A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Cerna hora autem - přes Bosnu?

29.06.2010 18:11:11 | lindi
lindi
Zdravím,

plánujeme za 14 dní odjet na dovolenou do Černé Hory. Zajímalo by mne, kudy kromě Chorvatska se dá slušně dojet? Uvažujeme nad cestou přes Bosnu a Hercegovinu, se zastávkou v Maďarsku a pak Sarajevu, ale nevíme, jak je to v Bosně s bezpečností a stavem silnic, případně jestli policie nedělá cizincům větší potíže? Nebo máte někdo lepší zkušenosti s cestou přes Srbsko? Cestu Chorvatskem plánujeme až na zpáteční cestu, kdy budeme chtít být rychle a pohodlně doma.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
milossyk 07.02.2016 20:33
Re: Cerna hora autem - přes Bosnu?  

Letos jedeme autem do Černé hory! Prosil bych info;Poplatky dálnice, silnic-Bosna a Hercegovina a Černo Hora! Psát na ;sykorkaslavek@centrum.cz

milossyk 07.02.2016 20:26
Re: Cerna hora autem - přes Bosnu?  

Jedeme letos autem do Černé Hory! Prosil bych o info o poplatcích na silnicích v Bosně a Hercegovině a Černé Hoře? A veškeré info kde přespat atd! Psát můžete na; sykorkaslavek@centrum.cz (((clap)))

Neregistrovaný uživatel
27.03.2015 10:16 89.233.129.***
Re: Info  

Dobrý den,

chtěli bychom s přítelkyní letos do Černé Hory, můžu poprosit o nějaké informace.

Děkuji

bdodo@seznam.cz

Blanka
04.01.2015 15:31 46.13.114.***

Dobrý den , jezdím 11 let do Bulharska a řekla jsem si, že by to chtělo vyzkoušet i něco nového a velmi mě zaujala Černá hora úplně na jihu město Ilcinj, snad jsem to napsala správně. Chtěla jsem sezeptat, pokud se do Černé hory vydám s rodinou, najdu tam ubytování ? Nechci přes cestovku, a nejsem náročná.Nebo mohl byste mi poradit nějakou destinaci, kde jste byl spokojený? Děkuji za odpověď :-)

jiři
26.10.2014 11:30 217.170.102.***

Dobry den.
Můžete mě popsat cestu a ubytovani.Piste jirikotlan@seznam.cz.
Za Vaši odpověd na meil předem děkuji. Jiři

Kitana
01.10.2014 19:07 86.49.63.***

Hlásím přežití Bosny. Ale že by to byl nějaký skvělý zážítek, to ne :/

Měli jsme trochu strach zastavovat před vlakama. Lidi tam normálně zastavený auta vybírají a jako řidič moc nezmůžeš (ještě máš-li s sebou rodinu nebo partnerku). Takže doporočuju se zamykat.
Mně se nejvíc vyplatilo doletět na cílové místo a pak si půjčovat auto tam. Super zkušenosti mám s http://www.autopujcovna-letiste.cz/ - rovnou na letišti.
Pokud trváš na vlastním, držím palce.

Neregistrovaný uživatel
09.08.2014 08:25 89.177.241.***
Info  

Jelikož jsem byl letos v Černé Hoře a před cestou jsem se chtěl trochu informovat ale nic jsem nenašel tak pokud by někdo potřeboval info stačí napsat samozřejmě i co se týče cesty přes Bosnu :-)

Pavel
07.08.2013 22:10 82.99.175.***
přes Srbsko.  

Zdravím.
My jedeme k Baru 10.8.2013 chtěl bych vás požádat, jestli by jste mě trochu více nepopsal cestu přes Srbsko.
Děkuji
Pavel Hájek

• Anonym (25)
  • Anonym (33)
nory
16.07.2013 10:27 94.199.40.***
platba kartou za benzin  

Dobrý den, mám dotaz na zkušenosti s platbou kartou za pohonné hmoty v Bosně a v Černé hoře. Berou karty na všech benzinkách? Díky za odpověď.

• Anonym (21)
  • Anonym (30)
Boháč Aleš
13.07.2013 16:56 78.108.152.***
Cesta do Cerné Hory  

Ahojte.chtěl bych se zeptat jestli někdo nejede do černé hory v době 29,8,2013až do 6,9,2013,jsme manželský pár 50 let.jedeme tam už po 3 do města sutomore.máme tam zajištěno krásné ubytování s výhledem na moře ve apartmánu za 8 eu za osobu.jedeme přes madary a srby.krásnou krajinou.nechcete jet někdo s námi?samozřejmě každý svým autem.bylo by fajn se seznámit se s někým.ozvětě se na mail bohac.a@seznam.cz Ahoj Aleš a iveta

• Anonym (19)
  • Anonym (34)
Zpět na všechny diskuze