A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

České kormidlo?

02.03.2008 17:25:54 | ivetk
Aké skúsenosti máte s touto CK? Syn sa chystá s nimi do Chorvátska do hotela Kněžovič. Dakujem
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jiří Kuchta 03.12.2017 22:17
Štrasburg  

Právě se vracím z adventního Štrasburgu. Cíl báječný, předplacené počasí se bohužel zhoršilo o dvě hodiny dříve než bylo zapotřebí. Průvodkyně v pohodě, ráno když ještě nebylo po městě moc lidí nás provedla po hlavních bodech zájmu abychom se pak sami v davech návštěvníků dobře zorientovali. Termín se i přes nedělní šílenost ukázal jako velmi vhodný, protože první neděli v měsíci tam mají památky vstup zdarma.
Extra dík vedoucí CK, která v den odjezdu dokázala do zájezdu zařadit kamarádku která si "pozdě vzpomněla".
Takže jediný problémem byl ten, že na zájezd o délce jízdy přes 9 hodin nezbyl nějaký pohodlněji vybavený autobus (citelně chyběly opěrky rukou pro sedadla u okna) a málo místa mezi sedadly.

Neregistrovaný uživatel
18.11.2017 21:54 88.102.116.***
České Kormidlo Makarska  

Dobrý den, na začátku července jsme byli s Českým Kormidlem na Makarské riviéře. Autobus sice přijel o půl hodiny později než bylo v plánu, ale to bylo z důvodu zácpy na dálnici. Autobusy byly všechny krásné, nové, pohodlné. Cesta ubýhala vpořádku, nekonala se žádná větší sdržení. Autobus nás vysadil hned nad pensionem Grubišič. Ubytovaní jsme byli hned kolem poledne. Sice nás rozhodilo, že jsme místo dvou dvoulůžkových pokojů měli jeden dvoulůžkový s dvěma přistýlkami, ale to nejspíš bylo jen nedorozumění při objednávání dovolené. Majitelé pensionu byli moc milí, stejně jako majitelé pensionu, kde byla zajištěna polopenze. Co se týče delegátky, bydlela kousek od pensionu, takže jakékoliv problémy nebo požadavky se s ní dali snadno vyřešit. Takže mohu říci, že ze strany cestovky bylo vše v pořádku a dovolenou s Českým Kormidlem mohu jenom doporučit.

Neregistrovaný uživatel
20.10.2017 21:58 85.135.29.***
Danula  

Dobrý den. Chtěla bych moc poděkovat cestovní kanceláři České kormidlo. Vše bylo v naprostém pořádku. Odjezd byl na minutu a paní selegátka byla výborná, přátelská, vše vysvětlila. Hotel pěkný. Za nás veliká spokojenost. Dávám 1******* určitě doporučuji :-)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
17.10.2017 08:30 81.30.228.***
BENÁTKY ,BURÁNO A MURÁNO 12.10.-15.10.  

ahojte -teď jsme se vrátili z podzimních Benátek s CK České Kormidlo 12.10.-15.10. a můžu říct že vše bylo v pohodě,/snad jen autobus-málo místa na nohy/,ale jinak perfektní a delegátka? na to není co dodat,zahrnula nás takovou spoustou informací a perfektní znalostí všech míst,provedla nás po místech,kde bychom se asi nedostali,doporučila levné restaurace,zašla tam s námi a vše vyřizovala svojí perfektní italštinou za mě určitě ještě využiji služeb této cestovky,jméno paní delegátky?- vím jen LENKA (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
18.09.2017 21:03 188.120.211.***
Re: Dovolená s CK České kormidlo, Vila Mario, Drvenik  

Lůžkový neexistuje ! :'(

Neregistrovaný uživatel
18.09.2017 21:01 188.120.211.***
Re: CK České Kormidlo  

Paní delegátka z Českého Kormidla, to je prostě dílo !

Neregistrovaný uživatel
18.09.2017 21:00 188.120.211.***
Re: CK České Kormidlo  

Byl bych opatrný.

Neregistrovaný uživatel
31.08.2017 09:33 78.80.53.***
Chorvatsko - Apartmány Rona Volta  

Věřte - nevěřte: cesta na Istrii může trvat 16,5 - 17 hod. To, že je ucpaná dálnice D1 se nedá ovlivnit, ale to, že CK rozváží klienty tři hodiny po pobřeží se ovlivnit dá. Dokonce poslední destinace mimo Istrii a celý autobus se všemi klienty se další hodinu vrací zpět na Istrii. Objednali jsme si pobytový zájezd, co nejblíže k moři a ne poznávací cestu napříč Istrií. Další překvapení na nás čekalo na místě, kdy jsme měli zaplacený apartmán s balkonem a ubytování bylo něco, jako kajuta bez balkonu. Volali jsme do CK, prý se budou snažit nám sehnat jiné ubytování, sliby chyby... prý nevěděli, že v letošní zimě byly balkony zazděné. Klienti, kteří byli ubytováni před námi tuto skutečnost věděli z recenzí, už před odjezdem a také to s CK řešili - také marně. Při zpáteční cestě jsme absolvovali zase tří hodinové kolečko po pobřeží a mimo Istrii a jako bonus jsme dostali nesmyslnou hodinovou přestávku v Rakousku 50 min.od Mikulova, kdy vystupovalo asi 10 lidí. Logicky - pokud někdo jede z dovolené, tak už nemá mnohdy ani na kávu. Mmj. do Chorvatska si vezeme kuny a ne eura za které jsme si mohli dát kávu v Rakousku. CK nám napsla SMS, že jako kompenzaci nám vrátí 1500,- Kč - to bylo ještě za našeho pobytu v Chorvatsku. Do CK jsem napala zpětnou vazbu a poslala číslo svého konta, na který mají zaslat kompenzaci. Odpovědí mi bylo zaslání dotazníku spokojenosti, kdy jsem nepochopila škálu hodnocení. Že by mi ty dvě vysoké školy byly na ... Přeji krásné dny. Babička Slávinka

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
30.08.2017 20:21 89.176.170.***
Zájezd do Chorvatska  

Kupovala jsem zájezd pro sebe a maminku na 1 den do Chorvatska. Nastoupili jsme do autobusu. Pak nás vysadili v Brně na okrajně s tím, že Chorvatsko není v zóně Schengenu, jelikož jsme občane Kazachstánu, řekli nám, že s námi bude problém. Peníze nic nevrátili, v cestovní kanceláři sdělili, že nejsou povinné za doklady, to musíme kontrolovat my. Ok. Pak jsem se dozvěděla, že nebyl by žádný problém, jet na 1 den, a na hranicích přímo staví vízum. ALE URČITĚ TUTO INFORMACE MUSÍ VĚDĚT CESTOVNÍ KANCELÁŘ, KDYŽ ČLOVĚK KUPUJE ZÁJEZD!!!!!! Do budoucna nebudu nic mít s touto cestovní kanceláří!! >:)

Neregistrovaný uživatel
25.08.2017 05:41 37.48.53.***
Re: LONDÝN  

Presne, byla jsem na tomto zajezdu take. Musim potvrdit.

Zpět na všechny diskuze