A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

cesta busem

25.07.2010 12:39:55 | Šaryk
Šaryk
ahojda, chystáme se do Černé Hory na dovču a to přelom srpen/září, a pravděpodobně do Budvy nebo okolí, jaké tam jsou pláže??Podle recenzí si myslím že to není tak špatné, ale raději se ještě ptám, dále se chci zeptat, jestli víte jak dlouho se do Černé Hory jede (autobusem) a zda je lepší si výlety zaplatit u CK nebo přímo od ,,domorodců" , vybrali jsme si zájezd na zejezdy.cz a tam bohužel neuvádí cestovku, to musíme ještě zjistit, díky za info
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Radovan_S
15.09.2010 22:56 90.180.213.***
Cesta  

Cestoval jsem do Kototu z Bělehradu, kde jsem předtím strávil tři dny.
No, co k tomu napsat, jízdenka BG-Kotor vyšla na 2650 RSD, což je asi 670 Kč. Je to dlouhé cca 600km, takže cena adekvátní. Bus jel asi 25 let starý Mercedes (dopravce Podgorica Expres), celkem se to dalo; klimu měl funkční, pohodlí také nějaké bylo. Jel jsem přes noc, ale bylo to únavné - silnice v Srbsku a ČH nejsou nic moc.

• Anonym (43)
  • Anonym (31)
jinp
03.09.2010 01:09 94.125.216.***
Bus  

esta BUSem nebo autem hodně náročná a velmi unavná.Letos jsme zvolili přímý lůžkový vůz a hodnotím to jako výbornou volbu.Jen doporučuji.

• Anonym (44)
  • Anonym (40)
Rave
26.08.2010 12:21 83.208.231.***
RE: cesta busem  

Zdravím Šaryku,
vrátila jsem se z ČH 22.7.2010 a celkem se mi tam líbilo. Bydleli jsme v Budvě v hotelu Slovenska Plaža. Ubytování slušné, pláže oblázkové (doporučuji boty do vody).Teď v sezoně hlava na hlavě, hlasitá hudba, mladým to snad vadit nebude. Jinak čisto, všude se dá za rozumný peníz najíst. Večer všude možnost zábavy. My jsme byli na poznávacím zájezdu, takže jsme měli několik výletů v ceně a kupovali jsme jen výlet na kaňony a pohoří Durmitor za 35 EUR. V areálu hotelu bylo několik cestovek, které výlety prodávaly. Ceny byly od 6 EUR do 60 EUR(raft na řece Tara). Doporučuji výlet do Kotoru a vylézt na pevnost a také je pěkný výlet do pohoří Lovčen k mauzoleu Něgoše, nenechat si ujít vnitřek mauzolea s následnou vyhlídkou do okolí(magické místo). Na Lovčen se jede po silnici samá serpentina s krásnými pohledy na Kotor, je to sám o sobě zážitek. Cestu autobusem do ČH odhaduji na 17-20 hod podle směru trasy a zastávek.
Přeju pěknou dovolenou. Vera

• Anonym (29)
  • Anonym (26)
Eldorado
27.07.2010 13:54 89.176.74.***
RE: cesta busem  

Ahoj Šaryku,
my jsme vyjížděli z Č. H. kolem 20. hodiny a v Praze jsme byli asi v 15 hod. Jelikož s námi byli lidé ze Slovenska, byla zastávka i v Bratislavě a pak také v Jihlavě, čímž se čas o něco prodlouží. V Budvě jsme byli 4 dny, pláže jsou přeplněné. Je tam hrozně moc Rusů, tak doufejte, že mimo hl. sezónu to bude lepší. Pláže i moře jsou čisté, nejlepší jsou v Boce Kotorské. My jsme byli na poznávacím zájezdu, takže koupě výletů odpadla. Je lepší se na místě porozhlédnou, informovat se a porovnat nabídku. Pořádající cestovku bych urychleně zjistila. Ať se Vám tam líbí jako nám.
Eva

• Anonym (32)
  • Anonym (21)
Šaryk 25.07.2010 12:39
cesta busem  

ahojda, chystáme se do Černé Hory na dovču a to přelom srpen/září, a pravděpodobně do Budvy nebo okolí, jaké tam jsou pláže??Podle recenzí si myslím že to není tak špatné, ale raději se ještě ptám, dále se chci zeptat, jestli víte jak dlouho se do Černé Hory jede (autobusem) a zda je lepší si výlety zaplatit u CK nebo přímo od ,,domorodců" , vybrali jsme si zájezd na zejezdy.cz a tam bohužel neuvádí cestovku, to musíme ještě zjistit, díky za info

• Anonym (37)
  • Anonym (44)
Zpět na všechny diskuze