A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Adrialand

22.06.2009 21:39:52 | Markett
Zdravím, máte prosím někdo nějaké zkušenosti s CK Adrialand? Děkuji, M.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Martina83
14.07.2009 11:05 86.49.104.***
reakce  

Zdravím, čtu tu samou hrůzu, právě jsem se vrátila z Pagu s CK Adrialand a musím uznat,že služby sice nebyly úplně v pořádku (delegátka tam nebyla celý týden), ale přesto dovolená super. Dostali nás tam včas, zpět jsme taky nakonec dojeli podle plánu, autobus vyhovoval.Ubytování jsme měli v apartmánech, ne v penzionu, takže možná to byla ta nejlepší volba:) Penzion Belveder jen z pohledu z venku, o pokojích nic nevím, je trochu zastaralý, ale za cca 5000,- i s jídlem a dopravou vyhovující. Inzerované dvě hvězdičky to má:) Takže já jsem byla spokojená a pojedu s nimi klidně zase,na nějakou nenáročnou levnější dovču. Na luxus to opravdu není:)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Gunita
05.07.2009 21:58 77.236.209.***
Adrialand nikdy  

Právě jsme se vrátily s dovolené v Itálii. Nádhera - až na služby CK Adrialand. Po mimo toho že v CK neví pravá ruka co dělá levá a kdybych se nezajímala co a jak, tak asi nikam neodjedem.
Další zklamaní nastalo po príjezdu na slibovaný 3*** hotel - doufám že měl aspoň jednu hvězdu. Na pokoji nám uklidily jen jednou za týden - stylem - co je mokré to je čisté, když jsme žádaly o výměnu ručníku bylo nám řečeno že nemaji, ubrusy na stole také zustaly po celo dobu pobytu stejné.
Jídlo hnus - snídaně 2 housky a pár koleček salámu a obden na víc sýr nebo marmeláda. Večeře - výběr ze 3 jídel ale ani jedno jídlo se nedalo chválit - tak že kdyby to bylo bez stravy vyšlo by to na stejnou.
Ale ceny v hotelovém baru odpovídaly 3 ***
Zvláštní bylo ze nekteří klienti měli podtvrzení 1* a někteří 3* ale pořád to byl jeden a ten hotel. Pouze postel, stará skřín, stůl a 2 židle. Bez markýz, bez okenic proti slunci, klimatizace na pokoji to je asi moc.... televize nebo lednička - co to je :-D
Tak že už nikdy více s Adrialand

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
simero
30.06.2009 18:26 94.112.189.***
CK Adrialand - nikdy víc  

S CK Adrialand jsme byli v Martinsicuro. CK absolutní hrůza. Čas odjezdu posunuli den před odjezdem o 3hod, nakonec jsme ale čekali na autobus v dešti ještě další 3 hodiny navíc. :-x Vrzli nás totiž do svozu z SK, nakonec jsme zjistili, že naše původní místa v 16h dostal někdo jiný...
Na místě nás čekaly, oproti slibům CK, strašné stany jen s částečnou, 2cm vysokou podsadou, roztrhané špinavé zatuchlé deky, plesnivé polštáře a nepříjemní zastupitelé CK. Strava "zhotovovaná" CK také bída, porce jak z mateřské školky.
Slibované vybavení ve společném stanu také neexistovalo. Pro celý kemp pouze 3 ledničky a jedna konvice.

markett
25.06.2009 08:35 77.242.81.***
RE: RE: CK Adrialand  

Tak já jdu hledat nějakou jinou cestovku, děkuji mnohokrát :-)

PetromilkaV 24.06.2009 13:57
?  

ježkovi voči začínám mít strach,,ted tam chci volat,má to cenu?chceme s přítelem do Itálie-Martinsicuro... 8-O

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Tomas79
24.06.2009 13:52 217.117.217.***
šmejdland  

Dnes (2 dny před odjezdem)mi konečně přišli propozice - zaplatil jsem 1000Kč za to, že budu s přítelkyní nastupovat v Chomutově a v propozicích Chomutov není, tak jsem tam zavolal a řekli mi, že odjezd ještě upřesní telefonicky den před odjezdem :-x

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Tomas79
23.06.2009 15:23 217.117.217.***
RE: CK Adrialand  

Jo a jsem nasraný ještě jsem ani na dovolenou neodjel. Zájezd jsem si objednal a zaplatil 27.2.2009, dnes je 23.6. a 26.6. mám odjíždět do Chorvatska a šmejdi z Adrialand ještě neposlali pokyny k odjezdu, takže do teď nevím jestli vůbec pojedu..odkud a kdy! U mě Adrialand poprvé a naposledy!!! :-x

• Anonym (1)
protivetr
22.06.2009 20:59 90.180.26.***
RE: CK Adrialand  

Hlavně nééééé do penzionu Belveder Pag Chorvatsko!!!Fakt hrůza, šváby, jídlo děs...... nedoporučuji!!!!!! :-( nevěril bych cestovce Adialand vůbec. Mějte se a šťastnou ruku při výberu dovolené!!!!

Markett
22.06.2009 20:39 77.242.81.***
CK Adrialand  

Zdravím, máte prosím někdo nějaké zkušenosti s CK Adrialand? Děkuji, M.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze