A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Čína

08.12.2012 21:46:35 | Alena Šepsová
Velmi pěkně a poutavě napsané.Děkuji i za ostatní. Přeji Vám mnoho dalších cest a krásných zážitků.Závidím Vám odvahu se na takovou to cestu vydat.Ještě jednou přání všeho nej,nej,nej.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Milena 02.02.2013 21:19
pobavila jsem se  

Ahoj ,mohu doufám tykat ?? ;-) tak jsem přečetla se zaujetím Tvůj cestopis a jsem dost dobře naladěná před spaním (((clap))) . Pěkně napsáno, mně hodně blízký styl cestování ;-) Byla jsem 2x v Barmě a znám ty hodiny strávené na cestě , třeba vlakem 29 hodin (hlášeno bylo max. 15 hodin jízdy ) a podobně ;-)
O Číně uvažuji na podzim tohoto roku a chtěla bych se zeptat, jestli náhodou nemáš na prodej průvodce ? A jakého jste použili? Pochopila jsem , že psaného v češtině, což je výhoda.
A mohla bych se na Tebe obrátit event. s nějakými dotazy?
Přeji hezký večer a díky za případnou odpověď
Milena Weberová

• Anonym (4)
  • Anonym (7)
Neregistrovaný uživatel
09.12.2012 11:33 90.181.221.***

Moc záživně a humorně popsaná cesta, děj se mi při čtení odehrával před očima a velmi jsem se pobavila. Např. ........čtvereček, tři postýlky a do nich panáček ....
I pro psaní poutavého cestopisu je třeba literární talent (((clap))) (((clap))) (((clap)))

• Anonym (5)
  • Anonym (6)
Alena Šepsová
08.12.2012 21:46 93.89.144.***
Čína  

Velmi pěkně a poutavě napsané.Děkuji i za ostatní. Přeji Vám mnoho dalších cest a krásných zážitků.Závidím Vám odvahu se na takovou to cestu vydat.Ještě jednou přání všeho nej,nej,nej.

• Anonym (7)
  • Anonym (7)
Zpět na všechny diskuze