A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Cestovatelská seznamka

27.10.2014 15:30:03 | admin2
admin2
Hledáte parťáka nebo rovnou partu na cesty? Napište do naší diskuze, kde můžete najít spolucestovatele všech věkových kategorií a do celého světa. Tak pište a poznejte svět s Orbionem :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
12.01.2017 12:00 185.22.125.***
Výprava do SUDÁNU březen 2017  

Ahoj všem.. dáváme dohromady partu na březen 2017 od 9.3 do 28.3 -30.3 (jak kdo chce). Jsme jedno 4x4 auto a chceme k sobě ještě jedno.

NEOBJEVENÁ POUŠŤ VOLÁ, duny, krásné oázy, karavany, zapadlé vesnice nomádů atd. Abychom se do takových míst dostali, potřebujeme být dvě auta s náhonem 4x4 - navzájem se podporovat.

Máte jedinečnou šanci se podívat někam kam se nejezdí. Sudán je naše srdcovka, známe jej, známe místní zvyky, lidi, kulturu, jeho krásy a zajímavá místa i architekturu. Ale neustále objevujeme nová místa a někdy je třeba být alespoň dvě auta. Jedeme se i potápět, tam jsme sami, bez turistů - jen ryby, korály a tichý společníci (vraky lodí). Sudán je výzvou pro dobrodružné a objevitelské duše. Není to země pro turistu a milovníka allinclusive.

Letenky nyní za bomba cenu 340eur z Mnichova. Náklady budou FAAAAAkt nízké. S vízy klidně pomohu, ve Vídni i Praze jsou fajn diplomaté.

Piš na mail andy.ka@centrum.cz nebo přes FB

Nejlépe se rozhoduje když má člověk představu... koukni sem

www.facebook.com/anythinginafrica/photos/?tab=album&album_id=1180197915351180

Neregistrovaný uživatel
12.01.2017 09:46 89.177.54.***
Urgentně sháním teď od soboty min. 2 náhradníky na týden lyžování v Dolomitech - Corvara Alta Badia.  

Urgentně sháním teď od soboty min. 2 náhradníky na týden lyžování v Dolomitech – Corvara Alta Badia. Volejte DNES 603484085!Jsme 2 50+ kamarádky a mame 2–4 mista v samostatnem pokoji s vlastní koupelnou a wc ve sdilenem apartmanu. Cena za osobu a den 65 Euro. Sleva po domluvě.

Neregistrovaný uživatel
07.01.2017 14:56 94.74.237.***
Hawaj - ostrov Kaui a jeho Kalalau trail (též okolí) + Honolulu a jeho Waikiki beach  

Hledám spolucetující na dovolenou na Hawaj, konkrétně ostrov Kaui a jeho Kalalau trail a okolí na tomto ostrově. Před absolvováním či na konci dovolené se podívat na tak cca 2. dny do Honolulu a podívat se na Waikiki beach a pokochat se touto oblastí (opravdu jen v krátkosti, když už tady budeme v okolí (nevracím se na stejná místa a proto bych měla takovou představu)). Představa odletu/dovolené červen nebo červenec nebo srpen či září. Já bych nejraději tuto dovolenou naplánovala na červenec, protože zde vychází 2.dny státního svátku uprostřed týdne a to by se mi vzhledem k množství dovolené velmi hodilo. Ale jelikož nechci jet sama a chci sdílet s dalšími spolucestujícími zážitky a nadšení, tak bych byla moc ráda, když by jste se ke mě někdo přidal (jsem ochotná se přizpůsobit (měsíci odletu…apod.). Úplně mi je jedno, kolik Vám je let, jakého jste pohlaví a kde aktuálně žijete nebo z jaké části ČR se nacházíte, důležité je chuť a nadšení. Sraz možný na skype, ale nejlépe osobně někde na půl cesty, před koupí letenek a pro bližší info. Plán délky dovolené je 14.dnů. Koupit letenky co nejdříve. Byla jsem takhle cestovat již ve světě několikrát a tak mám zkušenosti. Jsem ochotná vše naplánovat, zjistit vše potřebné, potřebné nakoupit - stačí se jen přidat. Se spolucestujícími s lidmi z internetu mám letité zkušenosti, je to moc fajn a více si dovolenou člověk takto užije, protože nás zajímá a chceme vidět to samé….Prosím, aby se ozývaly, jen vážný zájemci. Budu moc, moc ráda, když se ozvete co nejdříve. Nejlépe na e-mail: L.K.B.K@seznam.cz. Jsem Lenka, 29.let. Myslím věci vážně, rádá poznávám nové lidi, kamarádská, komunikativní, snažím si jít za svými cestovatelskými sny.

Neregistrovaný uživatel
05.01.2017 09:17 193.86.67.***
Parťák/čka na cestování i volnočasové aktivity v roce 2017  

Ahoj,

touto cestou hledám někoho na spolucestování v příštím roce, tak i na volnočasové aktivity, víkendové výlety apod. trošku přiměřeně věku. Je mi 26 let, jsem z Ostravy. Co se cestování týká, většinou se snažím využít různých prodloužených víkendů, nebo si vezmu např. 1 týden volna. V tomto roce jsem cestoval po Evropě a snažil jsem se navštívit, ne příliš turisticky atraktivní destinace jako např. Ukrajina, Srbsko apod., ale jsem otevřen jakýmkoli jiným zemím. Většinou jsem cestoval letadlem/vlakem/autobusem a to. Nejbližší naplánovanou cestu mám od 29/1 2017 do 5/2/2017 do Makedonie, Skopje.

Touto cestou hledám i někoho na trávení volného času nejlépe z Moravskoslezského kraje, ale můžeme vymyslet i něco vzdálenějšího.V případě zájmu se ozvěte na mikulaj.ondrej@gmail.com a můžeme dohodnout detaily.

Zdravím

Ondřej

Neregistrovaný uživatel
28.12.2016 12:44 89.176.98.***
Re: Cestovatelská seznamka  

AHOJ NEPOJEDE NEKDO DO THAJSKA NA KO CHANG. PROJET HO NA SKUTRECH A NEBO JINAM KDE SE DA JEZDIT NA SKUTRECH.LEDEN AZ DUBEN 017. TERMIN JE MI FUK. bvncm@seznam.cz >:)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
28.12.2016 12:23 89.176.98.***
Re: Cestovatelská seznamka Cesta do Kanady léto 2017  

ahoj uz mas lidi? jakej je rozpocet . dik david praha

Neregistrovaný uživatel
11.12.2016 22:40 89.103.189.***
Thajsko  

ahoj.nepřidá se někdo na výlet do Thajska?Poznávačka i relax:-)mohu pouze v termínu od 22.12. do 8.1.

Neregistrovaný uživatel
09.12.2016 20:30 90.176.178.***
Singles a cestování  

Ahoj lidičky, chtěla bych Vás požádat o vyplnění dotazníku k mé bakalářské práci. Moc by mi to pomohlo, tak když tak moc děkuji =)
https://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/singles-a-cestovnani/

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.12.2016 18:14 109.81.210.***
dlouhodobě kamkoliv  

Ahoj, v únoru příštího roku chci odjet někam pryč, je mi celkem jedno kam, ale přemýšlela jsem o Švédsku, NZ, nebo třeba i o dobrovolničení v rozvojových zemích. Kamkoliv, jen tak se toulat po světě, pracovat. Minimálně na půl roku.

Není tady někdo se stejným nebo alespoň podobným plánem?
(taonakate@gmail.com)

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
04.11.2016 20:24 90.176.116.***
Re: Bulharsko srpen 2016  

Ahoj holky jsem z DOMAZLIC je mi 35 let JE MOZNY SE SKONTAKTOVAT LADO email Lacino1982@seznam.ce nebo sms 721 575 967

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze