s CK Akvila v loňském roce na Krétě a vše bylo v pořádku. Žádné problémy s delegáty ani cestovní kanceláří.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Patasek
19.06.2008 15:31 89.103.170.***
CK Akvila Travel - Kréta  

Nebyli jste někdo s CK Akvila letos na Krétě? Letíme s nimi poprvé, tak mám trošku obavy. O jejich delegádech jsem občas něco našla, ale o delegátech na Krétě se nikdo nezmiňoval. Díky za info.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze