A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Chorvatsko nebo Bulharsko?

03.06.2017 08:41:24 | frogi_e
frogi_e
Zdravím. :-) Je mi jasné, že každá země má své pro a proti a každý si v ní najde něco, ale pomůžete mi se rozhodnout, kterou z těchto dvou zemí zvolit? Byli jsme dvakrát v Hr, které mi učarovalo. Nádherná země, moře. Co mi hodně vadí jsou tamní ceny, které se letos ještě zvyšovaly. O Bg nic nevím, která lokalita je krásná, která ne, byť diskuzí jsem pročetla hodně. Vyzvdvihněte co můžete - jak klady, i zápory.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
28.06.2017 16:14 80.79.86.***
Re: Chorvatsko nebo Bulharsko?  

Bulharsko je určite lacnejšie,ale aj tam to už ide hore.Pre lepšie ceny si radšej vybrať menšie stredisko ako Slnečné pobrežie napr.Primorsko a super je Kiten tam sú dve pláže jedna s veľkými vlnami druhá úplne kľudná.Služby sú ešte trošku pozadu,ale dá sa tam najesť v reštaurácii lacnejšie ako u nás.Voda je viac zakalená pre piesočnatý podklad.BG je určite čo spoznávať napr. Szozopol ale,treba si dávať pozor na domácich vekslákov v zmenárňach.

Sally 24.06.2017 12:41

Jajo byl jsem mockrat v Recku i Turecku. Nikde jsem nevidel line Reky. Spina vyla jak v Turecku tak i v Recku i ted na Sardinii. Osobnw mam rad jak Turecko tak i Recko.

Neregistrovaný uživatel
22.06.2017 21:21 91.219.240.***

Jája-ptala jsem se proto,že loni po panice v ti ;-) sku a TV klienti Turecko vykazovali a na začátku sezóny hotely naplněny nebyly,některé se i uzavřely.Nám to nevadilo.V září už tam bylo více Němců a Britů.

Jaja 21.06.2017 16:56

Hotel Side Star Beach byl osazen skoro zcela. Vůbec to nevadilo. Místa všude dost, jen na pláži je dobře si okolo 7 hod rezervovat nějaké dobré místo. Krásný pobyt, výborné jídlo i piti a vynikající kvalita bydlení. Hodně starších Němců ú65%), Švédi a samozřejmě i Rusi, ale nic moc a v klidu.Letěla bych hned znovu. :-)

• Anonym (1)
propadák 21.06.2017 14:05

Jája....jaká byla prosím obsazenost hotelu? 8-) Letíme začátkem září.

Jaja 21.06.2017 11:57

Byla jsem teď (přílet 20.6.2017) v Turecku a bomba. Všude krásně čisto a služby výborné. Než špinavé Řecko a líné lidi, Bulharsko vůbec ne. :-)

• Sally
  • propadák
Neregistrovaný uživatel
20.06.2017 12:36 85.135.243.***

.."Já nevím jak je to s čistotou moře. Přeci jen se tam vlévají řeky z Ruska a Dunaj." ...

podľa tejto logiky by si jeden myslel že do Adrie sa žiadne rieky nevlievajú :D

• propadák
Sally 09.06.2017 10:57

Tak Turecko určitě není špatné, ale my třeba už viděli to co jsme vidět chtěli, takže možná až někdy.

Letos nás čeká za týden Sardinie a v srpnu Lefkáda. A co se týče Bulharska, neznám, Chorvatsko bych nevylučoval.

• propadák
propadák 08.06.2017 14:20

109.71.214.***Mě osobně Řecko nenadchlo.Chcete-li vidět i nějaké řecké památky a nebojíte se,leťte do Turecka.Tam vás čeká krásné teplé moře,velice slušné ceny a bezkonkurenční služby.Autubusem to musí být sebevražda.My po všech experimentech letos opět Turecko. 8-)

• Jaja
  • Sally
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
08.06.2017 12:27 109.71.214.***

Tam jsem byla jako 11ti letá. Pláž písek i kameny. Poustevníčci, plno rosolovitých medůz, ale nežahaly. Četla jsem, že Řecko je drahé. Autobus tam jede 22hodin a je skoro tak drahý jako letenky. Na vzdálenost mi to přijde stejné.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze