A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Cesta autem ze ŠPANĚLSKA do ČR...

26.03.2012 09:53:05 | Tééér.ka
Tééér.ka
AHOJ, Vždycky do ČŘ jezdíme letadlem, tentokrát přítel má dovolenou a chtěli bychom jet autem a projet jih Francie a sever Italie a střed Rakouska, až k nám.Ktere města,místa hotely by jste mi doporučili navštivit? Uvažovala jsem nad cestou Toulouse(FR) možná Marseille(FR), pak Torina,Milano(italy) nebo Genova a pak do Venezia-Benátky a pak do Rakouska někde přes hory, a Viden. Co by jste mi doporučovali vidět, navštivit? Děkuji moc za přispěvky
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
filip
26.06.2012 00:49 83.38.17.***

ahoj nejedete nekdo ze spanelska do ceska??

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Yanina 27.03.2012 18:52
Re: Cesta autem ze ŠPANĚLSKA do ČR...  

Ahoj, napis kolik casu na dovolenou mate, co preferujete. Protoze nam treba dva tydny na jednu oblast Francie nestaci. Jen v oblasti Luberonu stravime tento podzim tyden a stejne to nezvladneme zazit.

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Tééér.ka 26.03.2012 10:53
Cesta autem ze ŠPANĚLSKA do ČR...  

AHOJ, Vždycky do ČŘ jezdíme letadlem, tentokrát přítel má dovolenou a chtěli bychom jet autem a projet jih Francie a sever Italie a střed Rakouska, až k nám.Ktere města,místa hotely by jste mi doporučili navštivit? Uvažovala jsem nad cestou Toulouse(FR) možná Marseille(FR), pak Torina,Milano(italy) nebo Genova a pak do Venezia-Benátky a pak do Rakouska někde přes hory, a Viden. Co by jste mi doporučovali vidět, navštivit? Děkuji moc za přispěvky

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze