A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

ck A21 poznávačka 4 denní PAŘÍŽ-prosím info

14.08.2012 11:37:20 | Gabish
Gabish
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak jste byli spokojeni,hlavně s dopravou a s organizací. Spěchá. Děkuji
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Martina
12.05.2015 12:02 90.181.60.***
Paříž 7.5-10.5 2015  

Zájezd byl moc pěkný,ale na vše moc málo času,dva dny je málo,cesta autobusem náročná ,ale dá se vydržet,hotel čistý na přespání stačí,delegátka Daniela vstřícná a skvělá,řidiči také paráda.Paříž je krásná a stojí zato vidět,ck. A 21 doporučuji.Příznivá cena a vše bez problémů. Doporučuji ! Martina.

• Anonym (2)
Jana
27.09.2014 09:56 85.207.10.***
Paříž  

Byla jsem v Paříži 3x,naposledy s A 21,všechny tři byly prodloužený víkend a ten poslední byl daleko nejlepší .Na paní Katarině je vidět,že dělá tuto,,službu" s láskou,je velmi příjemná,empatická,můžu jen doporučit.

milan
24.03.2014 11:57 178.17.8.***
Re: ck A21 poznávačka 4 denní PAŘÍŽ-prosím info  

20.3.-23.3.2014 prima zájezd,prima účastníci milan 608703820

Neregistrovaný uživatel
31.08.2013 10:59 78.80.36.***
Re: ck A21 poznávačka 4 denní PAŘÍŽ-prosím info  

Mám sice rok skluz s odpovědí, ale snad to pomůže dalším klientům. Byla jsem v Paříži s dětma ( 11 a 14 let), zakoupila jsme si tento zájezd na slevomatu za 2180,- na 4 dny a posléze jsem si přečetla recenze a byla jsem hodně na vážkách, jestli jsem udělala dobře. Musím říct , že po absolvování tohoto zájezdu na konci srpna, můžu tuto kancelář vřele doporučit. Průvodkyně měla spoustu informací, byla velmi vstřícná a opravdu věděla jak využít poslední minutu, aby jsme viděli co nejvíce. Pokud se někomu nelíbilo tempo, které bylo opravu náročně, ale proto jsme tam jeli, aby jsme viděli hodně, tak si mohl udělat svůj vlastní program a pak se k nám přidat. Kromě toho poradila, kde levně nakoupit, kde zajít na WC zadara, což jsou taky důležité informace. Autobus pěkný, pohodlný, řidiči zastavovali co 3 hodiny, vyloženě už věděli kde zastavit na přestávky, opět abychom nemuseli platit za drahé WC. Jediné mínus bylo ubytování, které jsem sice čekala, byla jsme na hotelech F1 ubytovaná už dříve, ale připadá mi, že se tam zastavil čas, ale zase za cenu 2180,-kč, nemůžeme čekat zázraky. Závěr zní ck a21 pro mě určitě ano!

• Anonym (6)
  • Anonym (9)
Gabish 14.08.2012 12:37
ck A21 poznávačka 4 denní PAŘÍŽ-prosím info  

Dobrý den, chtěla bych se zeptat jak jste byli spokojeni,hlavně s dopravou a s organizací. Spěchá. Děkuji

• Anonym (8)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze