A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

cestopis Santorini

24.12.2012 17:44:07 | Petra
Když jsem četla váš cestopis ,nejdříve jsem chtěla napsat ,že je to super napsané a je to docela zajímavě a místy vtipně okomentované .Ale musím říct ,že ke konci mně vaše vyprávění lehce zklamalo .Poznámky k českým spoluobčanům ,které vyznívají ,jako ,kdyby všichni byli pod vaši úroveň mně lehce rozesmutnili .Myslím,že kultura cestování čechů je rok od roku lepší ,a vidět zabalené karimatky ,slunečníky nebo bílé ponožky v sandálech už moc nejsou .
A poznámka k babkám po šedesátce to je vážně trochu silné kafe .taky budete mít jednou šedesát ,ale mrzí mně ,že tahle společnost je nemocná tím,že důchodce považuje za zbytečné a nepříjemné ,jako hmyz .Myslím,že každý bude jednou důchodce a bude rád ,když se k němu budou ostatní chovat s úctou .
Podotýkám,že nejsem důchodce a není mi šedesát .
Jinak bych bez těch invektiv považovala Váš cestopis za docela povedený .
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
admin 14.08.2013 15:20
admin  

Paráda!

• Anonym (7)
  • Anonym (2)
admin2 14.08.2013 14:37
admin  

Jaromíre, ještě jednou děkujeme za krásný cestopis!

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
tina63 27.01.2013 16:46
cestopis Santorini  

Mi se tento cestopis líbil,myslím si že tam byla v rozumné míře uplatněna i nadsázka,nemusíme brát všechno smrtelně vážně,no ne?
Mám taky něco odcestováno a mohu říct,že takovým tím syndromem-honem a´t jsme tam první -trpěl i můj muž,všude se dral dopředu a děsně nám tím lezl nanervy,my to se synem sabotovali,po pár letech se zklidnil a brzdí se.
A takové ty babky tlačilky znám taky velmi dobře,zrovna tak ale jssem poznala spoustu starších velmi přijemných spolucestovatelů se kterými se dalo mluvit o všem,byť byli třeba o generaci starší.Lidé jsou různí všude po světě,na blbce narazíte kdekoliv. 8-)

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Alena Šepsová
26.12.2012 19:38 93.89.144.***
Re: cestopis Santorini  

Petro, naprosto s Vámi souhlasím.
Pro autora článku: během čtení jsem se bavila a libovala si, že opět někdo zajímavě a poutavě popsal svoje cestování.Ke konci článku mně spadla brada a veškerý dobrý pocit se okamžitě ztratil do nenávratna.Je mně více než 60 a cestuji s manželem i dvakrát do roka ,, za hranice všedních dnů" ani ve snu mě nenapadlo, že ve frontě na odbavení stojí vedle mne někdo, kdo by mě nejraději postavil ke zdi. A veřejně komentovat obutí a ošacení spolucestujících, je také jaksi pod úroveň kulturního člověka. No budiž.I tak Vám přeji mnoho dalších zajímavých cest a buďte prosím povznešen nad těmi, kteří jsou takový jaký jsou.S pozdravem Alena Šepsová

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Petra
24.12.2012 17:44 90.176.254.***
cestopis Santorini  

Když jsem četla váš cestopis ,nejdříve jsem chtěla napsat ,že je to super napsané a je to docela zajímavě a místy vtipně okomentované .Ale musím říct ,že ke konci mně vaše vyprávění lehce zklamalo .Poznámky k českým spoluobčanům ,které vyznívají ,jako ,kdyby všichni byli pod vaši úroveň mně lehce rozesmutnili .Myslím,že kultura cestování čechů je rok od roku lepší ,a vidět zabalené karimatky ,slunečníky nebo bílé ponožky v sandálech už moc nejsou .
A poznámka k babkám po šedesátce to je vážně trochu silné kafe .taky budete mít jednou šedesát ,ale mrzí mně ,že tahle společnost je nemocná tím,že důchodce považuje za zbytečné a nepříjemné ,jako hmyz .Myslím,že každý bude jednou důchodce a bude rád ,když se k němu budou ostatní chovat s úctou .
Podotýkám,že nejsem důchodce a není mi šedesát .
Jinak bych bez těch invektiv považovala Váš cestopis za docela povedený .

• Anonym (6)
  • Anonym (6)
Zpět na všechny diskuze