A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

České kormidlo?

02.03.2008 18:25:54 | ivetk
Aké skúsenosti máte s touto CK? Syn sa chystá s nimi do Chorvátska do hotela Kněžovič. Dakujem
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Lucie
03.06.2014 15:45 213.194.215.***
Drvenik hotel Sunce ***  

Dnes jsem se vrátila z Chorvatska-Drveníku. Dovolená byla úžasná, včetně ubytování, polopenze, organizace a řidičů autousu AUTOKAREM. Byly příjemní, ochotní a nic pro ně nebyl problém. Díky Vám páni řidiči a hodně kilometrů bez nehody. :-)

• Anonym (6)
Neregistrovaný uživatel
03.06.2014 09:04 213.211.59.***
Re: Autobusy Českého kormidla  

Přesně tak ,vrátila jsem se z dovolené v Itálii Cesta tam 14 hodin v tom katastrofálním autobuse je utrpení.Většina cestujících byla otrávena.Řidiči jezdí super.Ale autobusem české kormidlo již nikdy více. :'(

• Anonym (1)
vesela
19.05.2014 10:09 86.49.45.***
Re: Itálie  

V roce 2013 jsem byla s vnučkou v residenci Collina Palmová riviéra. Pro děti super, pro dospělé vše v pořádku ,cesta v klidu, ubytování příjemné pro člověka s normálními požadavky, k moři malý kousek, jídlo české paní kuchařky dobré.
Letos si to zopakujeme.

• Anonym (1)
Miri
07.05.2014 14:01 194.79.55.***
Lyžování Paganella  

Byli jsme v Paganelle v termínu 4. až 7. března, hotel Pian Castello - koupeno přes slevový portál. Měli jsme minimální očekávání a byli jsme mile překvapení. Cesta proběhla bez potíží, na místě jsme byli asi v 8:30, takže na lyžování akorát. Delegátka Petra byla moc milá, informace přesné, hotel a jídlo super. Podle recenzí, které čtu, velmi záleží na delegátovi. To, že skibisy jezdí jak jezdí a některé služby prostě fungují "po italsku", s tím musí člověk v Itálii počítat :-P

Monika
18.04.2014 13:10 46.23.60.***

Samozřejmě jsem myslela zkušenost s CK České Kormidlo. Děkuji

Monika
18.04.2014 13:10 46.23.60.***
Itálie  

Dobrý den, máte někdo zkušenost s touto CK do Itálie, Caorle apod. Chci jet sama s dětma, tak abych je nemusela ubytovat na parkovišti. Děkuji

Kira
08.04.2014 22:08 78.102.209.***
Re: CK České Kormidlo  

Bacha kam v Omiši. Četla jsem, že v určitém místě vtéká do moře řeka z hor a je tam studená voda na koupání. ;) To jen postřeh od několika cestovatelů.

Kira
08.04.2014 22:04 78.102.209.***
CK České Kormidlo  

S CK České kormidlo (byť sídlí na Moravě :) ) mám jen jednu zkušenost a to velmi dobrou. Jak ale sleduji příspěvky, je to dané hlavně průvodcem. Na něm hodně záleží, zda zájezd vydaří nebo ne. Už jsem pár zájezdů zažila, takže můžu srovnávat. S ČK jsme zažili krásný zájezd do Benátek (25.2.-27.2.2014), s krásným počasím, které tam asi jen tak někdo nezažije. Výborná organizace (včetně operátorek), skvělí řidiči, kteří vařili čaj i kafe, velmi zkušený průvodce Petr Horák (tohle jméno od té doby velebím :) ) Také nám ochotně poradil, kde, co a jak v Benátkách. Poutavá prohlídka města s výkladem. Nikdo se neztratil. WC v buse bylo sice zazimované, ale to nevadilo. Zastávky po cestě byly dostatečné a na příjemných místech - hlavně čisté toalety a možnost hygieny. Ještě v buse jsme dostali plánek města, instrukce o místě a času odjezdu lodé i busu a vizitku pana průvodce s tel.číslem! Takže postaráno o nás bylo opravdu dostatečně. Bohužel to v našich luzích a hájích stále ještě není samozřejmostí. Tahle cestovka má v mém vizitkáři čestné místo. Děkuji. (((clap)))
PS: Jo a ty sedačky..to máte pravdu. Moderní, ale ty železa u sedaček jsou fakt hrozný. Na delší trase utrpení. Designéra bych klepla přes prsty. >:) Ale to byla jediná vada na kráse ;)

Globík 03.04.2014 19:28
Re: Florencie, Řím  

Každý ne. Každý neumí psát. Například vy.

Neregistrovaný uživatel
03.04.2014 19:19 195.113.155.***
Re: Florencie, Řím  

TO JSI HEZKY UMÍ KAŽÝDÝ NAPSAT O SOBĚ RECENZI :-D :-D

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze