A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

cherry tour

22.02.2012 19:18:31 | lindad
lindad
Zná někdo tuto ck?Mají docela zajímavé ceny, tak mě zajímá, jestli jsou spolehliví apod.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Honza
28.08.2012 12:25 46.135.68.***
Kemp Jezera Lovisca  

Letos jsme poprvé s dětma (3a6 let) vyrazili do Chorvatska , zvolili jsme ck. Cherry tours.
Celkový dojem z dovolené byl více než dobrý. Díky kempu který je podle mého názoru na velice dobré úrovni.Animační programy,pláž,restaurace i obchod v místě Pláž pokrytá navezeným štěrkem, naprosto vyhovující. :-) :-)
S cestovní kancelaří nebyl žádný problém co slíbili to platilo. Jen foto,Mobilhausu bohužel neodpovídalo realitě.Z venku není co vytknout, ale uvnitř byl bohužel dům v horším stavu než na fotkách. Na proti nám bydleli Rakušáci a na první pohled bylo zřejmé ,že jejich ubytovaní je o třídu výš než to naše :-( . Nejhezčí byla plně vybavená kuch. Ale i přes to vše bylo uklizéné a fungovale jak mělo. Děkuji ck . Cherry za pěknou dovolenou. Honza s rodinou 8-)

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
PetrKM 12.07.2012 12:52
Re: cherry tour  

Ahoj, cestovka to není špatná. Mají karavany a nově mobilní domy v Chorvatsku. Osobně jsem byl několikrát a v rámci konkurence můžu říci, že přístup delegátů je výrazně lepší. Jsou takový lidštější. Osobně jsem byl v Poreči - mají tam karavany. Není to vůbec špatné. Tento rok jsem byl v jejich mobilních domech v Biogradu na Moru a to je super. Máš tam vlastní záchod a sociálku, takže nemusíš na společné. Ne že by v Poreči byl nějaký problém. Ale vlastní záchod kde si "trůníš" sám, je něco jiného.
Druhým rokem jezdíme s cherry a dobrý. Snad to bude v pohodě i nadále...

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Tomáš
08.03.2012 13:30 92.61.89.***
cherry tour  

Znám velice dobře tuto cestovku a jsem naprosto spokojený. Jezdím s ní v létě a taky v zimním období na lyže do Alp. Letos už to jsou tři roky, co využívám služky teto cestovky a můžu podotknout ze se jim standart zvyšuje. Příklad pořízení mobilních domů v nekterých letoviskách.

• Anonym (5)
  • Anonym (3)
fifi15 25.02.2012 09:34
Re: cherry tour  

Naprosta spokojenost,Baska-Zablace karavan pan Tresnak s manzelkou-majitele,velice prijemni mladi lidi,ale musim podotknout,ze to bylo v roce 2009,pokud si udrzuji latku tak vysoko jak nasadili tak klobouk dolu :-),jinak co vim byli tenkrat jen CA a meli v nabidce jen Porec a Basku ted se hodne rozsirili a mozna bych se spis mrkla na jejich stranku -vase dojmy nebo tak nejak se to jmenuje,tam se toho da hodne zjistit.Ja kdyz jsem po nich tenkrat patrala tak to nebylo moc uspesne,nikdo je tady neznal ,ted je to mozna jinak.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
lindad 22.02.2012 19:18
cherry tour  

Zná někdo tuto ck?Mají docela zajímavé ceny, tak mě zajímá, jestli jsou spolehliví apod.

• Anonym (4)
  • Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze