A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Cestovatelské přednášky - Velké Meziříčí

16.11.2014 13:21:52 | eltuto
eltuto
Ahoj,

hledám nějakého cestovatele, který by se rád podělil o své cestovatelské zážitky s dalšími ve formě přednášky (prezentace, video atd...). Super prostor sportovního centra a vybavení je k dispozici.
Na honoráři bychom se domluvili konkrétně, ale jelikož vstupné bude nejspíš dobrovolné, nečekejte závratné částky :)

Místo: Velké Meziříčí

Díky za každou reakci.

Odměna okolo 1000 Kč.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
13.05.2015 14:35 93.153.58.***
Re: Cestovatelské přednášky - Velké Meziříčí  

Ahoj a dobrý den,
narazila jsem na vaši poptávku po cestovatelských projekcích a myslím, že mohu nabídnout slušnou dávku pořadů - podívejte se na moje webky: www.hicsuntleones.info a v případě, že vás zaujmou, napište mi prosím na e-mail: sasaryvolova@seznam.cz - zašlu vám nabídkový list a uvidíme...
Zdraví Saša R.

Katka
03.03.2015 09:38 198.175.152.***
Re: Cestovatelské přednášky - Velké Meziříčí  

Ahoj, pokud stále hledáš tak napiš na mail kety,kabelikova@seznam.cz a můžeme se zkusit domluvit :) (Norsko, Gruzie, Island...)

admin2 16.11.2014 17:55
admin  

Dobrý den eltuto,

nechcete diskuzi přesunout do sekce inzerce? A rozhodně bych ji na vašem místě založila ještě jednou a vložila ji i do země Česká republika - nebudu vás stíhat pro duplicitu, když jsme domluveni :)

Zdraví Zuzka

eltuto 16.11.2014 13:21
Cestovatelské přednášky - Velké Meziříčí  

Ahoj,

hledám nějakého cestovatele, který by se rád podělil o své cestovatelské zážitky s dalšími ve formě přednášky (prezentace, video atd...). Super prostor sportovního centra a vybavení je k dispozici.
Na honoráři bychom se domluvili konkrétně, ale jelikož vstupné bude nejspíš dobrovolné, nečekejte závratné částky :)

Místo: Velké Meziříčí

Díky za každou reakci.

Odměna okolo 1000 Kč.

Zpět na všechny diskuze