A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Cestovatelská seznamka

27.10.2014 16:30:03 | admin2
admin2
Hledáte parťáka nebo rovnou partu na cesty? Napište do naší diskuze, kde můžete najít spolucestovatele všech věkových kategorií a do celého světa. Tak pište a poznejte svět s Orbionem :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
23.05.2018 16:49 81.25.17.***
Pepa  

Čauky všem cestovatelům! Já (29) a kamarád (23) hledáme 2-4 spolucestovatele na trip do Chorvatska. Jedná se o oblast Tisno v období 11.7 – 19.7. Chceme doplnit auto (máme vlastní) i apartmán (který máme zarezervovaný přes booking), ale hlavně prostě nechceme jet jen ve dvou. Hledáme ideálně nějaké dobrodružné baby, ale budeme rádi i za kohokoliv, kdo prostě jen umí pořádně utáhnoutJ Na náplni „dovolené“ pevně netrváme, ale chtěli bysme dát nějaké tripy po Chorvatsku, chill na plážích a jeden hudební festival (HotB). My oba jsme z Mladé Boleslavi a rádi bysme si tě/vás před odjezdem proklepli (sešli se), jen abysme věděli, že ten týden společně v klidu dáme. Pokud máte zájem, chcete fotky apartmánu nebo nějaké dodatečné info, tak pište klidně tu anebo na můj tel. 732908558

Neregistrovaný uživatel
20.05.2018 14:22 109.164.94.***
Kuba  

Ahoj, v druhe polovine cervna budeme s kamaradem na Kube.Hledame zajemce ktery by s nami taxikem zajel na Jibacoa, koraly snorchlovani.Budeme v guanabu, odtamtud by se vyrazilo.Poradil bych jak se dostat za 50 haleru z Havany do Guanaba, tam bych vas vyzvedl a vyrazili by jsme na den na Jibacoa. registrace111@gmail.com kontakt

Neregistrovaný uživatel
16.05.2018 15:09 193.35.102.***
Re: ISLAND--SKOTSKO-IRSKO NA PLACHETNICI ZA DOBRODRUŽSTVÍM  

Ahoj, chci se zeptat, jak je zkušený kapitán? A na jak velké lodi plujete? A pro kolik osob je plavba? Díky. Karolína

Neregistrovaný uživatel
14.05.2018 21:44 176.59.46.***
Cesta na Kavkaz  

Zdravím,
na konci července tohoto roku se chystáme s kamarády na cestu na zhruba měsíc a půl dlouhou cestu na Kavkaz. Plánujeme cestovat přes Polsko, Ukrajinu, Rusko, případně navštívit Krym, dále Soči, prozkoumat ruské kavkazské republiky a poté už pokračovat po Gruzii, Arménii a Azerbajdžánu, v případě dostatku času chceme zajet i na východ Turecka, okolí jezera Van. Nazpátek trajektem z Batumi do Oděsy, prozkoumat Podněstří a přes Ukrajinu se vrátit nazpátek domů. Hlavním cílem je projít se po kavkazských horách, poznat důkladně tamní kulturu a jak se říká, za minimum financí poznat naprosté maximum. Je nás aktuálně pět, tři kluci a dvě holky, všichni ve věku 21-26 let, jede se v autech, ve kterých chceme i spát, tři auta, po dvou lidech v každém. Prostě si to chceme užít a poznat kus světa. :)
Hledám k sobě parťáka (holka/ kluk), tak kdyby se ti to náhodou zalíbilo, můžeš mě kontaktovat buďto na email, a nebo na facebook.

ondra.mit@seznam.cz
https://www.facebook.com/ondrej.mitrenga.9

Ondra

Neregistrovaný uživatel
12.05.2018 20:36 46.167.203.***
Cestování Francie  

Ahoj, hledám spolucestovatele na cestování po Francii. Mám jasný plán, který města bych chtěla navštívit. Týká se to jihovýchodní Francie převážně oblast Provence. Ráda bych jela 13.8.18 a nejdýl bych se chtěla vrátit 26.8.18. Co se týče dopravy můžeme se domluvit zda letadlem, autobusem či autem. Ubytování buď kempy, airbnb prostě žádné drahé hotely. Preferuji spíše levnější dovolenou než dražší. Jmenuji se Lenka, je mi 21 let, řídit auto neumím, jazyky neovládám, ale jinak jsem hrozně fajn. :))) Tak pokud nemáš parťáka na dobrodružství/cestování a hodí se ti tento termín dej vědět. Kontakt na mě je: soulmate44(zavináč)seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
11.05.2018 15:44 85.255.236.***
Addictive travellers! Čas je cennější jak peníze. Hledám parťačku!  

Ahoj! Závislost na cestování je bomba, ale rád bych se uz dal toulal po světě ve dvou, nejlépe slečna co má také dost času a není náročná na luxus. Jezdím nízkorozpočtově, hory, moře, vodní a větrné sporty. Miluju plachetnice (mam dvě kajutove), kiting, surfing, všechny zimní sporty..atd. Strašně rád bych se o tu naši modrozelenou krásu a svobody na ní s někým podělil. Jsem ochoten se podělit i o práci. A hlavně s někým kdo bych chtěl v budoucnu cestovat i s rodinou!!! Na Muj mail odepisuj pouze: prokes.v@gmail.com

Neregistrovaný uživatel
08.05.2018 05:52 77.237.128.***
Seychelly - La Digue, 15.7. - 5.8.2018  

Ahoj, hledám fajn hezkou slečnu, která by letěla se mnou na Seychelly na ostrov La Digue, je to na 19 nocí (15.7. – 5.8.2018), ubytování pro dva je zaplaceno se skvělou snídaní (platím celé já), takže stačí jen sehnat letenku (cca 23 tisíc). Dotazy atd. na email: nebo 732660666. Díky Michal

Neregistrovaný uživatel
27.04.2018 18:26 46.135.14.***
Re: ISLAND--SKOTSKO-IRSKO NA PLACHETNICI ZA DOBRODRUŽSTVÍM  

ahoj, koukám že ta diskuzní skupina mi nebere email. Správný je martinanomind(zavináč)gmail.com Ale hned ti jdu odepsat. :-)

Neregistrovaný uživatel
18.04.2018 09:08 46.167.203.***
Cestování  

Ahoj,ráda bych začala cestovat. Kam? Myslím, že kamkoliv když se spolu domluvíme. Trasu a cíl vymyšlený nemám a jsem otevřená všem nápadům. Chtěla bych cestovat v rámci možností levně a neutratit za dovolenou pěkný ranec max 15k. Preferuji spíše akční dovolenou než válení se u moře. Pohlaví spolucestovatele mi je jedno, ale věk max do 30. Když budeš umět dobře nějaký jazyk bude to velký plus, jsem antitalent na jazyky :)) Já jsem 21 holčina, která je pro každou srandu a nápad. Pokud máš zájem ozvi se na lenca.1997@seznam.cz.

Neregistrovaný uživatel
15.04.2018 08:47 85.207.128.***
Re: Hledám kamarádku pro společné cestování  

Ahoj, je ještě aktuální tato nabídka? Měla bych zájem Jana. Rajtova@ seznam.cz

Zpět na všechny diskuze