A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Cestovánií s RedGreenTours

23.07.2010 22:21:11 | manager
manager
Prosím o zkušenosti s cestovní kanceláří RedGreentours, s.r.o.
Moje dovolená v Turecku s touto cestovkou se stala noční
můrou!!! Proto bych chtěla případné budoucí klienty varovat a zároveń bych se ráda touto cestou spojila s klienty, kteří s nimi cestovali a podělila se s nimi o zážitky z dovolené....
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Mája
17.05.2012 10:48 194.149.108.***
Re:  

loni jsme s touto cestovkou byli v Turecku - Side, a bylo to super !! jen delegát se objevil 1x, těsně před odjezdem, v této části se mluví pouze německy, tak jsme měli trochu problém s komunikací, jinak hotel, personál - za 1*

Anna Nováková
13.05.2012 19:54 85.71.169.***

Lidé, vy mne děsíte, také letime do Turecka s touto CK. Opravdu je to tak strašný? Letíme do hotelu Emirhan Beach. Napište prosím, kdo máte jaké zkušenosti.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
kanajj.J@seznam.cz
21.02.2012 17:10 90.180.198.***
AHOJTE  

LETOS CESTUJEME S TOUTO CESTOVKOU POPRVÉ,ALE JAK VIDÍM RECENZI,NO NEVÍM.JE JASNÉ,ŽE CO ČLOVĚK TO NÁZOR :-(

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
28.12.2011 13:48 94.113.100.***
Re: Sev. Kypr  

Vážený pane,

zmiňovaný hotel, ve kterém jste bydleli a údajně ho nabízela CK Redgreentours, vůbec v nabídce této CK není a nebyl.

R.Šimunek
14.12.2011 21:05 89.233.181.***
Turecko hotel Concorde  

V září 2011 jsme byli s manželkou v luxusním hotelu Concorde
http://www.tripadvisor.co.uk/Hotel_Review-g297962-d572784-Reviews-Concorde_De_Luxe_Resort-Antalya_Turkish_Mediterranean_Coast.html
Kde jsme byli s dovolenou spokojeni po všech směrech.
Problém nastal těsně před odletem nazpět do Prahy, kdy nám delegátka C.K. Redgreentours
sdělila, že nazpět do Prahy neletí žádný přímý let, takže nám musí nabídnout
pouze let do Ostravy a pak nás cestovní kancelář dopraví do Prahy na vlastní náklady
autem.
Nezbylo nám nic jiného než souhlasit..Již na letišti bylo zřejmé , že nejen že do Prahy odletěly během čekání minimálně tři letadla, jiných cestovních kanceláří. Ale i dotazy
při odbavování byly dost podivné , kdy se nás stále ptali kam letíme, zda do Ostravy? My přece již stáli ve frontě na let do Ostravy, kam nás zavedla delegátka Redgreentours..

Let proběhl hladce a letadlo přistálo v Ostravě..jaké bylo však naše překvapení, když nám pilot sdělil, že toto je pouze mezipřistání a ti, kteří pokračují na Prahu (což my jsme ale evidentně nebyli, protože nám již vyložili kufry a někde venku čekal člověk,
který nás měl odvézt do Prahy!!
Přes veškeré snahy pokračovat v letu do Prahy a z letadla nevystoupit, jsme bohužel
uspešní nebyli a museli vystoupit v Ostravě.
Venku nás čekal najatý brigádník ve firemní dodávce, který měl za sebou již cestu
z Prahy do Ostravy.. takže o jeho čerstvosti bylo značných pochyb..přivítal nás větou
že si není zcela jist zda má dost nafty na zpáteční cestu..byla to cesta hrůzy..zatím co
ostatní cestující z letadla byli za půl hodiny v Praze, my jeli asi 5 hodin..
Podívali jsme se na sebe s manželkou a přes zuby procedili..už jsme zase doma drahá...

Ps.Napsal jsem cestovce několik mailů a co myslíte? :-)

Vážená RedGreenTours, tleskáme Vám (((clap)))

S cestovkama jsme z manželkou skončili !!

• Anonym (1)
Jiří Pech
09.12.2011 21:40 82.150.166.***

O letošních prázdninách jsme byli s touto cestovkou v Side .Zcela běžné vyhození klientů ze zaplaceného ubytování u moře ostatní cestovky chtěly a hlavně uměly řešit, delegát
Redgreentours sice stížnost sepsal,nabídl zcela nesmyslné a neakceptovatelné náhrady,
ale tím to končilo.Sice při odletu na letišti nám bylo slíbeno, že obdržíme ze zákona povinnou odpověd´,protokol byl potvrzen, ale tím to skončilo.Pokusili jsme se o kontakt ještě několikrát. A několikrát stejná procedura, až nás to přestalo bavit a boj s touto asi již neexistující cestovkou jsme vzdali. Proto varuji! Horší zážitky z cestování s CK nemám, ale na Turecko jsme nezanevřeli.
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• Anonym (1)
Liba Bejová
23.11.2011 18:19 85.70.193.***
Zkušenosti s CK  

S touto cestovkou jsem byla v Turecku již čtyřikrát. Třikrát v Istanbulu a jednou v Side. Můžu jenom doporučit. Nikdy nebyl žádný problém. Kdybych mohla porovnat s jinýma CK tato dodržela vždy co slíbila. Naposledy (6.11. 2011 až 10.11. 2011) byl čas odletu posunut o jednu hodinu později. Delegátka však neváhala a osobně nás obvolala .Toto jednání se mi stalo poprvé a považuji ho za naprosto profesionální. Určitě se těším na příští cesty s touto CK. :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
28.10.2011 06:06 85.162.99.***
Re: Cestovánií s RedGreenTours  

S Touto CK opravdu ne!! CK REDGREEN Tours mě velmi zklamala, my jsme ani neodletěli!!! Zakoupili jsme si vouchery přes hromadné slevy, kde nabízeli spoustu termínů pro odlet na S. Kypr. Zamluvili jsme si tedy odlet 1.11. z Brna, včera mi sales managerka z cestovky volala, že se žádný zájezd v listopadu neuskuteční a že si mohu počkat do dubna!! Opravdu neskutečné jednání!!nyní čekám na vrácení peněz a opravdu nikomu tuto CK nedoporučuji..paní navíc říkala, že ještě žádný zájezd nezrušili a že se jim to stalo poprvé..ale vidím, že jsou zde příspěvky, kdy jste neodletěli do Istanbulu na Silvestra..takže opět lhaní!! Mrzí mě, že jsem si nepřečetla tuto diskuzi dříve a mohla se tak vyvarovat nepříjemné situace ze zkažené dovolené. Jeden z poskytovatelů hromadných slev nyní napsal vyjádření, že CK Redgreen tours je velmi nesolventní a umístil jí na black list..opravdu nedoporučuji!!příště letím s ověřenou CK!!

Renata
27.10.2011 16:44 90.180.85.***
Re: Cestovánií s RedGreenTours  

Dobrý den byla jsem i s rodinou s touto CK 2x v Istanbulu a 2x v Turecku vždy jsme měli báječné služby a hotel. Pokud si koupíte nejlevnější hotel nemůžete čekat zázraky. Osobně jsme vždy za to co jsme zaplatili dosstali adekvátní služby. Těšíme se na příští léto to si plánujeme vrazit na Severní Kypr. Je škoda že většinou sem píší jen Ti co se jim něco nelíbí většina těch co mají dobrou zkušenost na to nemá čas. Nejlepší je vyzkoušet a přesvědčit se. Renáta =-O

Neregistrovaný uživatel
26.10.2011 13:13 62.168.36.***

I my jsme byli letos na přelomu červnce/srpna s touto CK. Musím konstatovat,že je jediným kladem byl včasný odlet letadla -ostatní služby nestály za nic. S touto CK nikdy více.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze