A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Cestovatelská seznamka

27.10.2014 16:30:03 | admin2
admin2
Hledáte parťáka nebo rovnou partu na cesty? Napište do naší diskuze, kde můžete najít spolucestovatele všech věkových kategorií a do celého světa. Tak pište a poznejte svět s Orbionem :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
17.10.2018 18:00 93.92.50.***
Transsibiřská magistrála  

Ahoj cestovatelé,

v nejbližší době mám v plánu Transsibiřskou magistrálu. Hledám cestovatele, kteří by to také chtěli podniknout. Ideálně bychom se potom domluvili na všem, co je třeba. =)

Pokud je tu někdo takový, tak neváhejte napsat: eternoviajero@seznam.cz, Eva

Neregistrovaný uživatel
12.10.2018 19:38 185.47.220.***
Egypt přes Vánoce, poznávačka 15.12.-1.1.  

Ahojte!
Přes Vánoce letím do Egypta. Mám koupené letenky do Káhiry 15.12. a zpět také z Káhiry 1.1.2019.
Mám v plánu památky kolem Nilu. V egyptské zimě je tam tak akorát (od Káhiry dolů)... Mám v plánu tuto trasu: Káhira (Gíza, možná Sakkára) – Luxor (možná i Abydos a Dendera, Esna?, Edfú a El-Káb, Kóm Ombo?) – Asuán a Abú Simbel. Přesný plán ještě tvořím.
Jestli se chce někdo přidat, tak ať napíše na email: roman.cestovatel@email.cz
Prosím co nejdříve, než začnu plánovat ubytování, vlaky atd.
Mějte se a ozvěte se. Roman

Neregistrovaný uživatel
30.09.2018 22:15 93.91.49.***
Re: Cestovatelská seznamka  

Zdravím, také hledám spolucestovatel. Napíšeme si? y6@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
30.09.2018 09:22 188.175.154.***
Re: Australie/Sydney  

Pište na můj email: misi.stefkova@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
30.09.2018 09:20 188.175.154.***
Australie/Sydney  

Ahoj. Austrálie je můj sen už pár let a já si ho hodlám splnit. Datum ještě nemám, jelikož pořád studuji. Proto také hledám spolucestovatele. Jsem student a peněz nemám dost, takže bych to sama celé nezaplatila. Mám 19 a jsem z Moravy. Nejdříve se chci pořádně seznámit a pak můžeme vybrat datum

Neregistrovaný uživatel
29.08.2018 14:06 90.178.85.***
Francie 23. - 30. října  

Zdravím a zvu vás tímto na cetu do Francie.

Máme totiž ještě nějaká volná místa v devítimístném minibusu. Bude to takový pohodový výlet pro cestovatele, kteří chtějí poznat krásy této země jinak než organizovaně s cestovkou a nevadí jim bydlení pod stanem. Zvlášť dobře si to užijí milovníci přírody a historie. Navštívíme tato místa:

• Jura - krasová oblast.
• Masiff Central, konkrátně Vulcania - výlet po vyhaslých sopkách.
• Údolí řeky Tarn a obří most u Millau.
• Le Puy-en-Velay, úžasné historické městečko s černou Madonou.
• Předhůří Pyrenejí. Historický Carcassone a katarské hrady.

V těchto místech podnikneme pěší výlety po okolí.

frantisek.prokop(zavináč)puffin.cz

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
28.08.2018 21:05 176.74.218.***
Jihovýchodní Asie (Thajsko, Vietnam, Laos, Indonésie, ...) 15.12. - 6.1.  

Zdravím. Mezi 15. 12 až 6.1.2019 já (38) a manželka (36) hledáme 2 spolucestovatele do jihovýchodní Asie (Thajsko, Vietnam, Laos, Indonésie, ...). Přesný plán zatím nemáme, a tak bychom rádi našli někoho z Prahy s kým bychom se domluvili a sladili plány. Sháníme někoho komu nevadí ranní vstávání na východy slunce, low cost bydlení (hostel), ani treky přírodou. Cestujeme bez cestovky a snažíme se vše naplánovat dopředu (abychom pak v cílové destinaci neztráceli čas). Poznávání památek, přírody a tamní kultury + focení je pro nás prioritou. V případě zájmu nás kontaktujte na tomto emailu: cestovanicestovani@gmail.com

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
14.08.2018 15:36 213.29.33.***
Re: Sumatra,Papua...s jakou cestovní kanceláří?  

Papua mě už dlouho láká, ale s cestovkou je to nákladná záležitost (okolo 100000,-). Po vlastní ose? Žena, 50. email: simmarin@seznam.cz

• Anonym (1)
Lucidi 04.08.2018 00:03
Dubaj  

Ahoj, hledám slečnu spolucestující na dovču do Dubaje. Termín kdykoliv během září -říjen 2018. Odlet preferuji pouze z Prahy, jsem z karlovarského kraje a mám to tam nejblíže. Ráda bych alespoň 10-12 dní, hotel vybraný nemám, mám jich pár na seznamu, ale netrvám na tom, na všem se dá domluvit.
Je mi 27, a tak preferuji někoho v rozmezí 25-35 let. Přes cestovku, nebo bez cestovky :)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze