A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

České kormidlo?

02.03.2008 18:25:54 | ivetk
Aké skúsenosti máte s touto CK? Syn sa chystá s nimi do Chorvátska do hotela Kněžovič. Dakujem
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
ela11 01.04.2013 12:55
Re: CK České Kormidlo  

NEVER MORE. Toto je ta nejhorsi CK ,se kterou jsme se setkali za 20 let cestovani.
Zajem o klienta konci v okamziku zaplaceni, naprosto amaterske,neprofesionalni jednani,neschopnost resit nenadale situace, arogantni chovani veskereho personalu atd. Pokud berete dovolenou jako adrenalin a sazku do loterie (nahodou to samozrejme muze vyjit ) -muzeme vrele doporucit.Pokud chcete mit alespon minimalni jistotu, ze dostanete to,co jste si objednali - ROZHODNE NE.

Ondrašek 01.04.2013 12:10

Včera, tj 31.3.2013 jsme se vrátili z poznávacího zájezdu do Florencie s CK České kormidlo. Jezdíme s kolegyněmi na poznávačky už 10 let, takže už máme dost zkušeností s různými cestovkami. Ale ta letošní je velice zvláštní. Kupuji vždy minimálně 12 poukazů a s takovou neochotou vyhovět, co se týče nástupního místa jsem se ještě nesetkala. Řidič Martin- a la Brouk Pytlík, neustále zdůrazňoval, jak všude byl, vše znal ,se absolutně neorientoval, při řízení neustále mlel a díval se na svého kolegu, jezdil z pruhu do pruhu....Nakonec v hotelu zapomněl 2 klienty, protože si nepamatoval počet lidí, které tam má.Několikrát nám připomínal, že se po návratu mění v uklízečku, aby připravil autobus na další jízdu, ať si po sobě vše sebereme. přitom když jsme v Brně nastoupili, byl tam binec a vše jsme si utírali.Průvodkyně Lenka taky působila velice zmateným dojmem, pořád nás honila, že máme zpoždění a nakonec pro nás neměla mapy, takže jsme v I centru ve Florencii čekali v lijáku asi 25 minut než nám je sehnala.neustále nám připomínala, jak malým dětem, ať za vše děkujeme a co vše nesmíme v Itálii dělat a jaké nám hrozí pokuty. Takže u CK České Kormidlo jsem si udělala velký černý puntík.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
31.03.2013 23:42 178.72.208.***
RIMINI - BENÁTKY - SAN MARINO  

Vašek Holub toho moc neřeší a pokud je možnost tak se zdejchne...nic neorganizuje, spíš přeorganizuje :D Jinak zájezd byl povedený, delegát průměr, ale za ty peníze siopravdu nemůžu stěžovat.

K těm WC v autobusech, pokud někde jedete v zimě, tak by to pěkně zamrzlo, takže nepoužívání WC chápu (také jsme s jinou cestovkou zažili při výletu do Říma naSilvestra). Navíc za jízdy to není kdo ví jak úžasné to busové WC, na benzínkách to je pohodlnější.
A co se týče teploty, byli jsme s různými cestovkami a bylo to vždy stejné, půlka busu se potila, druhá mrzla,ale stačí se ozvat a najít ten správný poměr - vždy se to nějak vyřešilo,hold to tak je...

Neregistrovaný uživatel
30.03.2013 15:40 217.117.216.***
Re: Aprica- zkušenost  

Já jen reaguju na to ,že někdo není spokojen s autobusovou dopravou????Já se včera vrátila z marmolády s jejich aotubusem .To,že je v autobuse málo místa s tím se počítá,ale že autobus má WC ale nesmíme ho použít,že některá sedadla nejdou sklopit,že půlka autobusu mrzne a druhá se potí???A to že jsme někde v serpentínách už nemohli vyjet a řidič se seznamoval jak se nasazují řetězy ,aby jsme dojeli tak to bylo už moc.Tak to taky někdy riskněte tím busem a pak dělejte závěry!!!!!

