A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Cestování s průvodcem

20.04.2011 18:20:08 | topper-hurley
Ahojte cestovatelé a dobrodruzi,
chtěl bych vědět vaše názory na cestování s průvodcem? Mám na mysli skupinu lidí, o které se stará jeden člověk, který jim ukazuje místa, cestuje s nimi a organizuje celkové dění...
Díky za vaše příspěvky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Dino 26.04.2011 22:15
RE: Jan III.  

Ja mam zkusenosti uplne opacne,o vsem si rozhoduji zasadne sam,nemam rad pocit ucastnika zajezdu,kdy mi nekdo diktuje....za 20 min.odjizdime...z casovych duvodu musime....chrli naucene info.z kniznich pruvodcu.... :-D kdyz se mi nekde libi,tak tam zustanu jak dlouho chci,nehlede na financni stranku,zazitky a dobrodruzstvi ktere mi solo cestovani prinasi.Osobne anglicky jen zaklad,ale vystaci to ;-)Pred tydnem jsem se vratil z JAR,Namibii,Botswany a Zambie,taktez solo a absolutne bez problemu.Samozrejme pokud nekdo pruvodce potrebuje,chce..nikomu ho neberu,je to vzdy otazka naturelu,pohodli,financi...proste vseho co kdo od toho ocekava ;-)

• Anonym (2)
Jan Motal 26.04.2011 10:02
Jan III.  

Procestoval jsem Austrálii a Nový Zéland s průvodcem Oldou (cestovní kancelář Nomád). Skupina 11 lidí a nedám dopustit na tento způsob (neznáme anglicky). Hlavní důvod je ale ve znalosti místních poměrů, přírodních krás a zajímavostí, které tento průvodce měl. Nedokážu si představit, že bych tuto cestu absolvoval i kdybych anglicky uměl. Projeli jsme s průvodcem Čínu, JAR a zkušenost ta samá. Přeji hodně cest a poznávání.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Dino 22.04.2011 00:14
RE: Cestování s průvodcem  

Co takhle pruvodce od R.Guid :-D za 900kc,klidne prodam za pulku :-D a vyrazit sami-viz cestak i s cenami,odkazy.....ten osobni pruvodce bude tak za 200dolcku na den ;-)

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
topper-hurley
20.04.2011 19:20 213.192.4.***
Cestování s průvodcem  

Ahojte cestovatelé a dobrodruzi,
chtěl bych vědět vaše názory na cestování s průvodcem? Mám na mysli skupinu lidí, o které se stará jeden člověk, který jim ukazuje místa, cestuje s nimi a organizuje celkové dění...
Díky za vaše příspěvky

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze