A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Adrialand - kemp Adria v Riccione - Itálie

18.07.2008 08:17:53 | Janikd
Máte někdo zkušenosts CK Adrialand a s ubytováním v kempu Adria - Riccione v Itálii? djíždíme za týden a moc ráda bych se něco dozvěděla. Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
L.Papoušek
25.08.2015 19:31 185.96.131.***
Re: Karavany  

No je pravda,že kuchař je svéráz, ale vaří super a sprostý slovo jsem od něj ještě neslyšel. Mě se líbí. Je placenej za vaření a ne za úsměvy, od toho jsou animátoři.

L.Papoušek

No je pravda,že kuchař je svéráz, ale vaří super a sprostý slovo jsem od něj ještě neslyšel. Mě se líbí. Je placenej za vaření a ne za úsměvy, od toho jsou animátoři.

L.Papoušek

romana krusinova
19.06.2015 23:28 89.22.64.***
Re: CK Adrialand - kemp Adria v Riccione - Itálie  

Je to tam moc pěkně a doporučují...jedeme 4.7 na 14'dni..

Monika
01.09.2014 19:05 90.179.68.***
Re:  

Martino,mame moznost jet do karavanu v polovine zari.Nevite jake je tam pocasi i v tuto dobu treba od znamych?Predpokladam,ze jiz mate dovolenou za sebou a tak jsou opravdu karavany tak ciste a pekne jako na fotkach u cestovky Adrialand?Dekuji za odpoved Monika

Mirek
16.08.2014 11:21 86.61.162.***
Re: CK Adrialand - kemp Adria v Riccione - Itálie  

byli jsme v Riccione v kempu Adria už několikrát během 10 let a je to čím dál lepší
jak ubytování v karavanech tak sociální zařízení že se to nedá srovnávat s
Bibione. Opravdu mohu doporučit :-)

Tereza
04.08.2014 09:10 85.119.88.***
moře  

Ahoj, chtěla jsem se zeptat jak je to v této lokalitě s čistotou moře? :)

Pájuš
31.07.2014 16:05 82.117.159.***
Karavany  

Všechny Vás zdraví,
taktéž jsme zakoupili dovolenou v tomto kempu a v karavanech. Letos jedeme poprvé. Jedeme 4 do karavanu a to autobusem z Brna v termínu 22.8.-30.8 2014 tak nějak, tak by mě zajímalo, zda se s někým potkáme nebo ne. Po čtení názorů co se týče cesty mám trochu obavy, ale snad se to nějak zvládne. Kolik se platí za ty lehátka na soukromé pláži? Je zapotřebí obuv do moře nebo je opravdu písčitá a bez různých nástrah? Jsem zvědavá, jak to opravdu bude vypadat, ale snad to bude vše v pořádku. :-)

Ilona
31.07.2014 11:07 78.156.128.***
Karavany  

V neděli 27.7.2014 jsme se vrátili z dovolené z kempu Adria. Dovolená byla hezká, kemp také velkou výhodou je sice placená, ale hezká pláž naproti kempu, karavany hezké.Špatné bylo cestování autobusem. Řidiči se ani neráčili představit, když byla pauze, tak nás vyhnali z autobusu, zavřeli ho a neuvařili nám ani kafe. Záchod byl zamknutý, a když 2 malý kluci chtěli jít na záchod to bylo řečí, no prostě byli hrozně protivní. Co dál bylo opravdu hrozný byl kuchař Vlastimil Hak >:) l. Tak protivného,arogantního, sprostého člověka jsem už dlouho nepotkala. Každý z našeho kempu na něj nadával.Měla jsem pocit, že si na nás zasedl, ale 3x denně jsme ho pozdravili a poděkovali. To bylo asi špatně. Moc se nám tam líbilo, ale kdyby tam měla opět jet, tak jedině v případě, že tam nebude kuchař Hakl !!!!!!! :-(

Bára
05.07.2014 15:50 82.209.62.***

Jedu letos poprvé s malým.Strava je prý dobrá.Je to česká kuchyně?Jo a v kolik se odjíždí v tu sobotu z Itálie? V kolik to je v Brně a v kolik to odjíždí z Brna do Ostravy? Jak budem dlouho čekat v Brně.Zda nemám jet raději sama z Brna.
Děkuji Bára :-)

Zpět na všechny diskuze