A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

České kormidlo?

02.03.2008 17:25:54 | ivetk
Aké skúsenosti máte s touto CK? Syn sa chystá s nimi do Chorvátska do hotela Kněžovič. Dakujem
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
17.04.2013 19:27:36 90.180.17.***
Re: CK České Kormidlo  

Připojuji se k tomuto varování s CK Kormidlem bych opravdu nikam nikdy nejela. Rozhodně ne po jednou tak dlouhé cestě za lyžováním do Paganelly, poruše dvou autobusů a promarněného času na benzínce!!!! Na základě reklamace zájezdu, po CK požadujeme adekvátní náhradu škody. >:)

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Veronika
17.04.2013 16:11:58 82.99.163.***
Re: Jak jsem chtěl jet na lyže s Kormidlem  

Naprostý souhlas s Karlem!!!!!!!!!!!! Dvakrát jsem byla s tou cestouvkou v létě i v zimě a naprostý luxus za ty prachy paráda!!! Názory některých lidí mě dokáží akorát vytočit takže bud lapte doma na ***** a nebo jedte na hory s Fišerem za 20.000,- :-)

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
etika
17.04.2013 11:27:31 85.70.169.***

ano,ano Vašek Holub to je vždy problém................většího aroganta svět neviděl dle mého názoru tuto práci vubec nezvládá a měl by se poradit s psychologem o jeho podivném chování (lidi vždy nejsou hltající hloupé ovce jak si je asi představuje!!!!) myslím si ,že tento delegát nedělá dobré jmeno CK!!! :'(

• Anonym (5)
  • Anonym (3)
Neregistrovaný uživatel
15.04.2013 15:08:12 77.240.176.***
Re: CK České Kormidlo  

Byla jsem teď s CK České Kormidlo na zájezdu ve Švýcarsku. Autobus v pohodě i ten zájezd, jediné co bylo otřesné, tak hotel. V pokynech bylo napsáno ubytování hodinu cesty od Bernu. Místo toho jsme jeli 3 hodiny někam do pr.. až za hranice do Francie , kde na náš čekal "hotel" - jakási plechová rychlostavba, kde netěsnili ani dveře ani okno, na pokoji nejelo topení a smrděla tam plíseň. Ještě mě čeká další zájezd s nimi, naštěstí už bez přespání.

• Anonym (4)
  • Anonym (5)
Neregistrovaný uživatel
14.04.2013 10:41:17 80.250.0.***

Milý Karle,
nikdo ze spousty stěžovatelů, kteří zde jsou si nestěžuje na úroveň služeb,ale na to, že služby většinou nedostaly žádné. a ani to , co bylo slíbeno.Naprosto nevyhovující technický stav autobusů,časté poruchy,nedoržování bezpečnostních předpisů-přestávek,arogantní jednání,nezkušné amatérské průvodkyně atd. to je něco, co se nedá akceptovat ani kdyby to bylo zadarmo.Pokud někdo jede na lyže(sportovci nejsou většinou příliš nároční) očekává, že ho CK doveze včas a bezpečně na místo, poskytne mu střechu nad hlavou a to je VŠE. Pokud ani toto není schopná CK zajistit, tak nemá v cestovním ruchu, co pohledávat. Jsou to http://www.orbion.cz/diskuse/ceske-kormidlo-179129/#prostě podvodníci, kteří to budou zkoušet tak dlouho, dokud jim to bude vycházet.

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
11.04.2013 12:10:14 212.24.144.***

Proč né proč to tedy pouštěj na slevomat. Každý nemá na plnou palbu náš term. 26-30.3.2013 Marmoláda cena 5500kč. cesta docela ok nebejt Miloše a Pavla tak jsme stáli v kopci a čekali na hasiče(sněh. řetězy) strava, ub. parádní ale delegát p. Václav Holub fakt arogantní ***** který čeká na to jestli mu lidičky polezou do zadule a to jsem ještě slušnej. Nejde o luxus to nikdo za tyhle peníze nečeká ale slušné jednání ano. Michal

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Luke
10.04.2013 22:38:51 93.99.7.***

Karle very good (((clap)))

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
ten kdo vi
10.04.2013 19:21:00 89.177.165.***

Kadliku (((clap)))

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Karel
10.04.2013 15:44:34 109.108.117.***

Mě se líbí takový žebráci,kteří chtějí jet do alp za 5 tisíc se vším všudy. Sedni do auta a jeď sám,když jsi tak chytrý,kup si dálnice,benzin kup si ubytování,skipas a napiš na kolik tisíc ses dostal.To samý v létě,každý chce k moři za 4-5 tisíc na týden,celá rodina jede ve stejné teplákovce od vietnamců,když mají dát 50 centů za záchod,tak už jim to zahýbe rozpočtem.Když na to nemáte,tak seďte doma na *****,nebo na to máte a ZAPLAŤTE si dovolenou.Za 5 tisíc Vám nedá žádná cestovka luxus,v zahraničí. >:)

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Neregistrovaný uživatel
10.04.2013 14:52:46 89.102.223.***
CK Ceske kormidlo-muj nazor (nevnucuji,ale snad pomuze)  

My jsme absolvovali s CK Ceske kormidlo 30.3-3.4 Marmoladu a musim souhlasit,ze autobus nebyl v nejlepsim stavu.Nektera sedadla vcetne meho nesla polohovat,wc mimo provoz,malo mista(a to merim jen 160cm).Ridici vsak byli skveli! Ubytovani za cenu,kterou jsme dali bylo vyborne,cisto,personal prijemny.Jidlo dostacujici,nejsme nijak narocni.Akorad vecere byla po oba dny pobytu stejna,avsak chutna.Wi-fi pripojeni pomale,ale nastesti zadarmo(oproti deklarovanym 3 Eu za pul hodiny).Sjezdovky a tudiz lyzovacka naprosto UZASNA!!!!!!!!!Nejvetsi vytka vsak je k delegatovi Vaclavu HOLUBOVI.Arogantni,direktivni,neasertivni clovek,ktery neumi resit vypjate situace. Mysleli jsme si,ze snad je to jen nas nazor,ale pri ceste zpet domu,se rozpoutala v autobuse diskuze k tomuto cloveku a nazory byly totozne s tim nasim.

• Anonym (6)
  • Anonym (6)
Zpět na všechny diskuze