A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

České kormidlo?

02.03.2008 18:25:54 | ivetk
Aké skúsenosti máte s touto CK? Syn sa chystá s nimi do Chorvátska do hotela Kněžovič. Dakujem
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
lucia
19.07.2012 09:58 176.61.203.***
pariz  

dobry den chcela som sa spytat ci nahodou niekto nema sprvy o tom,ze cestovna kancelaria ceske kormidlo oklamala cca 500ludi zaujima ma to preto lebo mam zaplateny vylet do Pariza odjazdom 30.7.dakujem

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Mtx
19.07.2012 03:00 89.102.42.***

Absolvoval jste někdo s touto společností poznávací zájezd do Velké Británie? Jak dopadl? ;)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
ten kdo vi
18.07.2012 16:38 217.11.255.***
Re: Ivona  

"...řidič busu měl nemístné poznámky na 17ti letou holku (budeš se mnou na pokoji...hehehe)... a proč by nemohla,třeba by se to mladé líbilo 8-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
LuHlu 18.07.2012 15:43
Re: Ivona  

Nikdy!! Průvodkyně "ztratila" v metru v Paříži 2 nezl. holky a nemínila na ně čekat.."prý si nás najdou samy"...řidič busu měl nemístné poznámky na 17ti letou holku (budeš se mnou na pokoji...hehehe)...
Více jak měsíc jsem urgovala přihlášku (peníze již měli dáááávno)...
L.H.

Neregistrovaný uživatel
18.07.2012 14:39 80.251.251.***
Ivona  

Prosím o info, kdo už jel do Francie do Paříže s cestovní kanceláří Kormidlo jaké měl zkušenosti s průvodcem.
Děkuji

• Anonym (3)
  • Anonym (13)
Neregistrovaný uživatel
17.07.2012 21:06 88.146.138.***
Re: CK ČESKÉ KORMIDLO  

Ano,byla jsem spokojená s prostředím, je tam opravdu krásně,spousta tropické květeny a Italové příjemní, velice kladně reagují i na to,pokud se snažíte domluvit aspoň pár slovíčky italsky.Moře bylo vždy ráno a celé dopoledne krásně čisté,odpoledne když foukal vítr,což bylo většinou,tak u břehu se držely chaluhy, ale protože moře se svažuje pomalu, tak stačilo pár metrů popojít.Cestovali jsme s Českým kormidlem a přes počáteční nedůvěru,kdy dost vázla komunikace s CK při objednávání zájezdu,musím říci, že vcelku bylo vše tak,jak mělo být.Děti máme větší,takže vím jen že přímo vedle rezidence Tuttomare jsou trampolíny pro děti(je třeba počítat s hlasitější hudební produkcí do cca 23 h).Jinak prý byl dobrý zájezd do akvaparku ONDA BLUE,který my jsme ale neabsolvovali.Naše děti si dost užily pozorování mořských živočichů(brýle do vody jsou asi nutné,voda je opravdu dost slaná),kteří se drží až u vlnolamů,na jednom místě je pěšinka,kde k nim dospělý přejde bez plavání,naši spoludovolenkáři tam vozili malé děti na člunu nebo lehátku.

Neregistrovaný uživatel
17.07.2012 20:44 85.237.224.***
Re: Villa Rosa  

super, potešila ma Vaša správa, že sa Vám tam páčilo... my odchádzame 03. augusta, veľmi sa tešíme, hádam tam bude naozaj tak krásne, ako píšete :-) a dobré vedieť, zoberieme nejaký repelent proti komárom :-)

Neregistrovaný uživatel
17.07.2012 20:41 85.237.224.***
Re: CK ČESKÉ KORMIDLO  

Ďakujem za odpoveď a chcem sa opýtať, boli ste spokojná? páčilo sa Vám prostredie tam? ...na obrázkoch celá palmová riviéra vyzerá nádherne, tak som zvedavá, či to aj v skutočnosti tak je :-) išli ste cez cestovnú kanceláriu České kormidlo? ak áno, boli ste spokojná s touto CK? lebo tu čítam toľko veľa negatívnych referencií ;-) ale tak každý je podľa mňa inak náročný a nie každému sa dá vyhovieť... boli ste tam aj s deťmi? sú tam nejaké atrakcie aj pre deti? nejaké šmykľavky, alebo niečo také... ďakujem :-)

Neregistrovaný uživatel
16.07.2012 12:42 90.176.142.***
Re: Ceske kormidlo  

Kolik vás stála tato dovolená???????????? :-))

Jááá
15.07.2012 22:57 88.146.138.***
Re: Villa Rosa  

Rezidence Tuttomare je podle mě pro rodiny s dětmi vhodná, pláž je doslova u apartmánů, moře klidnější, protože všude jsou vlnolamy.Volila bych spíše ubytování v přízemí, abyste nemuseli běhat nahoru a dolů po schodišti.Pobyt jsme absolvovali letos v červenci a byli jsme spokojení, jen apartmán jsem si uklidila dle svého, mám na mysli konkrétně sprchový kout a nádobí v kuchyni.Z informací,které jsem neměla k dispozici před odjezdem:v apartmánu je velká lednice, naopak zde nejsou k dispozici žádné ručníky a počátkem července by se více než hodil nějaký repelent či jiný prostředek proti komárům. Palmová riviéra je opravdu krásná, nám se zde líbilo.

Zpět na všechny diskuze