A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

České kormidlo?

02.03.2008 18:25:54 | ivetk
Aké skúsenosti máte s touto CK? Syn sa chystá s nimi do Chorvátska do hotela Kněžovič. Dakujem
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jirka
09.07.2012 18:12 90.176.135.***
Re: Ceske kormidlo  

Drahá paní(slečno).Pro některé lidi je i 5tis. spousty peněz a pokud Vám cestovní kancelář naslibuje hory doly co se týče zájezdu a končí to katastrofou jak při ubytování,tak při celém pobytu,kdy pořád na něco čekáte,nic nefunguje a zařízení hotelu absolutně neodpovídá popisu,tak budete naštvaná také.O službách delegáta raději ani nemluvím,jelikož za týdenní pobyt jsme jí viděli cca 1hod.Dal by se napsat román,ale nechci mít s cestovní kanceláří ČESKÉ KORMIDLO již nikdy nic společného.Absolutně nikomu nedoporučuji tuto cestovní kancelář,raději ty peníze investujte jinak....O kvalitách této kanceláře svědčí i fakt,že turnus co přijel po nás,měl sepsanou petici už v autobuse a to měli za sebou "pouze" výlet do Benátek a pobyt je teprve čekal.
Podotýkám,že nejsem žádný náročný klient ale co je moc to je moc....Abych byl to upřesnil pro ostatní jedná se o hotel Mon Reve v Rimini(který ani pro jistotu nenajdete na internetu ve skutečné podobě)s výletem do Benátek a San Marina(které si pomalu ani nestihnete vyfotit,jelikož čekáte víc jak hodinu v 40st. vedru na autobus a pak Vám dají dvě hodiny na celé San Marino).Jediné poděkování patří řidičům,kteří díky neschopnosti CK podali neskutečný výkon,před kterým smekám a děkuji.

• Anonym (6)
  • Anonym (4)
Veronika
09.07.2012 12:42 85.163.108.***

Nemužu si nedovolit reagovat, zaplatíte si dovolenou za 5000kč a dokážete takto kritizovat??? co jste čekal? pětihvězdičkový hotel ?? pláže byly krásné písečné nádherné průzračné moře, kamínky jen při vstupu do moře , .....nefuknčí TV?? to se jedete na dovolenou dívat na televizi? Takoví lidé jako jste vy, by měli sedět doma na *****, kde je zajisté nebudou kousat komáři a nekazit dovolenou ostatním!!!!!!!!!!!!!!!!

• Anonym (5)
  • Anonym (5)
Iveta
08.07.2012 22:16 78.3.18.***
Re: České kormidlo?  

Dobrý den,
Jsme na dovolené v Chorvatsku na poloostrově Pelješac -Orebič , v hotelu Komodor. Od cestovní agentury České Kormidlo. To co se tu děje nemá obdoby. Přijeli jsme minulý týden v sobotu.
- na hotelu jsou na některých pokojích švábi, či mravenci
naše delegátka nám řekla, že i ona je tam má, že si zvykla
- pokoje se uklízí jen na požádání
mění se pouze ručníky občas a doplňují toaletní papír, na požádání delegátky se pokoje vyluxují
- ten, kdo si připlatil za ledničku i z důvodu, že má děti nebo je diabetik tak ledničku neměl. Paní si inzulin musela chladit v umyvadle
delegátka opět nic nezařídila, s ničím ji prý nevyšli vstříc
- Máme zaplacenou polopenzi, minulý týden jsme byli mezi Čechy. K jídlu jsme dostávali dětskou porci jídla, trochu kaše a k tomu 3 až 4 malé kostičky masa. Pokud si někdo stěžoval, dostal asi tak 20 krát větší porci, ale ostatní nic. Protože máme zájezd bohužel na 14 dní, přidali nás mezi občany Polské republiky. Změnili se i naše porce jídla na normální až velké.
Poláky ubytují hned. Čechy nechají čekat i 9 hodin.
- Časy na stravování jsou otřesné, mají malou kapacitu jídelny a tak na jídlo nám přidělili časy až od 20:15 do 21:15, nechtějí pochopit, že máme malé děti
Naše delegátka má se vším problém. Říká, že cestovní agentura České Kormidlo s tím nic nedělá. Že pan majitel byl tak hodný a reagoval na naše stížnosti s tím, že to s námi bude řešit až v Čechách. Ale v podmínkách, které si stáhnete na internetu je, že se to musí řešit zde a sepsat o tom protokol, jinak se s námi o tom nikdo v Čechách nebude bavit. Když ji požádáme o protokoly, vysvětluje nám, že jí je cestovka nedodala.
Jedno ráno nám výlet delegátka prodává za 280kun a když přijdeme, že jinde to je za 90 kun, tak nám řekne, že to není její zájezd.
Je tu naštvaných mnoho lidí nejen od této cestovní kanceláře, ale i od CK Zemek a Victoria
Stačí se podívat na recenze na internet.

• Anonym (1)
  • Anonym (6)
Neregistrovaný uživatel
08.07.2012 13:06 88.100.249.***

Dovolená krásná,svatý klid,žádné obchůdky,žádná civilizace :-D.Pan delegát bohužel zklamal.2x jsem ho urgovala a prosila ať mi zařídí na apartmán nějaké prostěradla-sliby a od středy do pátku jsem se nedočkala.Ještě,že mám ruce a hubu a nějak jsem se domluvila na recepci.Jídlo super pan kuchař se snažil.Ale animační program si předem připravte,jeden barman Vám ho sám nezařídí ;-).
Za ty penízky,ale krásná dovolená u čistého moře a žádné masovky.Děkuji také pánům řidičum,že nás takovou dlouhou cestu dovezli tam i zpět v pořádku. (((clap)))

• Anonym (5)
  • Anonym (3)
Tom
07.07.2012 18:29 178.41.183.***

Kalabria, Sellia Marina, Nedoporučujem. Delegata p.Stepanka som videl pri prichode, potom pri odchode, z jeho strany žiadna starosť, mobil vypnutý, len odkazovka. Výlet na Etnu a Stromboli zrušený, bol len na trhy v Soveranu, čo mna velmi nelakalo. >:) tiekla studená voda, TV nefunkcne, vela komarov, kuchar Ivo robil čo vedel, všetky potraviny boli privezene autobusom z Ceska a boli v mrazaku. Každe rano budíček tak o 5-6-tej ked začalo zapínať čerpadlo, :'( tak sme sa išli prejisť po plaži, cestovka mala v reklame nadherné pieskové plaže, skutočnosť bola ina, bol to mix, štrk, kamene, piesok v určitých usekoch, plaž pred vstupom do mora neupravena, kamene konare. CK Ceske kormidlo vela naslubovala, ale nič nesplnila, volal som s p. Adamovou, mala len výhovorky, žiadne riešenia. Horšiu dovolenku som v živote nezažil.

• Anonym (5)
  • Anonym (4)
jacaja
04.07.2012 23:44 213.226.245.***
české kormidlo-Caorle  

jejich letošní logo pro tento rok - je "Dovolená dle Vašeho gusta" - ale bohužel naše gusto je opravdu jiné - než to, že si zájezd zabukujete již v březnu, uhradíte dle instrukcí a marně čekáte na voucher. Místo toho, týden před odjezdem - přijde strohý email - Dostala jsem zprávu z Itálie před několika dny ohledně residence Vespucci a mají tam nějaké interní problémy a tak všechny své klienty dáváme do náhradních ubytování v Caorle.......

Bohužel nabízená alternativa - byla rezidence v rekonstrukci, samozřejmě nižší třída. Na náš požadavek zajištění dalších možností - bylo odpovězeno - Nic jiného není. Vzhledem k tomu, že máme odjet za týden, zažádali jsme o vrácení peněz a sázíme na last minute...

CK České Kormidlo - JIŽ NIKDY !!!!!

• Anonym (7)
  • Anonym (8)
Filip
03.07.2012 12:25 88.102.98.***
České kormidlo  

S touto CK jsem byl na dovolené již dvakrát a vždy jsem byl naprosto spokojen. První zájezd byl lyžování v Paganelle v Itálii. Doprava v pořádku, skvělé ubytování kousek od lanovky, vše, co slíbili, bylo splněno. Na základě této zkušenosti jesem se rozhodl suižeb Českého kormidla využít opět. A nelitoval jsem. V červnu jsem s touto CK absolvoval zájezd Benátky a Verona. Vše bylo opět v naprostém pořádku. Klimatizovaný autobus s WC, vstřícní a vtipní řidiči, program zájezdu splněn, dobrá průvodkyně paní Eva Zemanová, která opravdu věděla, kde se nachází a o čem mluví. Vzhledem k ceně zájezdu/1899 Kč/ mě naprosto překvapilo úžasné ubytování - 3* hotel, na pokoji koupelna, klimatizace, TV, radio, balkon a lednička. A na italské poměry velice luxusní snídaně. Před každým zájezdem byla komunikace s CK v naprostém pořádku/vždy jsem jednal se sl. Křelkovou/. Služeb této CK určitě ještě někdy využiji a všem ji doporučuji :-)

• Anonym (9)
  • Anonym (10)
Neregistrovaný uživatel
02.07.2012 14:33 85.135.119.***
Re: České kormidlo - nedoporučuji  

Vrátili jsme se včera z Chorvatska-Podgory a dopravu jsme měli s CK České kormidlo.Řidiči na cestě tam i zpět byli skvělí.Vtipní, vstřícní, jezdíme autobusem asi 15 let a nejlepší zkušenost.Janecká.

• Anonym (7)
  • Anonym (7)
k.l.
30.06.2012 09:53 90.183.221.***
Benátky  

S cestovní kanceláří jsem byla v Benátkách. Pan průvodce Eduard byl katastrofální. Po informaci, že v Benátkách byl 200x jsem očekávala, že je zná. Omyl. Pan průvodce měl jedinou informaci, a to, kde se nacházejí toalety. Oznamoval nám to při příjezdu do přístavu v autobusu, po vystoupení z autobusu, na lodi i po vylodění. To o toaletách básnil asi 10 minut a bohužel už jsme to nevydrželi a polovina zájezdu se začala smát. Dále se nám snažil o soše, která je na stejném místě minimálně rok tvrdit, že nám o ní nemůže nic říci, protože je tam teprve 14 dní a ještě o ní nestihl nic zjistit :D Informaci, že on a řidiči budou bydlet v jiném hotelu nám řekl asi stokrát s dodatkem: To vás ale nemusí vůbec zajímat :D Tak když nás to nemusí zajímat, tak proč nám to neustále vykládal? Informace o památkách žádné neměl. Žádné informace o architektuře, historii ani současnosti. Znal snad jen trasu a názvy budov.
Spolupráce s CK taktéž na bodu mrazu. Šílená komunikace a arogance.
Doprava a ubytování proběhlo v pořádku.

• Anonym (7)
  • Anonym (7)
J.ch.
26.06.2012 16:34 82.99.163.***
Re:  

Dobrý den,

o poplatcích jsme byly informovány již v počátku, poté skoro na každém dokumentu, který jsme od cestovní kanceláře obdrželi

• Anonym (9)
  • Anonym (9)
Zpět na všechny diskuze