Monika
22.03.2013 17:12 78.102.214.***
Aprica- zkušenost  

Ve středu 20.3.2013 jsme se vrátili z Itálie z Aprici a opět /vloni jsme byli na Paganelle- poprvé s Kormidlem/ si pobyt a vše s tím spojené nemohu vynachválit (((clap))) . A navíc Vašek Holub- delegát, je úžasný člověk, obdivuji jeho trpělivost a obětavost, s jakou svoji práci dělá :-) . Příští rok pojedeme opět Itálii.
Nechápu lidi co si stěžují na převlékání u busu, málo místa v busu a nevím na co ještě.........., co čekají za cca 4.000,-Kč???????? Pečená holoubatka, 5hvězdičkový hotel s portýrem, tak to si musí připlatit a ne jen nějaké drobné.........
Normálním lidem, kteří si dokáží spočítat kolik stojí cesta/nejen PHM, ale i řidiči/, permice, strava, delegát, ubytování vřele doporučuji cestovku České Kormidlo a lyžovačky nejen na Paganelle, ale i Apricu.

• Anonym (2)
  • Anonym (6)
Milan
21.03.2013 17:46 178.23.219.***
Re: zkušenost s Českým kormidlem  

Mám zkušenost i s jinou CK (Víkend) a i zde jsme se převlékali u (v) autobusu. Já v tom problém nevidím, jedu si zalyžovat a dělat z tohoto problém mi přijde divné. A popis organizace zájezdu to naznačuje. Pokud to někomu nevyhovuje, musí zvážit, zda do toho jít. A při zájezdu do Aprici - hotel Posta byla první a poslední den k dispozici společenská místnost na převlečení .

• Anonym (2)
  • Anonym (4)
Globík 21.03.2013 17:18

Anonyme IP 178.72.200.***, jaká ostuda Čechům? Kdybyste věděl, čeho jsou ti "Taloši" na cestách i na domácích výletech schopni, tak byste takový blábol nemohl vypustit. Převlékání se u busu je to nejmenší.

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
20.03.2013 20:24 178.72.200.***

Jen reakce .....jeli jsme 16.3. až 20.3. do Paganella a když srovnám zajezd s Juhászem s 5 denním lyžováním tak za poloviční cenu oproti Juhaszu bych do toho šel znova. Zážitek s převlékáním na parkovišti nám řidiči avizovali jako "trochu divočina" ale dalo se to přežít. Bylo sucho a jen pár stupnů pod nulou ;-) (možná by stálo za to zajistit za pár éček nějakou místnost na převlečení ....nejspíš si Taloši mysleli ne zrovna moc lichotivého o Češích a to mě zrovna moc netěšilo :-( Co se týče zavazadel tak řidiči vše (a nebylo toho málo) vyskládali do zavazadlového prostoru až na pár kufrů do uličky (udajně malý autobus na zimní zájezd) a že měli zdarma večeři za zastávku u restauračky(kdo ví?) ......zasloužili si ji !!!!!!!!!! K osprchování jen to že se dalo domluvit jeden pokoj za 15 éček ale do toho nikdo nešel takže ..bez sprchy :-$ Na závěr jen to že bych přivítal možnost odjezdu z Ostravy , převlečení v nějaké místnosti bych doporučil i za pár kaček navíc....jsme Češi!! Ale co mě opravdu zarazilo místo na odjezd i příjezd zájezdů bych určil na nějaké klidnější místo než u Jiráskova divadla v Brně!!!!!!! Když dorazíte po celodenním lyžování , spánku nespánku a vykládáte zavazadla z autobusu na straně kolejí tramvaje tak vám dojde že tam jezdí MHD až když na vás tramvaják zvoní jak jeblý!!!!.....a vy nevíte co dřív: Takže tak za ty prachy ..proč ne , ale ostudu Čechům NEEEEEEE >:)

• Anonym (2)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
20.03.2013 19:35 178.72.200.***

Jen reakce .....jeli jsme 16.3. až 20.3. do Paganella a když srovnám zajezd s Juhászem s 5 denním lyžováním tak za poloviční cenu oproti Juhaszu bych do toho šel znova. Zážitek s převlékáním na parkovišti nám řidiči avizovali jako "trochu divočina" ale dalo se to přežít. Bylo sucho a jen pár stupnů pod nulou ;-) (možná by stálo za to zajistit za pár éček nějakou místnost na převlečení ....nejspíš si Taloši mysleli ne zrovna moc lichotivého o Češích a to mě zrovna moc netěšilo :-( Co se týče zavazadel tak řidiči vše (a nebylo toho málo) vyskládali do zavazadlového prostoru až na pár kufrů do uličky (udajně malý autobus na zimní zájezd) a že měli zdarma večeři za zastávku u restauračky(kdo ví?) ......zasloužili si ji !!!!!!!!!! K osprchování jen to že se dalo domluvit jeden pokoj za 15 éček ale do toho nikdo nešel takže ..bez sprchy :-$ Na závěr jen to že bych přivítal možnost odjezdu z Ostravy , převlečení v nějaké místnosti bych doporučil i za pár kaček navíc....jsme Češi!! Ale co mě opravdu zarazilo místo na odjezd i příjezd zájezdů bych určil na nějaké klidnější místo než u Jiráskova divadla v Brně!!!!!!! Když dorazíte po celodenním lyžování , spánku nespánku a vykládáte zavazadla z autobusu na straně kolejí tramvaje tak vám dojde že tam jezdí MHD až když na vás tramvaják zvoní jak jeblý!!!!.....a vy nevíte co dřív: Takže tak za ty prachy ..proč ne , ale ostudu Čechům NEEEEEEE >:)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
účastník zájezdu do Paganella
20.03.2013 15:52 93.182.129.***
zkušenost s Českým kormidlem  

Po návratu z tohoto lyžařského zájezdu musím říct, že bych s Kormidlem znovu nejel. Důvodů mám povícero. Pro začátek, vypravit na lyžařský zájezd autobus bez skiboxu je zhovadilost. Zvlášť když společnost na svých stránkách v sekci vozový park uvádí, že všechny autobusy mají skibox!!!Není to hezký pohled, když vidíte jak vám násilím rvou nové lyže dolu do úložného prostoru, na ně další a další a na ty kufry atd.. A co víc, nakonec některé lyže řidiči nacpali nad hlavy pasažérů do prostoru pro příruční zavazadla...skákat po D2-jce s poskakujícími lyžemi nad hlavou a s očekáváním, kdy na někoho spadnou, pocitu bezpečí nepřidá! Hlavně, že řidič upozorní, že je vhodné se připoutat pro případ nouzového bždění...co by asi v tomto případě udělaly ty lyže...O ucpané uličce dalšimi zavazadly, které se jinam nevešly, ani nemluvím. Výhrad by bylo více, ale ve zdkratce...jedná se o velmi nekomfortní akci. Viz. převlékání na parkovišti pod sjezdovkou, protože k tomuto účelu nebyla zajištěna žádná místnost, nemožnost se osprchovat poslední den po návratu ze svahu, tzn. před 11ti hodinovou cestou do ČR apod.. Cestou zpět řidiči zastaví u restaurace, kde vám doporučí se najíst, ale hlavně doporučí, aby jste šli vchodem přes restauraci a ne přes benzínku, kde se údajně za toalety platí, což není pravda (restaurace měla toalety společné s benzínkou a bylo jedno, z které strany člověk vešel-neplatilo se). A důvod? Když přivedou do restaurace dost lidí a řeknou, že jsou řidiči busu, mají jídlo zdarma...jak prosté. Na závěr cesty jsou cestující probuzeni, aby jim byla řidičem představena nabídka zájezdů této cestovky a také nám bylo doporučeno, abychom zveřejnili kladnou zkušenost se zájezdem (pokud jsme byli spokojeni), protože spousta lidí prý uveřejňuje ty negativní zážitky s Kormidlem. Upřímně - já se jim nedivím! Abych jen nekritizoval...hotel byl pěkný, pokoje vybavené...škoda jen, že v některých (hlavně v krajních) byla zima, bez možnosti si přitopit! Z mého pohledu zájezdy této CK mají za cíl maximalizaci zisku na úkor pohodlí klientů! Já se jim příště vyhnu.

• Anonym (5)
  • Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze