A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Češi-moraváci cestovatelé

01.09.2010 10:49:58 | Big smile
Začnu trošku ze široka. Ano, máme dobré a špatné CK a agentury a také lepší a horší delegáty, ale je tu dost prolémů za které si mohou cestující sami. Cestovní kancelář Vám může dát milion pokynů,ale někteří jedinci si holt dělají vše po svém. Dám jeden konkrétní příklad s odbavením na letišti. Všude nápisy,že je možno přejít přes kontrolu pouze se 100ml tekutin a já slyším za sebou: "Táto dáme to pití raději ke mě do batohu" a vidím jak paní vytahuje 2L Ice Tea, samozřejmě co následuje je u kontroly pátrání a vytahování různých flaštiček s pitím.....další "strejc" si pro změnu narve kapsu drobnýma a než se kontrole podaří zjistit,že to nebyl ten obrovský kovbojský pásek se sponou uběhne dalších pět minut. Samozřejmě,že neletíme na čas,protože takových chytráků se tam najde ještě pár dalších. Další zážitek je z výletu kdy prostě někomu nedochází co znamená sraz v autobuse do půl hodiny po představení....celý autobus čeká....a už vidím tu recenzi jak dotyční píšou,že jim autobus ujel a čekal na ně pouze anglicky mluvící delegát. Na téma delegátů bych doporučila přečíst si příspěvek od Lízinky ve vláknu "Delegáti Exim tours". Já doufám,že tuhle náročnou práci nikdy nebudu dělat,protože bych skončila někde na psychiatrii. Máte můj obdiv vážení delegáti ať už z jakékoliv CK. Takže mince má dvě strany a já si dovolila popsat tu druhou....souhlasíte se mnou či ne? Děkuji za Vaše příspěvky.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Big smile 10.09.2010 11:23
RE: RE: Češi-moraváci cestovatelé  

Díky za Vaše příspěvky, lidé by měli více číst a ušetřili by si spoustu problémů. Na poslední dovolené jsme delegátku téměř neviděli - i když byla skvělá - takže to považuji za úspěch.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
suny
01.09.2010 20:55 90.178.124.***
RE: Češi-moraváci cestovatelé  

Taky naprosto souhlasím. Lidi si trochu pletou dojem delegát s chůvou a osobním sluhou. Jeden můj kamarád dělal delegáta na Rhodosu, já si naštěstí vybrala práci barmanky, lidi mu volali třeba v deset večer, že potřebují aby jim vyměnil peníze, a že mají jenom české koruny. Nebo jak se spouští klimatizace. Potom se objeví nějaká nána, který na letišti trošku škrábnou kufr a ta nedokáže pochopit, že jí ty peníze prostě hned nedají, a že to musí poslat na aerolinky. To tam pak delegát musí zůstat a poslat celý autobus jen s řidičem. samozřejmě, že jsou pak naštvaný zase ty lidi v tom autobuse. Ale zas je fakt, že se najdou i tací co si vše zařídí sami a u delegáta si jen ověří datum a čas odletu.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Eldorado
01.09.2010 20:38 89.176.74.***

Já jsem občas překvapená i jen některými dotazy zde v diskusi. Nedovedu si představit, jak to pak vypadá a dopadá, když dotyčný vycestuje.
Eva

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Vika1
01.09.2010 19:19 78.102.38.***

Souhlasím s vámi na 100%. Začátek je v tom, že spousta lidí si vůbec neprostuduje kam a na jaký zájezd vlastně jede. Pak se diví a vše svaluje na delegáty. O dodržování pravidel - škoda hovořit nebo psát.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Big smile
01.09.2010 10:49 188.175.126.***
Češi-moraváci cestovatelé  

Začnu trošku ze široka. Ano, máme dobré a špatné CK a agentury a také lepší a horší delegáty, ale je tu dost prolémů za které si mohou cestující sami. Cestovní kancelář Vám může dát milion pokynů,ale někteří jedinci si holt dělají vše po svém. Dám jeden konkrétní příklad s odbavením na letišti. Všude nápisy,že je možno přejít přes kontrolu pouze se 100ml tekutin a já slyším za sebou: "Táto dáme to pití raději ke mě do batohu" a vidím jak paní vytahuje 2L Ice Tea, samozřejmě co následuje je u kontroly pátrání a vytahování různých flaštiček s pitím.....další "strejc" si pro změnu narve kapsu drobnýma a než se kontrole podaří zjistit,že to nebyl ten obrovský kovbojský pásek se sponou uběhne dalších pět minut. Samozřejmě,že neletíme na čas,protože takových chytráků se tam najde ještě pár dalších. Další zážitek je z výletu kdy prostě někomu nedochází co znamená sraz v autobuse do půl hodiny po představení....celý autobus čeká....a už vidím tu recenzi jak dotyční píšou,že jim autobus ujel a čekal na ně pouze anglicky mluvící delegát. Na téma delegátů bych doporučila přečíst si příspěvek od Lízinky ve vláknu "Delegáti Exim tours". Já doufám,že tuhle náročnou práci nikdy nebudu dělat,protože bych skončila někde na psychiatrii. Máte můj obdiv vážení delegáti ať už z jakékoliv CK. Takže mince má dvě strany a já si dovolila popsat tu druhou....souhlasíte se mnou či ne? Děkuji za Vaše příspěvky.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze