A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Cigarety Heets-Iqos

24.10.2017 18:21:31 | libor.s
libor.s
Nevíte někdo,jestli už se tyto cigarety prodávají v Duty free shopech.Děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
28.05.2018 14:39 78.102.13.***
Re: Cigarety HEETS  

stačí zadat do vyhledávače eko žváro a najdete přímo distributora.

Neregistrovaný uživatel
24.05.2018 11:10 93.153.26.***
Re: Cigarety Heets-Iqos  

Co se tyce heetsu ve freeshopu na letisti v Praze se mimo eu prodavaji za 748,- za karton.

Neregistrovaný uživatel
24.05.2018 11:09 93.153.26.***
Re: IQOS - malý zázrak  

Ahoj pokud by jste chtěli zapůjčit Iqos zdarma či koupit , neváhejte se ozvat na iqos.partner tel.+420773333569.

Neregistrovaný uživatel
24.05.2018 11:02 93.153.26.***

Dobrý den , IQOS je tabáková cigareta , která nehoří , jen se zahřívá. Proto žádný dehet , žádný odér na oděvu a hlavně neobtěžuji okolí. vyfukuji jen páru i když jde o 100 % tabák zn. Philip Moris. HEETS jsou právě tyto cigarety zn. Marlboro. Cigaretu mám již půl roku a jsem nad míru spokojená . Pokud by jste měl zájem vyzkoušet , klidně mě kontaktuji , zapíši vás do systému a společnost vám ji půjčí k vyzkoušení s možností následné koupě. Žváková 773 333 569.

Neregistrovaný uživatel
19.05.2018 16:41 185.75.139.***

To EKO ŽVÁRO má být co? Nějaký link - info?

Neregistrovaný uživatel
17.05.2018 14:44 194.228.96.***
Re: Iqos  

Jako prvouživatel jsem si objednal v dubnu iQOS + 1 karton za zaváděcí cenu 2790. Přišel jen iQOS, karton ne, na reklamaci opakovaně jen mlžení. Na Internetu změnili tu samou nabídku pro prvouživatele na 1790 + 4 balíčky. Na dotaz, co jsem tedy dostal za zaváděcí cenu za těch 2790 jen "ozveme se, ozveme se"....Dost mne naštvali.

Neregistrovaný uživatel
14.05.2018 12:34 78.102.13.***
Cigarety HEETS  

IQOS je HI tech technologie se superkondenzátory místo klasické baterie. Má to však háček ve vysokém nabíjecím proudu a tím i možné nespolehlivosti nabíjení. Také nahřívací plíšek je tenký, nevýhodou je také nutnost čištění.
Možnou alternativou je EKO ŽVÁRO což pracuje s cigaretami HEETS stejně. Výhodou je klasická LiOn baterie, nabíjení je možné jakoukoliv nabíječkou. Je to jen jeden kus takže je připraven ke kouření jednu za druhou, nahřívání je volitelné ve třech stupních takže si mohu zvolit i chuť kouře, nahřívací hrot je keramický válcový samočistící takže nevyžaduje žádné čistění. Hrot je tlustší takže potřebuje nižší teplotu na více kouře takže chuť je méně připálená. Cena je 1600 Kč a je možno si dokoupit náhradní hrot za 250 Kč. Zatím nemám dlouhodobější zkušenosti ale přechod od normálních cigaret k cigaretám HEETS byl úplně bez problému. Mám možnost srovnat s IQOSEM a tohle mi chutná víc a je mnohem praktičtější.

Neregistrovaný uživatel
10.04.2018 03:02 188.9.179.***
Možná varování  

Vážení, před vánoci jsem si pořídil svůj IQOS. Vůbec mě nenapadlo, že je to jenom přístroj, který také může přestat fungovat, což se z ničeho nic stalo a můj IQOS se přestal dobíjet. Co na to říci, jako kuřák závislí na nikotinu jsem byl v cizině nucen koupit normální cigarety a ať mi přestali používáním IQOS chutnat, tak jsem musel celý týden kouřit normální cigarety. Nejvíc mě ovšem pobavil web https://cz.myiqos.com/, kde jsem se registroval v CZ a v cizině mě neustále přesměrovával na domácí stránky v jejich řeči, takže jsem si ani nemohl napsat o poradu či pomoc.

Doporučení:

1) mějte u sebe min 2 přístroje IQOS (protože, když si nebudete moci koupit cigára, tak se z toho zblázníte), ale vyjde to draho,
2) kuřte i nadále normální cigára

Neregistrovaný uživatel
29.03.2018 15:15 194.228.86.***
Re: Cigarety Heets-Iqos  

Před pár dny jsem vlastní šikovností při čištění ulomil ten nahřívací element, zašel jsou do trafiky v Kauflandu kde mi paní od Iqosu ihned bez problému vyměnila za nový kus. Ty jejich čistící tyčinky jsou zbytečně drahé.

Neregistrovaný uživatel
06.03.2018 14:34 46.135.20.***
Iqos  

To co je objednavane na webu, neni objednavane pres oficialni stranky a PMI neruci za kvalitu. Koupit se to da za porizovaci cenu 1790,- vc kartonu v geco (napr eden,akrady,krakow,atd), reklamace je mozna take v techno pobockach pres sales experta. Co se tyce heetsu ve freeshopu na letisti v Praze se mimo eu prodavaji za 748,- za karton.

Zpět na všechny diskuze