A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK AJETO

07.04.2010 19:13:38 | ppreisner
ppreisner
Zdravím všechny. Nemáte prosím Vás někdo nějaké zkušenosti s CK AJETO. Zaujali mne její ceny. Předem dík za každou zkušenost...
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
spokojená zákaznice
12.02.2011 16:05 94.74.228.***
S CK Ajeto v Řecku  

Předloni jsme byli celá rodina s CK Ajeto na dovolené v Řecku na Korfu.Letovisko bylo velmi pěkné,akorát dost komárů-v noci.Výborně ale na ně zabírala jejich mazání.Dokonce jsme museli jednou vyhledat lékařskou pomoc,bylo o nás výborně postaráno-odvoz od hotelu až k lékaři a zpět.Paní delegátka velmi milá,hodí se boty do vody,drobné kamínky a oblázky.Ve vodě však již písek.
Ubytování v hotelu,na Řeky hodně dobré,funkční,balkon.Nečekejte nadstandard.Cestou tam-na trajektu zajištěna místa k sezení v klimatizované místnosti,avšak mnoho lidí neprohloupilo,když vzali s sebou spacák-lépe se spí v leže než v sedě na sedačce.Na lodi funkční bazén-hodí se plavky při ruce,hlavně dětem.Cesta zpět už probíhala stylem kdo si kam lehne-koberec u schodů,apod.Všichni jsou tak asi ale zvyklí,hlavně Italové,cestovali i s vysloveně malými dětmi,nedramatizovala bych to, pokud jste mladí,horší možná představa pro starší generaci,ale taky to v pohodě přežili.Někde se asi na ceně ušetřit musí.
Místní obyvatelé velmi milí.
Celkově moc hezká dovolená.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Bernie
25.07.2010 10:08 83.208.157.***
RE: RE: letní tábor 2010  

Média? Nikdy jsem o ní v mediích neslyšela.... Můžete mi prosím sem dát odkaz?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
sebinka25
22.07.2010 01:22 78.156.128.***
RE: letní tábor 2010  

Dobrý den, s CK Ajeto jsme byli na dovolené i táboře několikrát, vše proběhlo vždy v naprostém pořádku, tuto CK mohu jen doporučit. Situaci kolem pana Vízka média zbytečně nafukují a kazí mu reputaci. ;-)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Bernie
09.07.2010 21:49 83.208.157.***
RE: letní tábor 2010  

Nám 25.6. odjeli vnoučata s nimi do Španělska a vrátili se v pořádku, pokud Ve vašem případě nebude nic OK, tak zkuste kontaktovat ATIS nebo AČCKA a požádejte o radu...

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
rodič
09.07.2010 12:55 88.100.129.***
letní tábor 2010  

Dítě má odjíždět za pár dní na letní tábor, obávám se, zda tábor vůbec bude. Dosud jsme od CK Ajeto neobdrželi žádné informace pouze cestovní smlouvu v dubnu, telefon tam nikdo nebere. Pokud je někdo ve stejné situaci, napište. Díky

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
ppreisner 07.04.2010 19:13
CK AJETO  

Zdravím všechny. Nemáte prosím Vás někdo nějaké zkušenosti s CK AJETO. Zaujali mne její ceny. Předem dík za každou zkušenost...

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze