A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

cestovní agentura Super last munite

02.02.2010 19:20:30 | Bono.A
Dobrý večer, chtěl bych vycestovat s cestovní agenturou SUPER LAST MINUTE, ing. Pavla Petraše. Máte někdo s touto agenturou zkušenosti? Za každou radu a zkušenost budu vděčný, děkuji.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
EvaK
09.02.2010 21:59 89.176.74.***
RE: tak a končím  

Špatně čtete. Píšu, že CA nemusí být pojištěny a také že asi ve většině případech nejsou.Jinak k čemu slouží pojištění, vím. Pokud tedy máme oba na mysli pojištění proti úpadku CK.
E.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Pedrosa
08.02.2010 23:22 147.32.206.***
RE: RE: RE: RE: RE: RE: RE: Trimeche  

Kdyz jsem si loni kupoval zajezd, tak dotycny zajezd se na pobocce prodaval poprve (uz se jezdi hodne let a zdaleka nebyl novy). Slecna schanela vsechny informace prede mnou v beznem katalogu. Pravda, nebylo to v eximu (nic proti eximu). Ale kdyz jsem kdysi byl nekde s eximem, tak odpoved byla nevim nebo to se dozvite na miste (to Vam na ustredi nereknou, ale pani delegatka bude vedet). Nepopiram, ze se porada neco pro zamestnance a CA - uz jsem na par podobnych akci byl pozvany, ale vzdycky to pripomina spis zvlastni dovolenou za maly peniz a nikdy jsem nevidel v nejaky cestovce efekt. Mozna jezdim se spatnyma :)

• Anonym (1)
vkostce 08.02.2010 18:09
RE: RE: RE: RE: RE: RE: Trimeche  

Já netvrdil, že se nejezdí - já tvrdím, že není pravda, že v CK sedí zaměstnanci, kteří znají všechny hotely a země a o výletech to raději pomlčím - nechci kazit lidem představu o solidnosti CK. To je rozdíl.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Trimeche
08.02.2010 17:58 88.146.84.***
RE: RE: RE: RE: RE: Trimeche  

Tak to je divné....asi zlobila :-)))Tak vidíte, že víte, že se jezdí:-)))

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
vkostce 08.02.2010 17:57
RE: RE: RE: RE: Trimeche  

nová pár let - 10

• Anonym (1)
Trimeche
08.02.2010 17:46 88.146.84.***
RE: RE: RE: Trimeche  

To nebude jediná, je zřejmě nová,já tam byla- jako brouk Pytlík...všude jsem byla, vše jsem viděla- ať pobavíme lidi, když už je počasí naprd:-)))V Hradci je taky šeredně?p.S.Pravda Zanzibar jsem neviděla

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
vkostce 08.02.2010 17:28
RE: RE: Trimeche  

Asi budete muset vyvěnit zaměstnance jedné Vaší kanceláře, protože nebyla v Brazílii, Dominikánské a ani na Kapverdech.
A ty Vaše rady taky stojí za to!! A zakládání diskuzí na téma jiných CK to je vše normální

• Anonym (1)
Trimeche
08.02.2010 17:11 88.146.84.***
RE: Trimeche  

Nikdo nikoho neočerňuje, psala jsem jen pravdu, Vy jste mě nazval lhářkou....a vidíte pravdu jsem měla.Viděla jsem vše, co prodávám,a dokonce i víc, až budete chtít poradit, víte kde nakupovat :-)))10 let v mezinárodním turismu není k zahození.

• Anonym (1)
vkostce 08.02.2010 15:29
Trimeche  

Tak z IP: 88.146.84.* je tu dost příspěvků a hodně rad - takže Exim. Opravdu nejsolidnější CK !!!!!!!!!!! jen se divím, že musí očerňovat ostatní konkurenci.

• Anonym (1)
Hugo1
08.02.2010 14:56 81.90.173.***
RE: RE: RE: RE: pracovní cesty  

Milá paní Trimeche, věřte, že nebudu ani pátrat ani hledat vaší cestovku, protože existují další stovky jiných a možná lepších cestovek. Chtěl jsem jenom vědět, která je ta Vaše báječná, o které píšete.
Mějte se moc hezky.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze