A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Aeolus

29.08.2007 14:50:53 | veru
Máte někdo zkušenosti s CK Aeolus? Právě jsem si od nich koupila zájezd na Zakythos.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
18.09.2017 10:20 46.26.244.***
Re: Lháři.  

35.000 za tři lidi vám přijde přemrštěná cena? Madam a za kolik byste ráda cestovala?Za tisicovku?

Neregistrovaný uživatel
16.09.2017 17:59 89.103.220.***
Lháři.  

Měla jsem zájem o místo,které jsme s manželem navštívili už třikrát.Aeolus mi sdělil,že můžeme jet,ale jen na osm dní.Na 12 dní mají jen místa pro tři a více osob.Obrovské překvapení,protože v minulých letech nebyl problém.Konzultovala jsem to i s majitelkou apartmánů a ta neměla jedinou výhradu.Cestovka však trvala na svém.Dokonce mně přitlačili ke zdi až tak,že pokud pobyt nekoupím do několika hodin s tím,že zaplatím navíc jedno lůžko,tak zájezd prodají někomu dalšímu.Nakonec jsem zaplatila 4000kč za prázdnou postel.Celkem jsme dali za 12 dní bez jídla pro dvě osoby 35000kč.Majitelka se nám snažila vykompenzovat tuto přemrštěnou cenu tím,že naše útraty za pivo,kávu,vodu,nechtěla ani zaplatit.Ale jaké bylo moje překvapení,když mi další rekreanti řekli,že zájezd koupili tři dny před odjezdem se slevou 10000kč za dvě osoby a třetí lůžko nikdo neřešil.Cítím se touto cestovkou podvedena,ale asi s tím nehnu.Naštěstí se dá na naše oblíbené místo na Krétě jezdit i přes jinou CK.Příští rok tedy pojedeme doufám s někým solidnějším.

Neregistrovaný uživatel
30.08.2017 14:04 62.141.0.***
Re: CK Aeolus  

Dobrý den,
s CK Aeolus nemám příliš dobré zkušenosti. V našem ubytovacím zařízení měla pouze velmi podřadné pokoje (ty hezké měly zahraniční CK a CK Firo-Tour). Přesto nám CK Aeolus neváhala naúčtovat příplatek za hezčí pokoj v patře. O změně nás informovala 4 dny před odletem s odůvodněním, že nevěděli jaké pokoje mají nasmlouvané (půlka sezónny a navíc se na stránkách chlubili, že je to jejich nejoblíbenější ubytovací zařízení..) a že jestli se nám to nelíbí, ať odstoupíme od smlouvy. Samozřejmě by pro nás byl dost problém měnit termín dovolené a 4 dny před odletem už moc výběr nebyl, takže nás zahnali do kouta a my museli akceptovat. Po měsíci opakovaných urgencí nám milostivě vrátili příplatek za pokoj v patře (ano, měli problém nám vrátit naše peníze za příplatek, za který nám nic nedali :-$) a reklamaci nám otloukli o hlavu s tím, že nenašli na svém chování žádné pochybení ;-) Kupodivu.

Takže s CK Aeolus již osobně nikdy nepojedu. Samozřejmě se jedná jen o můj osobní názor, takže nikomu neříkám, jak se má rozhodnout, ale moje zkušenost s nimi je mizerná. Zájezd jsme také koupili přes Invii, která ve sporu sloužila jen jako přeposílač e-mailů, přidanou hodnotu neměla.

• Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
27.08.2017 21:54 95.82.135.***
AMMOUDIA, PARGA, HOTEL DELFINIA, RESTAURACE POSEIDON  

