A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Chatička:-)

30.11.-0001 00:00:00 | peťulíšek
peťulíšek
Jackíšek v bazénu je suprovej :-D :-D nestavěli jste ten bazén jenom pro něj ?????? ;-) Nádherně jsem zrelaxovala :-D Díííííííík :-D :-D :-D
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lilinka 06.07.2010 16:06

Teda to je nááádhera ;-) Ty jahůdky bych bez váhání slupla, vypadají moc dobře ;-) A i ta kedlubna vypadá skvěle :-P No ale ovšem za tím volantem ti to moc sluší, mohla bys Honzíkovi s přehledem konkurovat :-D :-D :-D

• Anonym (5)
  • Anonym (5)
Megi 30.06.2010 01:54

Péťo, super fotky :-P Jack je kouzelnej u vody, je vidět, jak to miluje - koupáníčko :-D No a ty kytičky - to je krása :-P

• Anonym (7)
  • Anonym (6)
mamináč 28.06.2010 18:59

Peťulíšku moc hezké :-D Doufám,že se Honzík nestaví k práci jako jeho figurky za oknem Jůůůůů a Heléééééé :-D

• Anonym (7)
  • Anonym (8)
adeliste 28.06.2010 14:17

Parádní fotečky a plantáže :-P bez jsou bez kousku plevele ,klobouk dolů ;-)
Pošimrání pejsáčkům za ušima :-P

• Anonym (5)
  • Anonym (7)
Evííík 28.06.2010 13:27

1000x pěkné. Jack v bazénu ale jasně vede :-P :-P :-P .
Ta zahrada bez plevelu .... až k nám přijedete na opékačku, tak Vám zavážu oči ;-) . Já mám plevel téměř všude, ačkoliv se snažím ;-) . Ale jen s mírou (bez Míry) ;-) :-D :-D

• Anonym (6)
  • Anonym (6)
Nemooo 28.06.2010 13:26

Překrásné fotečky! ;-)

• Anonym (7)
  • Anonym (7)
ZAJÍC 28.06.2010 08:20

Jako vždy se musím opakovat nádhera, kytičky, pejsci, ta úroda, ale kolem té je spousta práce nic není zadarmo, a ta obluda při té mám mráz po zádech, syn jezdí také kamionem.Hezký den a budem se těšit na další fotečky.Teda shoda i mému synovi říkali všichni v porodnici kulíšek. pa pa Dáša ;-)

• Anonym (10)
  • Anonym (6)
MIRKA ST 28.06.2010 08:10

Kdo si počká a já si počkala.Jeden koukne a řekne si....já tam chci být :-D .Nádherné kytky a chlupáčci,to už je bez diskuze ;-).Tu červenou obludku,bojím,bojím 8-O

• Anonym (6)
  • Anonym (7)
onika 28.06.2010 05:41

Jackíšek v bazénu je suprovej :-D :-D nestavěli jste ten bazén jenom pro něj ?????? ;-) Nádherně jsem zrelaxovala :-D Díííííííík :-D :-D :-D

• Anonym (6)
  • Anonym (9)
Zpět na všechny diskuze