A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

České kormidlo?

02.03.2008 18:25:54 | ivetk
Aké skúsenosti máte s touto CK? Syn sa chystá s nimi do Chorvátska do hotela Kněžovič. Dakujem
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
ten kdo vi
10.04.2013 19:21 89.177.165.***
Re: Jak jsem chtěl jet na lyže s Kormidlem  

Kadliku (((clap)))

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Karel
10.04.2013 15:44 109.108.117.***
Re: Jak jsem chtěl jet na lyže s Kormidlem  

Mě se líbí takový žebráci,kteří chtějí jet do alp za 5 tisíc se vším všudy. Sedni do auta a jeď sám,když jsi tak chytrý,kup si dálnice,benzin kup si ubytování,skipas a napiš na kolik tisíc ses dostal.To samý v létě,každý chce k moři za 4-5 tisíc na týden,celá rodina jede ve stejné teplákovce od vietnamců,když mají dát 50 centů za záchod,tak už jim to zahýbe rozpočtem.Když na to nemáte,tak seďte doma na *****,nebo na to máte a ZAPLAŤTE si dovolenou.Za 5 tisíc Vám nedá žádná cestovka luxus,v zahraničí. >:)

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
10.04.2013 14:52 89.102.223.***
CK Ceske kormidlo-muj nazor (nevnucuji,ale snad pomuze)  

My jsme absolvovali s CK Ceske kormidlo 30.3-3.4 Marmoladu a musim souhlasit,ze autobus nebyl v nejlepsim stavu.Nektera sedadla vcetne meho nesla polohovat,wc mimo provoz,malo mista(a to merim jen 160cm).Ridici vsak byli skveli! Ubytovani za cenu,kterou jsme dali bylo vyborne,cisto,personal prijemny.Jidlo dostacujici,nejsme nijak narocni.Akorad vecere byla po oba dny pobytu stejna,avsak chutna.Wi-fi pripojeni pomale,ale nastesti zadarmo(oproti deklarovanym 3 Eu za pul hodiny).Sjezdovky a tudiz lyzovacka naprosto UZASNA!!!!!!!!!Nejvetsi vytka vsak je k delegatovi Vaclavu HOLUBOVI.Arogantni,direktivni,neasertivni clovek,ktery neumi resit vypjate situace. Mysleli jsme si,ze snad je to jen nas nazor,ale pri ceste zpet domu,se rozpoutala v autobuse diskuze k tomuto cloveku a nazory byly totozne s tim nasim.

• Anonym (6)
  • Anonym (6)
:-)
08.04.2013 15:47 85.70.169.***
Re: Aprica- zkušenost  

pravda,pravda ještě ,že tímto autobusem cestovali naší spasitelé Miloš a Pavel:-)po krátkem seznámení došlo k nasazení řetězu a díky těmto borcum jsme se dostali zase o kousek dál :-) (((clap))) (((clap))) (((clap))) (((clap)))

• Anonym (4)
  • Anonym (5)
Neregistrovaný uživatel
08.04.2013 13:16 95.103.123.***

CK Kormidlo..najhoršia cestovna kancelaria snad,aká len môže existovať...cca v decembri som si objednala cez nich benatky,kedže boli zaplavene,tak zrušili nas termín,z dôvodu nezaplnenia autobusu..iný termín mi nevyhovoval,tak som sa s nimi dohodla,nech mi teda vratia peniaze..to ešte reagovali na moje maily..už je tomu štvrtý mesiac a jednoducho už ma uplne ignoruju..ani neodpíšu..peniaze už asi asni neuvidím..je to sice 88 euro,ale aj to je dosť,kedže to mam darovať cudzím ludom...uz ani nemam nadej že peniaze uvidim...ale ja hovorím..každemu sa všetko raz vrati..tej cestovke dávam maximalne pol roka,rok a zkrachuju...a aj im to prajem..pre ich nekorektnosť voči klientom nech sú aj potrestaní...V skratke nikomu neodporúčam cez nich isť A píšem to vážne...pekný deň prajem :-$

• Anonym (7)
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
03.04.2013 20:26 80.250.0.***
CK České Kormidlo  

:-( S VARUJI všechny klienty CK Kormidlo. Také jsem se zúčasnil hororového zájezdu do Paganelly 28/3. Technický stav autobusů této CK je opravdu zarážející. Odstavený autobus měl nefunkční vzduchotechniku a kdo ví co ještě, ten se kterým jsme jeli zpět opět nefungující klimatizaci(prasklý řemen), takže v autobuse bylo 40C nebo úplná zima, nefunkční WC,video. Když jsem se o tuto CK začal více zajímat zjistil jsem od klientů , že poruchy a závady se pravidelně opakují, v roce 2011 dokonce jejich autobus zadržela rakouská policie, psali o tom na idnes. (pro zasmání nebo spíše jako odstrašující případ přikládám odkaz na článek )Zřejmě jim to bude vycházet do té doby,než se stane nějaká vážná nehoda.Zatím to odnášejí jen naštvaní klienti:
Rakušané zastavili valící se bombu
http://zpravy.ihned.cz/c1-52293640-rakusane-zastavili-valici-se-bombu-cesky-autobus-uhanel-osmdesatkou-bez-kola :-S

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
03.04.2013 16:34 193.138.123.***
Re: CK České Kormidlo  

my mame tiez zlu skusenost, ale za tu nizku cenu co clovek zaplati ck asi vyzaduje ako protihodnotu trpezlivost klientov.
bohuzial aj na personal sme mali smolu. naopak druhy autobus si velmi pochvaloval.
nasi soferi vzdy a vsade zabludili, sprievodkyna bud nic nevedela alebo nechcela povedat kde sa stretneme. raz sa dokonca opila a nevedeli sme v noci trafit na ubytovanie, pricom druhy autobus uz veselo oddychoval na izbach po veceri...
je to naozaj loteria. zhodli sme sa ale na tom, ze aspon na to tak rychlo nezabudneme!

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
ela11 02.04.2013 19:53

Jak jsme psali nize - cesta s CK Ceske Kormidlo je loterie.Jednou to vyjde, jindy ne (do Paganelly 28/3 odjizdeli 2 autobusy ) Problem je v tom, ze CK neni schopna garantovat a poskytovat zakladni uroven sluzeb stabilne a vsem, tak jako bezne u ostatnich CK . V tom obrovskem mnozstvi klientu se ji to bohuzel stale vyplaci.Je zamerena na nejmene narocne nebo nezkusene klienty, zajezdy prodava vetsinou na slevovych portalech nebo jako last minute a spoleha na to, ze nebudou mit nervy se dohadovat o kompenzace.To,ze p. Polisenskeho nezajimaji nazory klientu jen potvrzuje pristup a uroven CK. Zajem o klienty konci v okamziku zaplaceni. Naprostou neschopnost a amatersky pristup dokresluje napr. to, ze p.Polisenska neni schopna poskytovat zakladni informace jako je , zda je zajezd obsazeny,zda je mozne si rezervovat mista v urcitem terminu apod.Klientum slibuje, ze se pozdeji ozve,ale samozrejme uz nikdy nezavola.Personal je neochotny,az arogantni. :-(

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
Petra
02.04.2013 17:48 213.160.172.***

Musim zareagovat na Robertov komentar, my sme sa prave z Pagenelly vratili- tiez cez zlavaovy kupn a boli sme uplne spokojni, velmi pohodlny autobus, dobre ubytovanie 3 minuty pesko od svahu, dobra strava, aj delegatka boli velmi mila a ustertova.
vrele odporujeceme!!!

• Anonym (5)
  • Anonym (3)
Tsport
02.04.2013 17:38 193.85.174.***
Slevomat  

Dobrý den. Na Slevomatu jsem našel zájezd poznávací na Plitvická jezera v neskutečné slevě....Když jsou probrouzdal net tak jsem takových zájezdu nešel několik takže mám podezření že tato CK a Slevomat nás trochu tahají za nos??? :'(

• Anonym (8)
  • Anonym (7)
Zpět na všechny diskuze