A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Cestovní ruch, nebo letecká doprava?

25.02.2018 23:14:20 | Elis98
Elis98
Ahoj,
právě se rozhoduji, kam na vysokou. Miluji cestování, a proto uvažuji o VŠE obor Regionální rozvoj a cestovní ruch a pak ještě o dalších školách se stejným oborem. Zároveň mám ale vášeň pro letadla, zajímám se o ně, ráda jen tak chodím na letiště je pozorovat a jednou bych ráda měla zaměstnání právě poblíž letadel. Tento obor se dá studovat na ČVUT na dopravní fakultě, ale nejsem si vůbec jistá, co si mám vybrat. Baví mě jazyky, cestování, management a marketing... to nabízí hlavně ty ekonomky, na ČVUT je to právě spíše to technické, proto se děsím zejména fyziky a podobných věcí, ale zároveň tak nějak cítím, že pro letadla jsem ochotná podstoupit cokoliv :-)) . Zároveň mi jde ale také po studiu o dobré uplatnění, což si myslím, že by bylo lepší právě to ČVUT.

Máte nějaké rady, tipy, zkušenosti, doporučení? :) Budu ráda za Vaše vyjádření :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@