A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

České kormidlo?

02.03.2008 17:25:54 | ivetk
Aké skúsenosti máte s touto CK? Syn sa chystá s nimi do Chorvátska do hotela Kněžovič. Dakujem
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Tom
07.07.2012 18:29 178.41.183.***
Re: Ceske kormidlo  

Kalabria, Sellia Marina, Nedoporučujem. Delegata p.Stepanka som videl pri prichode, potom pri odchode, z jeho strany žiadna starosť, mobil vypnutý, len odkazovka. Výlet na Etnu a Stromboli zrušený, bol len na trhy v Soveranu, čo mna velmi nelakalo. >:) tiekla studená voda, TV nefunkcne, vela komarov, kuchar Ivo robil čo vedel, všetky potraviny boli privezene autobusom z Ceska a boli v mrazaku. Každe rano budíček tak o 5-6-tej ked začalo zapínať čerpadlo, :'( tak sme sa išli prejisť po plaži, cestovka mala v reklame nadherné pieskové plaže, skutočnosť bola ina, bol to mix, štrk, kamene, piesok v určitých usekoch, plaž pred vstupom do mora neupravena, kamene konare. CK Ceske kormidlo vela naslubovala, ale nič nesplnila, volal som s p. Adamovou, mala len výhovorky, žiadne riešenia. Horšiu dovolenku som v živote nezažil.

• Anonym (5)
  • Anonym (4)
jacaja
04.07.2012 23:44 213.226.245.***
české kormidlo-Caorle  

jejich letošní logo pro tento rok - je "Dovolená dle Vašeho gusta" - ale bohužel naše gusto je opravdu jiné - než to, že si zájezd zabukujete již v březnu, uhradíte dle instrukcí a marně čekáte na voucher. Místo toho, týden před odjezdem - přijde strohý email - Dostala jsem zprávu z Itálie před několika dny ohledně residence Vespucci a mají tam nějaké interní problémy a tak všechny své klienty dáváme do náhradních ubytování v Caorle.......

Bohužel nabízená alternativa - byla rezidence v rekonstrukci, samozřejmě nižší třída. Na náš požadavek zajištění dalších možností - bylo odpovězeno - Nic jiného není. Vzhledem k tomu, že máme odjet za týden, zažádali jsme o vrácení peněz a sázíme na last minute...

CK České Kormidlo - JIŽ NIKDY !!!!!

• Anonym (7)
  • Anonym (8)
Filip
03.07.2012 12:25 88.102.98.***
České kormidlo  

S touto CK jsem byl na dovolené již dvakrát a vždy jsem byl naprosto spokojen. První zájezd byl lyžování v Paganelle v Itálii. Doprava v pořádku, skvělé ubytování kousek od lanovky, vše, co slíbili, bylo splněno. Na základě této zkušenosti jesem se rozhodl suižeb Českého kormidla využít opět. A nelitoval jsem. V červnu jsem s touto CK absolvoval zájezd Benátky a Verona. Vše bylo opět v naprostém pořádku. Klimatizovaný autobus s WC, vstřícní a vtipní řidiči, program zájezdu splněn, dobrá průvodkyně paní Eva Zemanová, která opravdu věděla, kde se nachází a o čem mluví. Vzhledem k ceně zájezdu/1899 Kč/ mě naprosto překvapilo úžasné ubytování - 3* hotel, na pokoji koupelna, klimatizace, TV, radio, balkon a lednička. A na italské poměry velice luxusní snídaně. Před každým zájezdem byla komunikace s CK v naprostém pořádku/vždy jsem jednal se sl. Křelkovou/. Služeb této CK určitě ještě někdy využiji a všem ji doporučuji :-)

• Anonym (9)
  • Anonym (10)
Neregistrovaný uživatel
02.07.2012 14:33 85.135.119.***
Re: České kormidlo - nedoporučuji  

Vrátili jsme se včera z Chorvatska-Podgory a dopravu jsme měli s CK České kormidlo.Řidiči na cestě tam i zpět byli skvělí.Vtipní, vstřícní, jezdíme autobusem asi 15 let a nejlepší zkušenost.Janecká.

• Anonym (7)
  • Anonym (7)
k.l.
30.06.2012 09:53 90.183.221.***
Benátky  

S cestovní kanceláří jsem byla v Benátkách. Pan průvodce Eduard byl katastrofální. Po informaci, že v Benátkách byl 200x jsem očekávala, že je zná. Omyl. Pan průvodce měl jedinou informaci, a to, kde se nacházejí toalety. Oznamoval nám to při příjezdu do přístavu v autobusu, po vystoupení z autobusu, na lodi i po vylodění. To o toaletách básnil asi 10 minut a bohužel už jsme to nevydrželi a polovina zájezdu se začala smát. Dále se nám snažil o soše, která je na stejném místě minimálně rok tvrdit, že nám o ní nemůže nic říci, protože je tam teprve 14 dní a ještě o ní nestihl nic zjistit :D Informaci, že on a řidiči budou bydlet v jiném hotelu nám řekl asi stokrát s dodatkem: To vás ale nemusí vůbec zajímat :D Tak když nás to nemusí zajímat, tak proč nám to neustále vykládal? Informace o památkách žádné neměl. Žádné informace o architektuře, historii ani současnosti. Znal snad jen trasu a názvy budov.
Spolupráce s CK taktéž na bodu mrazu. Šílená komunikace a arogance.
Doprava a ubytování proběhlo v pořádku.

• Anonym (7)
  • Anonym (7)
J.ch.
26.06.2012 16:34 82.99.163.***
Re:  

Dobrý den,

o poplatcích jsme byly informovány již v počátku, poté skoro na každém dokumentu, který jsme od cestovní kanceláře obdrželi

• Anonym (9)
  • Anonym (9)
Lucie Trčková
26.06.2012 11:49 46.23.128.***

S cestovkou České kormidlo dobré zkušenosti opravdu nemám. Strávili jsme týden v Kalábrii a tento týden byl opravdu úžasný. Co se ale týče přístupu cestovní kanceláře, delegátky a podobně, kancelář bych nedoporučovala-cestovka před odjezdem absolutně nekomunikovala, to že budeme přesedat (jeli jsme autobusem) nám také nikdo nesdělil, o poplatcích, které se platili na místě, jsme se opravdu dozvěděli až na místě a v neposlední řadě autobus přijel vždy pozdě. Celou cestu tam i zpět provázely "zmatky."

• Anonym (11)
  • Anonym (11)
evelina
25.06.2012 16:51 213.151.236.***
delegat  

So včetkým s Vami súhlasím, strava bola na jedničku, ubytovanie tiež, ale delegát sa nevydaril. Nemal o ničom vedomosti, na trhy do 5 km. vzdialeného mesta kde sa dalo dostat iba peši násposlal v pondelok pričom trhy bývali vždyv utorok >:)Ale inak OK.

• Anonym (9)
  • Anonym (9)
Veronika
23.06.2012 20:10 188.246.111.***

Dobrý den, vrátila jsem se z dovolené v Kalábrii z oblasti Sellia Marina a mohu jen a jen doporučit za pár korun perfektní dovolená 8-) (bohužel se vždy najde někdo, kdo bude mrčet a nic mu nebude dobré, jídlo málo chutné, moře málo slané, slunce příliš ostré..., těmto lidem bych vzkázala ať si bud zaplatí nějakou drahou dovolenou a nebo v lepším případě, ať zůstanou sedět doma a nekazí dovolenou ostatním :-D ). Velké díky patří našemu úžasnému kuchařovi Ivoškovi a jeho pomocníkovi, kteří se o naše chuťové buňky starali na jedničku s hvězdičkou a také našemu sympatickému a vstřícnému delegátovi panu Richardu Štěpánkovi. Takže ještě jednou díky !!!!

• Anonym (10)
  • Anonym (11)
J.Ch.
22.06.2012 16:45 85.70.161.***
dovolená Kalábrie  

Dobrý den,
včera jsem se vrátila z dovolené z Kalábrie a tuto CK mohu doporučit. Cena odpovídala ubytování, stravě, autobusu - prostě za ty peníze luxus.
Jen pokud by chtěl někdo cestovat opět do Sellia Marina, je nutné poznamenat, že se nejedná o turistickou destinaci a program si musíte udělat sami (nebo využít animátora ve villagiu).
Tato CK mile překvapila - jen tak dál (((clap)))

• Anonym (7)
  • Anonym (11)
Zpět na všechny diskuze