A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Cestovatelská seznamka

27.10.2014 15:30:03 | admin2
admin2
Hledáte parťáka nebo rovnou partu na cesty? Napište do naší diskuze, kde můžete najít spolucestovatele všech věkových kategorií a do celého světa. Tak pište a poznejte svět s Orbionem :)
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
18.02.2017 05:48 1.52.65.***
Kambodža - březen a Velikonoce 2017  

Ahoj, pořádám výpravu do Kambodži (2 termíny, 16.-31.3. a pak 2.-17.4.). Uvidíme všechna nejkrásnější místa (plánuju Angkor Wat a Siem Reap, Otres, Koh Rong a Koh Rong Sanloem, Kampot, Kep a Koh Tonsay!), odvezeme si milion zážitků a bude to prostě skvělý! Kdo by měl zájem, píše si o info na marvanova.k@gmail.com. Budu se těšit! Klára

Neregistrovaný uživatel
18.02.2017 00:40 89.203.253.***
TCHAJ-WAN  

Ahojte. Najdou se nějací spolucestovatelé/ky, kteří by se ke mě chtěli přidat na poznávání TCHAJ-WANU? Letenky akce z Vídně cca 12tis. Max na tři týdny :) Kultura, příroda, moře, čajové plantáže, treky, kolo :) Můžu v podstatě kdykoliv, jen musím dovolenou nahlásit min 3 týdny dopředu ;-) Na všem se domluvíme, sem pro každou srandu a aktivitu 8-) Chci vidět celý ostrov :)
Vladka.ger@ seznam.cz (pozor na mezeru za @)

Neregistrovaný uživatel
18.02.2017 00:39 89.203.253.***
TCHAJ-WAN  

Ahojte. Najdou se nějací spolucestovatelé/ky, kteří by se ke mě chtěli přidat na poznávání TCHAJ-WANU? Letenky akce z Vídně cca 12tis. Max na tři týdny :) Kultura, příroda, moře, čajové plantáže, treky, kolo :) Můžu v podstatě kdykoliv, jen musím dovolenou nahlásit min 3 týdny dopředu ;-) Na všem se domluvíme, sem pro každou srandu a aktivitu 8-) Chci vidět celý ostrov :)

Neregistrovaný uživatel
17.02.2017 23:50 91.229.160.***
Vas osobni pruvodce v Uzbekistanu!!!  

Jsem Jiri, bydlim a pracuju v Uzbekistanu. Pokud nekdo chci podivat na tuto zeme, klidne me kontaktujte. Pomuzeme a ukazeme Vam to najlepse co tady jsou. Garantujeme nadherne vylety, uzasne tradicni kuchyn a evropskou kvalitu!
tel: 00998909627418 email: fankorplus@email.cz
8-) (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
11.02.2017 16:55 193.179.3.***
Re: Řecké ostrovy  

ahoj, mohu více info
napiš na Betynka.Amalka@seznam.cz
nebo na fb Alžběta Pelichová

Fiš 05.02.2017 09:36
Řecké ostrovy  

Hledám parťačku na poznávací zájezd v polovině září busem a trajektem.Ostrovy Lefkáda, Kefalonie a Zakynthos=3 destinace v jedné dovolené.Nechci platit jednolůžák a ušetřené peníze se dají investovat určitě lépe (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
29.01.2017 08:31 79.170.252.***
Kyrgystán-léto 2017  

Ahoj, přidal by se někdo na výlet po Kyrgyzstánu, začátkem července? Viděl bych to na cca dva týdny, letět tam a na místě si půjčit auto…Jinak je vše na domluvě ☺ Pokud by někdo měl zajem, napište mi na afrikax (at) sez­nam.cz Mira

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
12.01.2017 12:00 185.22.125.***
Výprava do SUDÁNU březen 2017  

Ahoj všem.. dáváme dohromady partu na březen 2017 od 9.3 do 28.3 -30.3 (jak kdo chce). Jsme jedno 4x4 auto a chceme k sobě ještě jedno.

NEOBJEVENÁ POUŠŤ VOLÁ, duny, krásné oázy, karavany, zapadlé vesnice nomádů atd. Abychom se do takových míst dostali, potřebujeme být dvě auta s náhonem 4x4 - navzájem se podporovat.

Máte jedinečnou šanci se podívat někam kam se nejezdí. Sudán je naše srdcovka, známe jej, známe místní zvyky, lidi, kulturu, jeho krásy a zajímavá místa i architekturu. Ale neustále objevujeme nová místa a někdy je třeba být alespoň dvě auta. Jedeme se i potápět, tam jsme sami, bez turistů - jen ryby, korály a tichý společníci (vraky lodí). Sudán je výzvou pro dobrodružné a objevitelské duše. Není to země pro turistu a milovníka allinclusive.

Letenky nyní za bomba cenu 340eur z Mnichova. Náklady budou FAAAAAkt nízké. S vízy klidně pomohu, ve Vídni i Praze jsou fajn diplomaté.

Piš na mail andy.ka@centrum.cz nebo přes FB

Nejlépe se rozhoduje když má člověk představu... koukni sem

www.facebook.com/anythinginafrica/photos/?tab=album&album_id=1180197915351180

Neregistrovaný uživatel
12.01.2017 09:46 89.177.54.***
Urgentně sháním teď od soboty min. 2 náhradníky na týden lyžování v Dolomitech - Corvara Alta Badia.  

Urgentně sháním teď od soboty min. 2 náhradníky na týden lyžování v Dolomitech – Corvara Alta Badia. Volejte DNES 603484085!Jsme 2 50+ kamarádky a mame 2–4 mista v samostatnem pokoji s vlastní koupelnou a wc ve sdilenem apartmanu. Cena za osobu a den 65 Euro. Sleva po domluvě.

Neregistrovaný uživatel
07.01.2017 14:56 94.74.237.***
Hawaj - ostrov Kaui a jeho Kalalau trail (též okolí) + Honolulu a jeho Waikiki beach  

Hledám spolucetující na dovolenou na Hawaj, konkrétně ostrov Kaui a jeho Kalalau trail a okolí na tomto ostrově. Před absolvováním či na konci dovolené se podívat na tak cca 2. dny do Honolulu a podívat se na Waikiki beach a pokochat se touto oblastí (opravdu jen v krátkosti, když už tady budeme v okolí (nevracím se na stejná místa a proto bych měla takovou představu)). Představa odletu/dovolené červen nebo červenec nebo srpen či září. Já bych nejraději tuto dovolenou naplánovala na červenec, protože zde vychází 2.dny státního svátku uprostřed týdne a to by se mi vzhledem k množství dovolené velmi hodilo. Ale jelikož nechci jet sama a chci sdílet s dalšími spolucestujícími zážitky a nadšení, tak bych byla moc ráda, když by jste se ke mě někdo přidal (jsem ochotná se přizpůsobit (měsíci odletu…apod.). Úplně mi je jedno, kolik Vám je let, jakého jste pohlaví a kde aktuálně žijete nebo z jaké části ČR se nacházíte, důležité je chuť a nadšení. Sraz možný na skype, ale nejlépe osobně někde na půl cesty, před koupí letenek a pro bližší info. Plán délky dovolené je 14.dnů. Koupit letenky co nejdříve. Byla jsem takhle cestovat již ve světě několikrát a tak mám zkušenosti. Jsem ochotná vše naplánovat, zjistit vše potřebné, potřebné nakoupit - stačí se jen přidat. Se spolucestujícími s lidmi z internetu mám letité zkušenosti, je to moc fajn a více si dovolenou člověk takto užije, protože nás zajímá a chceme vidět to samé….Prosím, aby se ozývaly, jen vážný zájemci. Budu moc, moc ráda, když se ozvete co nejdříve. Nejlépe na e-mail: L.K.B.K@seznam.cz. Jsem Lenka, 29.let. Myslím věci vážně, rádá poznávám nové lidi, kamarádská, komunikativní, snažím si jít za svými cestovatelskými sny.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze