A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Aeolus

29.08.2007 14:50:53 | veru
Máte někdo zkušenosti s CK Aeolus? Právě jsem si od nich koupila zájezd na Zakythos.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
27.10.2016 08:39 185.97.24.***
CK AEOLUS - nikdy vice  

* 4x-5x prestupovat a pretahovat kufry z autobusu do autobusu ? (v pokynch bylo jen ,ze je pouze jeden svoz do centralniho seradiste - Budapest)
* Neskutecne zmatky v rozdelovani, pri zpatecni ceste dokonce nemeli zarizeny autobus pro klienty z destinaci.
* 1000km namisto slibovaneho luxusniho autobusu s veskterym vybavenim pouze mikrobus pro 16 lidi bez WC
* 6.5 hodiny bez WC a obcerstveni na periferii Solune (u jakesi tovarny), kde jsme akorat odhaneli toulave psi, kteri otravovali deti, na dotaz kam na WC nam ukazali na krovi, nebo kamkoliv s tim, ze si muzeme dojit na benziku (2.5km nekde u Solune)
* ridici nevyspali, nervozni, nekomunikativni (rekove) nekolikrat v krizove situaci tesne pred nehodou.

Vazne si jeste myslite, ze se takto ma chovat slusna CK v roce 2016 ? :-@

Neregistrovaný uživatel
21.10.2016 14:37 109.80.71.***
Re: Nejezdit s CK AEOLUS  

Chápu že jste rozrušen ale to se může stát jakékoliv ck.
Prosím nevylévejte si zlost na jiných doporučuji návštěvu psychiatra.
Osobně jsem též jel s touto ck a viděl jsem na vlastní oči váš převracený autobus.
Nejdříve jsme jeli z Řeky a potom nás na benzínce přesunuly na
autobus Aeolus.
Autobus byl pro mne dost luxusní.
Ck profesionální.

Určitě jste museli dostat nějaké odškodnění?

Za havarii CK nemůže, jistotu nemáte ani v MHD ani doma!

Thassos za tak nízkou cenu jsem dlouho neviděl.

Příští rok jedeme znovu!

Přehled mých cest do Řecka

Jokratour Thassos
Morastour Nei Pori
Aeolus Tolo
Aeolus Thassos

Neregistrovaný uživatel
13.10.2016 18:09 46.228.16.***
nikdy viic lidicky  

no co napsat,katastrofa ,cesta tam jeste usla i presto ze jsme jely v nejstarsim autobuse co jsem kdy videl a HLAVNE CITIL..... ke vsemu jsme prestupovali v madarsku a nastal tam chaoz.. nicmene tato cesta se dala,ale zpatky po NOCNIM prestupu a ve starem autobuse kde jse mi po opreni zlomilo operadlo na sedadle byly jen dve mista volne kde nas ridic presadil dopredu,jo a tam to zacalo...bylo asi 2.45 rano kdy si ridic delal uplne v klidu discoteku tz. vyspat se me myslenka presla rychle... o pritelkyni ani nemluvim ta nadavala tak ze jsem se nakonec zvedl a sel s marnym pokusem poprosit ridice o to at stlumi hudbu,ale to jsem si ani nemel dovolit protoze ten me serval jak maleho kluka co si to dovoluju ze hudbu neztlumi ze by zaspal...tezkej profik od te doby jsem uz mel aji strach pokracovat v jizde ze usne mozna pz hlava mu docela padala k volantu... po dalsich 30 minutach to pritelkyne nevydrzela a sla tam rict ohledne te hudby neco ale nic ridic ji serval jako me a rekl jeste to zkuste jednou a uvidite wooow to uz bylo na me moc. byla to cesta konkretne z Ancheolisu kde jsme jely 18.9 a prijizdely 2.10 mely jsme to slibene na 17 dni co znm. 15 noci a byly jsme tam nakonec 15dni tznm. 13 noci tak vidite no ...NEDOPORUCUJEME TUTO CESTOVKU AJI TEM NEJPOHODOVEJSIM LIDEM

Neregistrovaný uživatel
30.09.2016 12:38 46.33.96.***
Re: Nulová organizace, nepravdy, ztracené věci (při celkem osmi absolvovaných přestupech)  

Pokračuji a 2 Jihlaváky. Jak jsem psal 17h jízdy po Řecku a najeto 1000km teprve jsme opouštěli hranice potom v pohodě klasika ale další zmražení když už jsme viděli Bratislava cca 100 km a znovu se dozvěděli že jedeme do Nitry a odsud do Bratislavy a pak Brno a Jihlava. PŘÍJEZD DOMŮ PO 40ti hodinách.Jestli se to ck Aeolus zdá být normální mě tedy ne a proto už s nimi nikdy nikam nepáchnu. Je zajímavý že když si člověk zaplatí zálohu v únoru se nic takového nedozví že zpět pojede 40hodin.Nemůžou za to řidiči ti naopak se snažili udělat srandu ale VEDENÍ CK AEOLUS nebo DISPEČER. Ti to museli vědět než jsme na dovolenou jeli.A Ještě něco cestovat se Slováky je vždy sranda člověk opráší slovenštinu ale cestovat s Maďary už NIKDY nebudu bezohledný prasata . S pozdravem Svoboda Libor lisvoboda@seznam pro ty co budou chtít radu!!!!

Neregistrovaný uživatel
30.09.2016 12:15 46.33.96.***
Re: Nulová organizace, nepravdy, ztracené věci (při celkem osmi absolvovaných přestupech)  

20let cestujeme k moří a zažili jsme spousty ale tohle co se nám stalo je nehoráznost .Právě jsme se včera vrátili ze Zakyntosu studia Vasso 15.9-29.9 2016 Nejsem žádný pisatel ani věćný si zatěžující jako někteří lidé ale!!!
Cesta tam sic bez wc a občerstvení zpoždění jak svozu tak na místo a řecký mluvící řidiči no dobře ale než jsme poobjížděli všechny Maďary jsme byli na cestě tam cca ve studiu Vasso 32 hodinách na místě.Paní Vasso hodná a ochotná zakyntos jako ostrov nic moc srovnávám s kefalonií a lefkadou.To je samozřejmě nepodstatný. Ale chci napsat o cestě zpět. Opětovné zmatky v dopravě do přístavu odjezd 4.30 z studií pak loď a odjezd s Kilini domů a to jsme se dozvěděli že jdeme z Kilini do Tola cesta na jih cca 300km po Řecku tam 2,5h pauza a odjezd domů Takže jsme jezdili po Řecku 17h s tím že jsme museli sjetdo Tola pro 30 Maďarů a 2 Slováky a2

Neregistrovaný uživatel
31.08.2016 21:18 5.53.8.***
Nulová organizace, nepravdy, ztracené věci (při celkem osmi absolvovaných přestupech)  

Právě jsme se vrátili a jsme rádi, že jsme dojeli, čtyřmi různými autobusy, plus mikrobus, každých cca 400 km nás přesazovali, o čemž nás předem neinformovali. Ani v jednom autobuse nebyla k dispozici avizovaná toaleta, o TV a nápojích nemluvě, řidiči mluvící jen řecky. Zastávky na smetištích, po šesti hodinách, několikahodinové čekání na další spoje. Ignorace předem zaplacených místenek. Máme si to vyřešit mezi sebou, s Maďary! Ignorace, arogance a lži.
Ubytování OK.

Neregistrovaný uživatel
31.08.2016 17:37 85.70.153.***
Aeolus je nejhorší cestovka  

Cesta byla tak příšerná,že jsme si mysleli tady je skrytá kamera.

Neregistrovaný uživatel
24.08.2016 14:09 185.65.95.***
Re: CK Aeolus  

Tak to tam nedojedete

Neregistrovaný uživatel
22.08.2016 12:58 185.65.95.***
Re: Doprava  

Přesně tak

Neregistrovaný uživatel
15.08.2016 15:39 185.65.95.***
Doprava  

Dobrý den, s cestovní kanceláří CK AEOLUS jsme jeli poprvé a nikdy si ji už nevybereme. Doprava byla opravdu strašná, jak už tady bylo zmíněno. Řidiči byli nehorázně protivní a nebyli schopni za jízdu, která trvala skoro 30 hodin pustit film. Pití a jídlo také nebylo poskytnuto a toaletu nebylo možno používat. Když nám chtěli oznámit, že bude přestávka, pouze zastavili bez jakési zmínky o tom, jak dlouho bude přestávka trvat a když jsme poté náhodou přišli k autobusu později, akorát byli víc nepříjemní a měli připomínky. Takže pokud hledáte cestovní kancelář, rozhodně ne CK AEOLUS.

• roman prokop
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze