A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Cigarety Heets-Iqos

24.10.2017 18:21:31 | libor.s
libor.s
Nevíte někdo,jestli už se tyto cigarety prodávají v Duty free shopech.Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
14.05.2018 12:34 78.102.13.***
Cigarety HEETS  

IQOS je HI tech technologie se superkondenzátory místo klasické baterie. Má to však háček ve vysokém nabíjecím proudu a tím i možné nespolehlivosti nabíjení. Také nahřívací plíšek je tenký, nevýhodou je také nutnost čištění.
Možnou alternativou je EKO ŽVÁRO což pracuje s cigaretami HEETS stejně. Výhodou je klasická LiOn baterie, nabíjení je možné jakoukoliv nabíječkou. Je to jen jeden kus takže je připraven ke kouření jednu za druhou, nahřívání je volitelné ve třech stupních takže si mohu zvolit i chuť kouře, nahřívací hrot je keramický válcový samočistící takže nevyžaduje žádné čistění. Hrot je tlustší takže potřebuje nižší teplotu na více kouře takže chuť je méně připálená. Cena je 1600 Kč a je možno si dokoupit náhradní hrot za 250 Kč. Zatím nemám dlouhodobější zkušenosti ale přechod od normálních cigaret k cigaretám HEETS byl úplně bez problému. Mám možnost srovnat s IQOSEM a tohle mi chutná víc a je mnohem praktičtější.

Neregistrovaný uživatel
10.04.2018 03:02 188.9.179.***
Možná varování  

Vážení, před vánoci jsem si pořídil svůj IQOS. Vůbec mě nenapadlo, že je to jenom přístroj, který také může přestat fungovat, což se z ničeho nic stalo a můj IQOS se přestal dobíjet. Co na to říci, jako kuřák závislí na nikotinu jsem byl v cizině nucen koupit normální cigarety a ať mi přestali používáním IQOS chutnat, tak jsem musel celý týden kouřit normální cigarety. Nejvíc mě ovšem pobavil web https://cz.myiqos.com/, kde jsem se registroval v CZ a v cizině mě neustále přesměrovával na domácí stránky v jejich řeči, takže jsem si ani nemohl napsat o poradu či pomoc.

Doporučení:

1) mějte u sebe min 2 přístroje IQOS (protože, když si nebudete moci koupit cigára, tak se z toho zblázníte), ale vyjde to draho,
2) kuřte i nadále normální cigára

Neregistrovaný uživatel
06.03.2018 14:34 46.135.20.***
Iqos  

To co je objednavane na webu, neni objednavane pres oficialni stranky a PMI neruci za kvalitu. Koupit se to da za porizovaci cenu 1790,- vc kartonu v geco (napr eden,akrady,krakow,atd), reklamace je mozna take v techno pobockach pres sales experta. Co se tyce heetsu ve freeshopu na letisti v Praze se mimo eu prodavaji za 748,- za karton.

Neregistrovaný uživatel
27.02.2018 23:16 86.49.246.***
Iqos půjčení  

Ahoj pokud byjste chtěli zapůjčit Iqos zdarma či koupit a jste z Prahy či okolí neváhejte se ozvat na iqos.partner@seznam.cz

ZuzkaJandova11 30.01.2018 15:42
ne  

ještě jsem na ně nenarazila a to při cestě do usa, ani dubaje. taky bych je ale ocenila

Neregistrovaný uživatel
22.11.2017 12:55 213.192.19.***
IQOS - malý zázrak  

Jsme skupina přátel – všichni kuřáci, kteří jsme se rozhodli tento nový „zázrak“ zkusit. Protože jsme poměrně nedůvěřiví a nechtěli jsme kupovat více než 10 souprav najednou (přece jenom se jedná o částku v řádech deseti tisíc), dali jsme los a tím šťastlivcem, který byl pokusným králíkem jsem se stal já. Kouzelná krabička mi přišla za pár dnů. Vykouřil jsem asi 5 krabiček a nahřívač to vzdal. To se stává – je to stroj. Pochopitelně jsem přístroj reklamoval a dnes po týdnu, kdy stále neznám řešení reklamace (nikdo se mnou nekomunikuje, nevím kam poslat, nevím kam donést) jsem ho zahodil. Tím pro nás IQOS skončil a jsme rádi, že jsme na to přišli včas. :-(

• Anonym (9)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
21.11.2017 19:00 46.135.47.***
NEDOSTATEK CIGARET  

V trafikach mi schvalne tvrdi, že nemají cely karton a prodavaji mi krabicku za 100,- KČ.
JA CHCI KARTON ZA 900,- protoze sehnat tyhle ciga neni jen tak. Nemam cas litat po Praze. A objednavat nechci. Takze blby.. :'(
Trafikanti jsou vychcany pac maji 10,- na krabičce (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
15.11.2017 02:33 93.99.65.***
Iqos  

Zdravím, po vykouření Heetu ho rozlámejte a budete koukat jelikož výrobce šetřil na tabáku tak uvnitř dojde k tomu že se na inhalujete seškvařené filtrové hmoty!!!

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
30.10.2017 07:57 94.230.150.***
Iqos  

Zdravím Vás jsem Iqos partner ráda Vám zdarma mohu iqos zapůjčit na pár dní a pokud budete chtít můžete ho u mne koupit za zvýhodněnou cenu více na
Iqos.partner@seznam.cz

• Anonym (4)
  • Anonym (1)
libor.s 24.10.2017 18:21
Cigarety Heets-Iqos  

Nevíte někdo,jestli už se tyto cigarety prodávají v Duty free shopech.Děkuji.

Zpět na všechny diskuze