A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CK Adrialand

22.06.2009 21:39:52 | Markett
Zdravím, máte prosím někdo nějaké zkušenosti s CK Adrialand? Děkuji, M.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Vít Peslar
24.09.2012 10:59 89.24.53.***
Adrialand hotel-restaurace Lanterna Poljana Pag  

Ubytování dobré, trochu špinavé přes to,že podle smlouvy uklízí předchozí návštěvníci, v apartemanu nejsou na úklid prostředky,uklízí i personál ale tak ,že v pokojích zametají rýžovým koštětem. Moře asi 20m od ubytování,pláž výborná, vlny max.20 cm, voda čistá, paráda, foukal nepříjemný vítr. Stravování - plná penze- varování !!! je to horší než naše hospody, kdysi označované "IV. cenová". Snídaně:
2dny 10g másla, tři kolečka nekvalitního salámu, šipkový marmeláda restaurační balení, tři krajíce bílého chleba - odhad ceny i se mzdami cca 10,-Kč2 dny místo neklvalitního salámu dva plátky sýra cena 10 Kč, dva dny 10 g másla, šípková marmeláda , koblih cena cca 10,-Kč 1 den dvě nožky nekvalitního párku bez másla a marmelády, objed: fazolový guláš, bramborový guláš, ryzoto, špagety s masem z konzervy, rybí prsty,maso (dušené vepřové z konzervy, nebo vyráběné jako polotovar bylo ve všem asi 9 hlavních jídel - bez chuti a zápachu- cena cca 30,-Kč.
7 snídaní ....................70,-Kč
9 jídel........................270,-Kč
5 jídel........................500,-Kč
--------------------------------------
celkem .....................840,-Kč

Zaplaceno 1600,-Kč

Vít Peslar

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Květinka
17.09.2012 21:25 217.170.96.***
Baško Polje  

S Adrialandem jsem jela poprvé a naposled. A to už jezdím s různými cestovkami pod stan 15 let. Cestou tam jsme se drncali po okreskách nejen přes Maďarsko, ale i většinu Chorvatska! Cestou zpět už jsme jeli přes Rakousko. V katalogu se nějak zapomněli zmínit, že stany jsou umístěny tak 300 m od moře do celkem velkého kopce. Stany staré, roztrhané, (měly plachtu proti dešti) zipy urvané, nádobí rezavé, opotřebované a vše děsně špinavé. První 2 dny jsme trávila tím, že jsem si zašila alespoň ložnici stanu, aby mi tam nelítali komáři, celý stan umyla a okolí stanu uklidila největší binec. Při umývání nádobí jsem se raději snažila v umývárnách moc nedívat - špína. Šokovalo mě, že podlážky byly jen pod ložnicemi a i tak byl stan nakřivo, a tak jsme byli rádi, že jsme za noc nevyjeli až ze stanu ven. Ve zbytku stanu bylo jen hodně děravé lino. O šutry, které z něho lezly jsem si několikrát při uklízení pořezala ruce. Nafukovací matrace jsme dost často museli dofukovat. A proč jsou pláže vhodné pro rodiny s dětmi? Nevím. Pláž hezká, sprchy na ní. Hned u pláže stromy, takže se dalo zalézt do stínu nebo si půjčit lehátko se slunečníkem. Milovníci FKK to neměli daleko. Nejsou tam ježci, ale ve vodě kameny a dno se dost prudce svažuje do hloubky. Boty do vody doporučuji. Cestovka u místních agentur zajišťovala slušný výběr zájezdů. Delegátka byla fajn. Sportovní vybavení na zapůjčení nulové. Poslali nás k další české cestovce a tam jsem si připadala jak v ráji. Měli na půjčení 15 kol, nafukovací čluny, vlastní pingpongový stůl ... A ještě upozornění těm, kteří jedou sami a nechtějí doplácet. Klidně dali do jednoho stanu cizího chlapa s cizí paní.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Globík 09.09.2012 22:08
Re: Kemp Duca A. od CK Adrialand  

Měli jste zavolat policii, finanční stráž a hygienu. Asi by se všichni divili. A pak by se divili majitelé Adrialandu.

Petr
08.09.2012 08:51 62.240.181.***
Re: Kemp Duca A. od CK Adrialand  

Ano, souhlasím. Zřejmě jsem se svou rodinou byl ve stejný termín také v kempu Duca Amedeo a největší stížnost mám na stravu. Můj 2,5 roční syn měl ze stravy obrovské střevní potíže, že jsme byli donuceni v Martinsicuru hledat lékaře, který synovi pomohl. Souhlasím s Vámi, že strava byla strašná. NIKOMU NEDOPORUČUJI.

Renata
04.09.2012 13:39 91.214.158.***
Povlajana, Vila Babsy  

V neděli jsme se vrátili z Povljany, a musím říct, že navdory všem negativním recenzím, nemáme CK Adrialand co vytknout. Odjezd z Brna v pohodě, autobus super, na toaletu nás řidiči ochotně pustili, jen měli klíče u sebe, ale nebyl problém si pro ně zajít. Samotná vila Babsy je moc pěkná, bylo naklizeno, výhled z druhého patra opravdu nádherný. Povljana je klidné místo, obchodníci tu moc po zisku neprahnou, ale pláže jsou hezké, my jsme nejvíc chodili na vzdálenější písečné. Jediná výhrada proti samotné Povljaně je vůči nedostatku sociálního zařízení, sprchy, převlékárny, mě osobně docela chyběly. Slečna delegátka byla ochotná, kdykoli jsme něco chtěli, tak vyšla vstříc. Odjezd domů byl podle plánu až ve večerních hodinách, autobus dojel na čas. Nemohu hodnotit stravu a svozy, těchto služeb jsme nevyužili. Dovolená nás vyšla levně a byla opravdu super!!!

