A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Cestovatelská seznamka

27.10.2014 15:30:03 | admin2
admin2
Hledáte parťáka nebo rovnou partu na cesty? Napište do naší diskuze, kde můžete najít spolucestovatele všech věkových kategorií a do celého světa. Tak pište a poznejte svět s Orbionem :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.12.2017 11:22 89.24.54.***
Re: INDIE  

Ahoj
Já bych jel. Napiš mi na : fidlerj@volny.cz.
Možná že se dohodneme.

Jirka

Neregistrovaný uživatel
11.12.2017 00:48 213.226.254.***
Březen-duben - exotika. Max 14 dnů  

Ahoj. Jihozápad - Karibik a nebo okolí.
Sympatická a AJ dobře mluvící ženská, jste tady ?
Je mi sice přes páďo, ale jen pomyslím na letadlo ...
PS jen "easy" ! Žádné výstupy, výšlapy a treky pouští bez vody a kyslíkových přístrojů ! Žádné nocování ve slamech a v hostelech po 12ti na pokoji. Ale ani opak není třeba.
Jiří, Havlíčkův Brod

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
04.12.2017 23:13 213.192.19.***
Turecka rally 2018  

Chceme jet s kamosem pristi rok v pulce zari na turecky podnik WRC. A jelikoz letadlem se neda pobrat dostatek veci na kempovani (gril, velka plachta a co nejvic piva), chceme to vzit formou roadtripu dodavkou pres Balkan.

Pevne dane jsou terminy streda 12.9. navecer byt v Marmaris, ctvrtek-nedele jezdeni mezi RZ v okolnich horach (udajne se maji jet RZ na pobrezi, takze by bylo mozne instantne oplachnout prach slanou vodou), bez hektickych prejezdu v ramci jednoho dne. Odjezd v nedeli 16.9. odpoledne. Cesta tam a zpet (nejrychlejsi ma cca 2300km) neni nijak pevne dana, z pracovne - organizacnich duvodu bych to rad vmestnal do 2 pracovnich tydnu + vikendy. Na zpatecni cestu by melo byt vic casu, ktery by se dal vyuzit na nakouknuti do bulharskych a rumunskych hor (zadne treky, odpoledne zastavit nekde v prusmyku, jit se 10-15km podivat na nejblizsi kopec a rozbit lezeni), Albanie a Bosna asi bohuzel nejsou realne. Urcite nehodlame jet stylem polskych kamionaku 14h za volantem, 10min pauza.

Spani na rally 100% na divoko, cestou pokud mozno take, je to idealni cast roku, jen se uz brzo stmiva. Vecer gril, pivko a trocha blaboleni, pres den to s pitim neprehanime.

Jsme 2 kolem 30, pocitame s pujcenim dodavky, takze shanime jeste 6 lidi. Vitani jsou vsichni, kdo nezkazi srandu, zejmena ridici, osoby majici zkusenost s dotcenymi oblastmi a majitele dodavek :)

Kenny_pce@centrum.cz

Neregistrovaný uživatel
29.11.2017 20:57 37.48.24.***
Thajsko-Kambodža leden-úmor 2018 do 30 dní  

Kdo se přidá na cestu do Thajska, jsou dobré ceny letenek. Jsem už v seniorském věku, nejedu se válet, ale poznávat. Už jsem tam byl, je to tam fajn.
radost.j@seznam.cz Honza

Neregistrovaný uživatel
23.11.2017 21:31 46.135.23.***
Dubaj od 02.02.2018 na týden.  

Hledáme spolucestovatele do Dubaje. Manželé padesátníci.
pan.jo@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
23.11.2017 10:33 89.176.76.***
Sicílie přes silvestra  

Hledám 2 fajn lidi, kteří by měli zájem jet mezi 27.12 - 7.1. na cca 7-10 dní na Sicílii. Spíš dobrodruhy. Spaní venku, grilování, treking (výstup na Etnu), lezení po skalách, hraní na kytaru atd. Beru vlastní auto. Celkové náklady na cestu 18000kč na auto (ve 3 lidech v autě cca 6000kč/osobu). Přejezd na Sicílii trajektem, který budeme muset rezervovat s předstihem. Jsem z Mostu.
bures.michal@post.cz
724 763 595

Neregistrovaný uživatel
16.11.2017 22:05 109.105.49.***
Re: Cestovatelská seznamka  

Ahoj, od 8.12. cca na týden k moři Dubaj, Egypt.... nutný pas platný půl roku po návratu. makhsuram@seznam.cz

Neregistrovaný uživatel
13.11.2017 12:51 194.108.3.***
INDIE  

Ahoj, shanim partaky na cestu do Indie nejlepe v breznu:)

Neregistrovaný uživatel
31.10.2017 19:49 94.74.236.***
Kuba (únor nebo březen) = r. 2018  

Hledám přátele (spolucestující) na Kubu. Nezáleží odkud jste – ani na pohlaví, věku. Důležitá je pro mě chuť cestovat a užít si společně dovolenou, sdílet zážitky ☺ Nevracím se na stejná místa a mám omezené časové možnosti, proto vybrána vyloženě místa, které mě nejvíce zaujali. Výběr míst, které bych chtěla navštívit na místě: Havana, Valle de Viňales + město, Cayo Jutias pláž. Spolucestovala jsem s lidmi přes internet několikrát a vždy to bylo moc fajn, proto bych ráda i tentokrát našla spolucestující na svojí cestu (někde cestuji déle, někde méně (nedávno Havaj, Madagaskar)). Předpokládaný měsíc odletu: únor, březen. Přesné datum na společné domluvě. Odlet v pátek, návrat v sobotu nebo neděli (omezený počet dovolené, který si můžu vzít). Nejsem plážový člověk (tj. na pláži jen pár hodin a pak se zas podívat někde po okolí (dovolená v pohodě, nebojte ne hrrr, ale zároveň užít (vidět)). Bylo by moc fajn, když bychom se dohodli co nejdříve, ať můžeme koupit letenky v akci a vyřídit vízum. Osobní setkání na půl cesty nebo přes Skype, pokud žijete v zahraničí ☺ Piště mi prosím jen vážný zájemci na e-mail = L.K.B.K (at) sez­nam.cz Odepisuji rychle, pošlu pak další info, které mám zpracované a řekneme navzájem co by nás zajímalo ☺

Neregistrovaný uživatel
29.10.2017 14:05 151.237.228.***
Re: Cestovatelská seznamka  

Dobré odpoledne, jmenuji se Eva, jsem sice v seniorském věku, ale mladá duchem. Ráda bych našla pro naši stávající 3 členou skupinku parťáka/ky pro poznávací 14ti denní cestu Bali - Jáva s CK Firo v dubnu 2018. Případní zájemci ozvěte se prosím co nejdříve, protože do 20.11. je 12% zvýhodnění ceny. Moje e-mailová adresa je bartoskova.rybnicek@seznam.cz .
Předem Vám děkuji a těším se na naše případné společné cestovatelské zážitky. Srdečně zdraví Eva.

Zpět na všechny diskuze