S CK Aeolus SK jsme byli letos v Řecku, ve vesničce Ammoudia. Cesta měla probíhat luxusním autobusem - v autobusem nebylo funkční WC, bylo málo místo na nohy, nefungovalo video, na cestě zpět se polámala hadička na chlazení motoru (dle řidičů se toto stávalo velmi často), tak jsme dvě hodiny stáli na dálnici a čekali na opravu. Co se týká samotné vesničky Ammoudia - jedná se o velmi klidnou lokalitu, je tam pěkné prostředí, na pláži stačí si koupit nějaké pití (od cca 3e) a máte lehátka zdarma. Ve vesnici protéká řeka Archeron, údajně bájná řeka Styx. Nedaleko se dá udělat výlet do sousední vesnice na bájnou věštírnu mrtvých. Ubytování bylo v penzionu Delfinia. Ubytování je v penzionu Delfinia, pokoje jsou čisté, pěkné, na pokojích je lednička, což je příjemné, Wifi je k dispozici taktéž. Pokoje jsou během pobytu uklízeny. Snídaně probíhaly v penzionu, byly to klasické obložené stoly, bylo to v pohodě.
Večeře - probíhaly v nedaleké restauraci Posedion. Bylo to katastrofické! Jako předkrm podávali buď zelí nebo ledový salát, furt dokola. Dvakrát za pobyt jsme měli špagety, bez masa, bez sýra, hrůza! Jednou nám dali rozvařené rajče s rýží (bez masa, bez sýra, CK se snaží ohánět že se jednalo o řeckou specialitu, trochu opomíjí, že tam má být maso....). Perlička-dle delegáta specialita pro česko-slovenské občany-klobása s hranolkama! Večeře jsem se snažila řešit s delegátem, byl arogantní, celou věc neřešil vůbec, i když jsem ho opakovaně kontaktovala. Ostatní klienti byli taktéž nespokojeni (reklamační formulář podepsali všichni klienti). CK Aelous nemá snahu celou věc vůbec řešit (CK dostala k dispozici fotky jídel) a ani nemá pádné argumenty k tomu, aby si neuznání reklamace obhájila. Zájezd jsme kupovali přes invii, už nikdy ani s CK Aelus SK ani s Invii.

Neregistrovaný uživatel
21.08.2017 08:52 194.228.96.***
Re: CK Aeolus-zkušenosti  

Jedeme v neděli, tak jsem zvědavá. Každopádně o mikrobusu mají info ve všeobecných podmínkách i popisu na jejich internetových stránkách..ale nevím, jak to bylo před lety.

Neregistrovaný uživatel
18.08.2017 08:21 90.181.35.***
CK Aeolus-zkušenosti  

I já mám s touto CK nepříjemné zkušenosti. Předloni jsme s dcerou cestovaly na ostrov Zakynthos. Měly jsme odjet z Brna, ale v časných ranních hodinách pro nás přijel (podotýkám bez jakéhokoliv upozornění u CK) mikrobus, do kterého nás skoro nenarvali s těmi kufry, a vezl nás do Partizánského..jedna velká hrůza!!! Tam už čekaly autobusy, kterými jsme pokračovali dál (řidiči v pohodě, cesta OK). Trajekt domluven dobře. Zpáteční cesta opět...na Slovensko, několik rozvozů v nočních hodinách a pak z Bratislavy do Brna mikrobusem. Cesta byla únavná a nekonečná. Za nás obě...už nikdy s touto CK.
:-(

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
01.08.2017 18:26 46.13.52.***
Aeolus na suchu  

Dobrý den, také se chci podělit o zkušenost s CK AEOLUS. Začátkem července jsme byli s CK letecky na RHODOSU. Zmatek na letišti bych odpustil. Nepřítomnost inzerované TV na pokoji také. Ke stravování se vyjadřovat nemůžu, stravu jsme si zajišťovali sami. Bohužel skoro celý pobyt netekla voda, když jsme po několika dnech sehnali delegátku, celou záležitost vyřešila slovy, že jí nefunguje ani elektřina, takže máme být vlastně rádi. A od této chvíle považovala celou záležitost za vyřešenou. Tzn, nezajistila náhradní dodávku vody např. na splachování, o mytí ani nepíšu. jediná starost delegátky byla, jestli si u ní koupíme nějaký zájezd.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
20.07.2017 09:57 94.112.216.***
S CK Aeolus už nejspíš nikdy nepojedeme, kvůli jejich zaměstnancům  

Na poslední chvíli jsme se rozhodli že pojedeme do Řecka. Cca před měsícem jsme s kolegou z práce (i on chtěl jet s rodinou na dovolenou) obcházeli cestovní kanceláře v Brně co jim zbývá za Last Minute zájezdy. Všude byli velmi vstřícní řekli nám hned několik zájezdů co nabízí až na CK Aeolus paní na pobočce byla neskutečně neochotná, když jsme se jí na cokoliv optali tak nám řekla že si to máme najít na internetu. Následně jsem po této zkušenosti hledala tedy zájezd přes zprostředkovatele zájezdu. Našla jsem na Zakynthos do studia Zefiros až následně jsem zjistila že právě přes CK Aeolus. Zájezd se nám natolik líbil že jsme si s mužem řekli že to s nimi přeci jen zkusíme. Doletěli jsme do Řecka, delegátka Anetta na letišti jednak byla za sloupem takže nebyla moc vidět (několik lidí od nás kolem ní prošlo aniž by si jí všimlo) a jednak se tvářila jak kdybychom jí maximálně obtěžovali, když nám rozdávala další papíry ohledně výletů, řekla nám písmeno autobusu do kterého nastoupit ale že by nám řekla kde ten autobus stojí to ne. To jsme věděli díky jedné naší spolucestovatelce která jezdí na Zakynthos pravidelně. Z letiště jsme samozřejmě jeli bez delegátky, ani si nás nezkontrolovala v autobuse. To za ni udělala nějaká jiná delegátka. Ubytování proběhlo v pohodě. Následující den po příletu proběhla s delegátkou Anettou informační schůzka, když pominu fakt že se nejprve věnovala skupině (cca hodinu) co už tam byla dýl a že furt telefonovala, tak schůzka s ní probíhala tak že když se jí někdo zeptal na nějaké informace ohledně ostrova třeba kam nám doporuči si zajít na jídlo či kde si dát dobrou kávu či co tu stojí za vidění tak její odpověď byla já nevím. Pak se jí spolucestovatelé z SVK ptali na porovnání cen piva a kávy tak na obojí byla její odpověď že ani jedno nepije takže opět nevěděla a že jí mají položit lepší otázku. Co se týče výletů tak ceny které jsme měli uvedeny na papírech se diametrálně lišily od cen které nám říkala ona a když jsme si s mužem následně prošli místní cestovky v Laganu, tak od místních cestovek to vycházelo až o třetinu levněji než od nich. Když jsme se ptali kde jsou zastávky autobusů do hlavního města a zda si jezdí taky jak chcou (byli jsme na to připraveni z Kréty) tak opět nevěděla. Výlety u nich nešly zaplatit následně, o to jedni žádali (nebyli totiž ještě rozhodnuti že na něj pojedou či nikoliv - měl být až v následujícím týdnu) že by je zaplatily na další schůzce nebo že by jí zavolali jak se rozhodnou zda tedy jo. Jo taky nechtěla být rušena mohlo se jí zavolat jen mezi 10 - 18.00 v akutních případech. :-D Delegátka tam chodila co 2-3 dny, my šli na schůzku až 2 dny před odletem domů dle rozpisu tam měla být ve 14.45 stejně jako my tam přišla celá skupina se kterou jsme my přiletěli čekali jsme na ni 3/4 hodiny až pak za námi přišla jedna slečna a řekla že milá paní delegátka tam byla už v 13.45 ani se nám následně nijak neomluvila. Naštěstí se na informační tabuli objevil čas odjezdu od ubytování a i odlet. Na letišti delegátka ani nevěděla že nás autobus přivezl jelikož se tam vybavovala s jiným delegátem, nepomohla ani při odbavování kdy jeden starší manželský pár měl problém s nadváhou zavazadla a pár neuměl anglicky a ona si v klidu odešla pryč. NO PROSTĚ PERSONÁL CK AEOLUS JE DĚSNÝ, HLAVNĚ DELEGÁTKA ANETTA. VŮBEC NECHÁPU JAK NĚKDO TAKOVÝ MŮŽE PRACOVAT V CESTOVNÍM RUCHU A BÝT NĚKDE DELEGÁTKOU. PO CELOU DOBU POBYTU SE DELEGÁTKA TVÁŘILA OTRÁVENĚ. Když to porovnám s CK Fischer či s CK Kovotour tak vždy byli delegáti perfektní. Jinak až na toto byla dovolená pěkná, hodně informací jsme dostali s mužem od jedné místní paní a z kapesního průvodce co jsme s sebou měli. ALE DÍKY PERSONÁLU CK SE PŘÍŠTĚ BUDEME DÍVAT PO ZÁJEZDU OD JINÉ CK.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
11.07.2017 15:56 81.200.52.***
Re: Už NIKDY s Aeolusem...  

Při ceně jednoho nápoje (pivo ,káva,nealko...) průměrně 4 € (cca 105 Kč) by šlo propít daleko víc.Klidně Vám to rozepíšu:
8000 Kč = 310 € děleno 12 dnů = 25 €/den děleno 4 € za nápoj = 6 nápojů na den. A jelikož potřebovala pít i manželka, tak to vychází 3 nápoje na osobu a den.Tak si to ještě jednou přepočítejte a pak tu něco pindejte, že je něco trochu jinak.

Neregistrovaný uživatel
04.07.2017 15:10 94.142.238.***
Re: CK AEOLUS  

No jo, když pivo a víno není pro vás alkohol, to je pak těžké. Někdo holt jezdí do Řecka i za jinými hodnotami, než je tvrdý alkohol. A to jste na tom tak špatně,
že si nějaký ten drink nemůžete zaplatit?

Zpět na všechny diskuze