A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK AKORD

11.11.2014 08:50:02 | Dagouš
Dagouš
Dobrý den, hledala jsem a nenašla. Má někdo prosím zkušenosti nebo informace o cestovní kanceláři AKORD, se sídlem v Praze, Křižíkova ul. Zaujal mě jimi nabízený zájezd, ale nic o nich nevím, tak pátrám a pátrám.... Předem díky Dáša
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Vladěna
10.05.2015 09:18 193.85.237.***
Re: CK AKORD  

Byla jsem s CK AKORD ve Švýcarsku. Skvělý průvodce, doprava, supr program, prostě úžasné. Jízda panoramatickým vlakem je opravdu zážitek. CK mohu jen doporučit.

Dagouš 02.01.2015 14:40

Díky za informaci a jdu hledat další cestovku. Ale něco seriozního asi nenajdu.....

Bára
12.12.2014 23:02 82.202.90.***

Mohu říct jen to, že jsem byla se zájezdem i s celým jednáním s agenturou silně nespokojena a určitě jí nemohu doporučit.

Dagouš 19.11.2014 15:41

Nikdo nezná CK AKORD???? Zatím jsem o nich našla pár neurčitých recenzí, tak pátrám dál

Dagouš 11.11.2014 08:50
CK AKORD  

Dobrý den, hledala jsem a nenašla. Má někdo prosím zkušenosti nebo informace o cestovní kanceláři AKORD, se sídlem v Praze, Křižíkova ul. Zaujal mě jimi nabízený zájezd, ale nic o nich nevím, tak pátrám a pátrám.... Předem díky Dáša

Zpět na všechny diskuze