• Anonym (3)
REGISTRACERK 03.09.2012 15:10
CK Adrialand Brno  

Duče Chorvatsko
- pokyny na cestu byly zaslány až dva dny před odjezdem po několikeré urgenci, při tel. urgenci ještě arogantní chování , na dotaz ohledně ubytování v místě sděleno, že ve smlouvě bylo uvedeno, že v místě pobytu není delegát, solidní je tuto informaci sdělit při sepisování smlouvy osobně! a že tedy je možné, že budeme celý den sedět na kufrech,
-autobus při odjezdu neoznačen, klient je nucen obíhat všechny autobusy na parkovišti u Ústř. hřbitova a hledat dopravce
-klient si musí sám zajistit ubytování v místě, dopravce nebyl ani informován o tom, kde má klienta vysadit
-stejná situace při odjezdu, ačkoli v pokynech bylo, že bude klient do poledních hodin informován o místě a hodině odjezdu, museli jsme v půl 4 z našeho telefonu kontaktovat ČR, kde nám bylo sděleno, že NEMAJÍ na nás kontakt a tudíž nám nemohli dát vědět, jak odjíždíme! Z tohto důvodu jsme se celý den zdržovali v blízkosti agentury a nikam jsme nemohli odejít, ačkoli jsme odjížděli až v devět hodin večer, mohli jsme být celý den u moře, tedy jsme měli zkrácenou dovolenou o jeden den,
- při zpáteční cestě nebyla zajištěna místa v autobuse blízko sebe, ačkoli to byl jeden z mála našich požadavků,
- v popisu místa není vůbec sděleno, že cesta na pláž vede přes velmi frekventovanou silnici a že tvz. výhled na moře je vlastně výhled na tuto silnici, která je hlavní silnicí vedoucí do Splitu a Omiše, toto bereme jako klamání klienta,
- CK se nenamáhá vůbec sdělit více informací o místě, např., co je zde možné vidět, výlety, jak se dostat do většího města, toto jsou standradní informace většiny CK, navíc i minimální informace - ceny potravin uvedené v pokynech nejsou pravdivé (např. pivo 2x tak drahé).
Nedoporučuji - práce CK spočívá v zaslání mailu CA v Chorvatsku a dopravci

• Anonym (1)
Jana
02.09.2012 16:50 62.240.181.***
Kemp Duca A. od CK Adrialand  

Chtěla bych všechny upozornit a sdělit všem zážitky z této dovolené. Včera jsem se z Martinsicura vrátila. Karavan, ve kterém jsem se svou rodinou byla, vcelku odpovídal mé představě, moře je opravdu kousíček od kempu, což je velkou výhodou. Jsou zde společné sprchy a toalety, ne vždy s nejlepší čistotou, ale to by nebylo tak hrozné. Největší MÍNUS je strava. Měli jsme zaplacenou plnou penzi a to, co jsem tam viděla se dá nazvat jen HUMUS. Jeden den se mi dokonce povedlo narazit na zkažené maso, porce tak pro 5leté dítě a ještě ty kecy u toho ve stylu: ,,Vždyť jdete večer na pizzu, proč chcete 3 kopečky rýže, nestačily by Vám jen dva?" apod. mi přijdou víc než nevhodné. Když mám zaplacenou plnou penzi, tak chci prostě to, na co mám nárok. Jediný, co můžu doporučit, buď si jídlo vůbec neobjednávejte a nebo když ho už máte zaplacené, vezměte si s sebou ještě nějaké zásoby.

Neregistrovaný uživatel
02.09.2012 11:47 77.48.99.***
Re: Kemp Adria v Riccione  

Odpověď na dotai Ivany ohkedně zmiňovného Štefana.Tento pán vlastní část soukromé pláže přímo před kempem,kde pronajímá lehátka a slunečníky i pro klienty kempu Adria v Riccione.

ivana
01.09.2012 15:15 217.115.247.***
Re: Kemp Adria v Riccione  

Chtela jsem se zeptat Leniků,na prijmeni Stefana,byl to delegat?loni jsme zazily na Pagu super cloveka,Stefana Orechovskeho,ktery zvladl v jedne osobe kuchare i delegata,myslim,ze usetril cestovce dost penez,byl fakt na 1 s 5*,nekteri klienti dokonce prijeli taky kvuli nemu,byl moc ochotny,vyborne varil,vsechno vyridil,nahle ho cestovka v zari odvolala,mozna pro jeho jednodenni zdravotni indispozici,ale to se muze stat kazdemu,byl nam jako tatinek,tak se o vsechny staral a jeste vyborny spolecnik po jeho tezke praci,protoze na Belvederu neni zadne kulturni vyziti,jinak penzion je na krasnem vyhlidkovem miste,ubytovani pekne,uklizet si ale musite sami,akorat se musi neustale vsude po schodech,coz neni pro spatne chodici,bylo to s timto ,,personalem"fakt super!pak se daji prehlednout i mirne nedostatky cestovky.STEFANE,DEKUJEME!!!!!!!! @};--

Neregistrovaný uživatel
31.08.2012 08:20 62.168.35.***
Re: kemp sabbiadoro italie  

v tomhle kempu jsem ještě nebyla, ale podle delegátky z Martinsicura je v Sabriadoru strašně daleko moře.

Zpět na všechny diskuze