A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Čisté pláže

02.02.2008 11:49:19 | PlážováPovalečka
Ahoj, četla jsem kus průvodce a líbily se mi kapitoly o plážích u každé lokality. Máte někdo přímo tip na dovolenou v lokalitě s co možná nejčistšími a nejudržovanějšími plážemi bez medúz :-) ? Dík předem za odpověď!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
misa
06.08.2012 18:19 109.228.121.***
Re: Medúzy  

dobrý den. mohl byste mi prosim zaslat mapu, kde to je? nebo alespon souradnice? děkuji.

• Anonym (12)
  • Anonym (16)
Oskarka
15.08.2008 17:02 85.71.236.***
Placení pláží  

Dobrý den,

chystám se během září jet do komplexu Slovenska plaža v Budvě a docela mě zarazilo, že lidé v recenzích psali, že se pláže v Budvě platí. Může mi prosím někdo napsat, jestli v Budvě jsou i nějaké neplacené pláže, popř. jak se ceny pohybují.

• Anonym (32)
  • Anonym (36)
Evelína 08.04.2008 18:51
RE: RE: RE: RE: pláže...  

V Sutomore u komplexu Zlatna Obala je docela dobrá pláž, nebylo tam ani moc lidí, ale voda mi nepřipadala moc čistá, asi tam někde vedl odpad, takže jsme chodili přes kopec olivovým hájem na krásnou pláž, bylo tam jen pár místních lidí, a potom jsme objevili jednu krásnou skrytou, tam nebyl většinou nikdo nebo pár naháčů. Byli jsme na plavbě okolo celého pobřeží, nejkrásnější pláž byla Královská, tam jsme byli asi 2 hodiny, krásná čistá voda, ale nevím, jestli se tam z pevniny dá dostat. Jinak ostatní pláže většinou přeplněné, moc se mi nelíbili. Asi jednou to chce vidět, ale podruhé bych tam už nejela.

• Anonym (8)
  • Anonym (21)
hojsadlo 03.04.2008 01:51
RE: RE: RE: pláže...  

viděl jsem i pěkné pláže u Sv. Štefana, v Budvě a okolí, u hotelu Plavi Horizont(což je poločeský hotel)nebo v Ada Bojana(nudistický komplex u Albánských hranic).
Ale.... :-x

• Anonym (15)
  • Anonym (13)
janek028 31.03.2008 10:30
RE: RE: pláže...  

Ale jsou tam i pěkné pláže

• Anonym (18)
  • Anonym (19)
janek028 31.03.2008 10:05
RE: pláže...  

Já vyfotil v červenci veřejnou pláž v Baru ležíce na prázdné soukromé pláži (denní pobyt - lehátko, slunečník, ručník, obsluha - 1 EUR).

• Anonym (11)
  • Anonym (23)
hojsadlo 29.03.2008 00:43
RE: Medúzy  

Pravda pláže hrozné-viz foto
nelepší koupání v Ulcinji bylo v bývalém vojenském "odmarališti". nikde to neni značeno. Musí se tam autem je to daleko-směr z centra do hradu a pak doprava okolo kostelíka a furt rovně (vypadá to jako by člověk jel na konec světa asi po pěti km vjedete do zátoky a jste tam pláž je oblásková ale byla čistá.
Medůzy nebyli občas řasy

• Anonym (19)
  • Anonym (13)
Bohdan
10.03.2008 11:16 78.157.171.***
Medúzy  

V Montenegro jsem medúzy nikde neviděl. Znám pláže od Budvy po Ulcinj - všude je to stejné - hodně lidí, čistá voda. Čistota pláže - s tím je problém. Černohorci mají nepříjemný zvyk na pláži všechno házet okolo, proto po hodině pobytu černohorské rodiny je okolí jejich "kempu" obestláno odpadky ovoce, petkami, papírky apod. NIKOHO nenapadne, že by to mohli po sobě uklidit. Nejhorší je to dle mého mínění v Ulcinji na POZOR! -městských plážích. Navíc Ulcinj je muslimské, albánské město a na pláži je to bohužel vidět. Večer pláž vypadá jako Waterloo. Městské služby to vzorně uklidí, ale ráno se vše opakuje. Jiná situace je na Veliké pláži v Ulcinji – nejkrásnější 12 km černohorského pobřeží. Široká, písčitá pláž jako třeba v Tunisku, slunečníky, lehátka – doporučuji střediska Tropicana Beach nebo Copacabana Beach. Zde je poměrně čisto. Tak pokud jde o Ulcinj – pláže ve městě – NEBRAT!!!!!! Navíc provoz ve městě je příšerný – na chodnících stojí auta, místní chodí po úzkých silnicích, každá cesta autem po Ulcinji znamená adrenalinový sport. Doporučuji ubytování za městem, u Veliké pláže, ovšem ze soukromých apartmánů zde není výhled na moře. Z apartmánů ve městě je – ale NEDOPORUČUJI z výše zmíněných důvodu. Navíc z města je třeba na Velikou pláž – jediný civilizovaný kousek Ulcinje – dojíždět denně autem. A to je síla! :-)

• Anonym (30)
  • Anonym (33)
hojsadlo 19.02.2008 15:25
RE: pláže  

Souhlsím s Janou(výjmečně) a ještě přidám Ulcinj-Mala(městská) plaža asi 2 lidi na 1m2 + bordel, Velika plaža dost lidí a totální smetiště, 8-) .
8-O A všude se platí, když ne vstup tak parking,za vlastní slunečník, za půjčený slunečník, za lehátko..... 8-O

• Anonym (11)
  • Anonym (14)
Ciperka 17.02.2008 17:54
pláže...  

Ahoj, mě se líbil Petrovac na Moru a Sutomore...ale tam pouze pláž u komplexu Zlatna Obala, která byla skutečně v rámci možností čistá(jen kuřáci ji zdobili nedopalky, ale minimálně). Přímo v Sutomore je pláž, která je dlouhá, s jemnými kamínky, ale na dně sem tam člověk potká petflašku nebo kus lehátka...Krásná byla Královská pláž, kam jsme se dostali na výletě lodí.Medúzy jsme nepotkali nikde, ale všude bylo spousta ježků, takže boty do vody doporučuju!:)Kdybys ještě něco chtěla vidět, napiš ;-) Pá Čiperka

• Anonym (30)
  • Anonym (38)
Zpět na všechny diskuze