A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

cestovní kancelář Firo Tour

13.07.2007 07:38:09 | jasmine
jasmine
Všem kteří se rozhodují pro jakou cestovní kancelář na Egypt velice doporučuji Firo Tour,nikdy mě nezklamali,delegáti super,výběr v katalogu velice dobrý a za dobré ceny,jinak nebyla jsem sklamaná ani od Tomi Touru,ale od Čedoku ano,nejen že jsme neměli hotel dle objednávky,ale ještě pro nás neměli místo při odletu z Hurghady,nakonec nás kapitán do lettadla vzal,nebot průvodce neměl zájem se o nás postarat a tak jsem měla 14 letého syna na klíně 41/5 h,letu.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
13.01.2016 12:35 109.81.210.***
Sally 02.12.2015 07:00
Re: Beduk  

My s nim i byli v květnu 2015 na Grand tour Tureckem a nemůžeme si stěžovat. Výborná delegátka Pavlína i turecký Enver, všechno klapalo tak jak mělo. Jak jsme přijeli na hotel, tak jsme byli odbaveni a nikdo neměl výhodu či nevýhodu. A to jsme s nimi byli 15 dní.

Neregistrovaný uživatel
30.11.2015 17:02 90.178.143.***
Beduk  

Dobrý den, rok 2015 sCK Firo, Turecko. Velmi špatné zkušenosti. Při prodeji zájezdu vše krásně nafoceno a doporučováno. Skutečnost jiná! Suterén, zatuchlé ubytování, delegátka nepřítomna - mnoho práce. Na recepci v hotelu jsou vyřizování Němci, Francouzi,Angličané - Češi až poslední včetně ubytování. CK se nestará , po reklamaci sdělení , že vše bylo dle pravidel. Závěr je jasný.

pepino59
08.09.2013 03:41 77.48.70.***

prosím přételé máte někdo zkušenost s firo tour při cestě do DR ? děkuji.

Jerabci 22.07.2013 11:49
Re: CK FIRO TOUR  

My s nimi letíme poprvé. TUNIS....

MIRKA
21.07.2013 19:33 88.103.105.***
CK FIRO TOUR  

Z CK FIRO TOUR MAM VELICE DOBRE ZKUŠENOSTI. NA DOVOLENOU S NIMI LETAME ASI 10 LET NAPŘ. TURECKO,TUNISKO, ŠPANĚLSKO,MALLORCA A JINE A NIKDY NEZKLAMALI A DELEGATI NAPROSTO SUPER.

olik
08.03.2013 20:08 82.100.34.***

s firo tour jsem byl na malorce .krete .madeiře.turecku.tunisku a istanbulu.a vždy perfektni služby at už v delegatske nebo pruvodcovské činosti.všichni jsou velici profesionálové.vždy jsou připraveni pomoci i nad ramec služeb a nikdy jsem se nesetkal s odmitnutim .a pobočka brno na kobližne vždy perfektni služby .

bublanin 18.02.2013 20:44
firo-tour  

hrůza,hrůza,hrůza :-@ neochota, neznalost, jeden se vymlouvá na druhého, slibují zavolat, nevolají a to řeším telefonicky, protože po osobním zkušenosti v pobočce Ostrava, kde jsem si připadala jak žáček před tabulí a kde paní mi tvrdila /dle katalogu/ že z Ostravy se na dané letovisko nelítá, přestože to mají na webových stránkách, už nikdy více :'(

mates
07.01.2013 20:39 109.80.254.***
Re: mé zklamání bylo veliké s FIRO  

Mám podobné zkušenosti s touto cestovkou v Řecku-Samos/gagou beach/takže s touto cestovkou již ani do ZOO.

Zpět na všechny diskuze