A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

černa hora

25.08.2008 17:30:57 | Adamek Josef
Vratili jsme se z Černé Hory a s Kovotourem už nikdy NEPOJEDEME!!!!!!!!!!!!!!To co mají v katalogu -není pravda.Asi fotky a popis patří na jiná místa.A HVĚZDIČKY KTERÝMI se chlubí cestovka asi neumí někdo spočítat.Mi jsme bydleli na ubytovně a zaplatili jsme si výhled na moře,ale koukali jsme na špičky stromů.Strava 7 x stejná polopenze-zřejmě nesvědčila ani p. Evě Pilarové která musela po návratu dodržovat 14 denní dietu jak je uvedeno v katalogu.NEVĚŘTE CESTOVCE!!!!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Soukup
22.06.2013 17:02 88.100.146.***
Sutumore komplex Zlatna Obala  

Našel jsem dotovaný zájezd pro seniory do Černé Hory Sutumore komplex Zlata Obala.Nečekal jsem zázraky,ale na tento zájezd do smrti nezapomenu-namátkou- _odjezd z Č.Budějovic o více jak 2 hodiny opožděn ,během jízdy nám delegátka oznámila,že WC je nefunkční a bude se stavět po 4-5 hodinách /pro zájezd seniorů jako dělané/ vozidlo Scania SPZ A92....... Při zpáteční cestě za týden rovněž nefunkčí a zamčený,klíč delegátka půjčovala pouze malým dětem
_ubytování v bungalovech nelze nazvat jinak než bydlení v zemljance/objekt na konci areálu č.45
v dolní části zakopané ve svahu v zemiProtože jsme začínaly sezonu nástupem 8.6.2013 objekt neskutečně studený,zatuchlý a od loňské sezony nevětraný,plný různé drobné havětě.Reklamoval jsem to na recepci marně.Nezbylo než trávit dovolenou vynášením matrace,prostěradel a dek každý den ven a sušit na větru,protože pro vzrostlé stromy tam slunce moc nesvítilo.
_areál plný schodů jak dělaný pro důchodce /jeden pán mi tvrdil ,že je jich na snídani,oděd,večeři a koupání cca 700 denně -co dodat český důchodce X zdatný důchodce,ten vydrží všechno/někdy jsem měl dojem,že náš návrat je nežádoucí
_jídlo bylo obvzlášť vypečené /takovou šlichtu bych doma nedal ani největšímu nepříteli/celý týden jsme jedli něco a nevěděli co.Na dotaz u delegátky proč není jídelní jístek mi bylo zděleno,že zde nikdy nebyl,není a nebude.Výsledek byl,že když po jídle diskutovalo 10 lidí co vlastně jedli,každý si to vyložil jinak.Vše na jednom talíři,zalité univerzální hnědou omáčkou a na závěr do toho blafu hozená jediná stálá zelenina jako příloha a to zelí./slovo hnus fialovej ani správně nevystihuje dobře stav jídla/
_odjezdový den-ráno snídaně jako poslední jídlo,do 9 hodin opustit zemljanku,zavazadlo nechat zamknout v domečku k tomu určenému,vyběhnout cca 130 schodů do recepce odevzdat klíč ,a čekat do 20hod.30min na teoretický
odjezd.Praktický odjezd v 21.hod.vozidlem Scania,který dle mého čistě osobního názoru,který nikomu nevnucuji,má svá nejlepší léta za sebou,neboť tyto vozy se k nám dodávaly po revoluci,dnes se používají vozidla typu MAN,Mercedes a to dokonce s funkčním WC po celou dobu jízdy
Co dodat několikrát denně jsem si vzpoměl na Henry Forda ,který tvrdil:NEJSEM TAK BOHATY ABYCH SI KUPOVAL LEVNE VĚCI !!!!!!
_moře špinavé,vše co připlavalo se u nás objevilo,jinak na konci areálu,kde jsme bydleli byl jen beton a balvany s kamením

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
ZuzanaP
03.01.2011 14:32 62.40.76.***
RE: Černá Hora  

Dikce Vašeho příspěvku silně připomíná text dopisu obchodní náměstkyně Kovotour +, kterým mi odpověděla na mou stížnost. Tak nevím .....

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
ZuzanaP
03.01.2011 14:27 62.40.76.***
RE: RE: Černá Hora  

Byli jsme v září 2010 na Zlatne Obale. Asi po 15-ti letech jsem se nechala umluvit na dovolenou v Evropě a už nikdy a s touto CK už vůbec ne. Obrázky z katalogu hezké, ale skutečnost příšerná. Inzerován hotel, avšak byly to bungalovy v takovém stavu, že jsme se štítili na cokoliv sáhnout (špína, pavučiny, ...). Jídlo? Netušila jsem, že švédský stůl se může skládat při snídani z nejedlého salámu, nastrouhaného zelí, párků v igelitu a buchty od včerejška. K tomu malý šálek čaje nebo kávy/melty. A večeře? Tolik univerzální hnědé omáčky jsem nejedla od chmelu a to je již téměř 25 let. Výběr skoro žádný a většina jídel byla studená, i těsně po donesení z kuchyně. Zelenina a ovoce nikde! K pití byla podávána voda, u které mám podezření, že byla do sklenic stáčena z vodovodního kohoutku. Měla jsem totiž na onu dívku za barovým pultem celý týden ze svého místa výhled a za celou dobu jsem ani jednou v jejích rukách neviděla láhev s vodou. Pláž: Inzerována byla jako idylická. Ve skutečnosti neodpovídá ani svou kapacitou pro hosty "hotelu" a to zejména písečných a oblázkových ploch, které se dají využít. Nemalou plochu zabírají velké kameny, případně skaliska, na kterých se nedá ani nepohodlně sedět a to nehovořím o téměř dvaceticentimetrové vrstvě zasychající a zapáchající mořské trávy. A betonová - tu jsem ani neviděla, pokud to nebylo oněch 25m2 pokrytých zelenýým hnusem, kam celý den nešlo slunce. Zájezd jsme měli koupený na 15 dní, že si ležení na sluníčku proložíme nějakými výlety. Po 8 dnech jsme odjížděli domů.
Byla jsem v Jižní Americe, Africe, Asii, ale tohle jsem nikdy a nikde neviděla. Dvouhvězdičkový hotel v Laosu je nebetyčný luxux oproti Zlatne Obale. Nedovedu pochopit, že lidé ještě na tato místa jezdí, když pominu cestovní kancelář. Za stejné peníze by se měli v Tunisu nebo Egyptě daleko lépe.

• Anonym (1)
kiwi15 26.07.2009 12:16
nikdy  

S touto Ck nikdy a nikam. Platily jsme zájezd za plnou cenu, bylo prázdné letadlo a hotel horší jak dělnická ubytovna. Reklamace na nic jen nabídnou slevu na další dovolenou s nimi. Pokud někdo uvažuje o dovolené s nimi tak varuji. Byly jsme v oblasti Ulcijn. :-(

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
Irik
14.06.2009 23:07 94.112.109.***
Černá hora s CK Kovotour  

S panem Adámkem souhlasím. Asi před 6 lety jsme byli s CK Kovotour v Černé Hoře a byli jsme také zklamáni. CK podává klientům zkreslené informace. Ubytování a strava - žádná sláva. Cvičení zdarma, tenis. kurty, večerní program aj. nabízené služby se nekonaly. Přesto jsme si dovolenou pěkně užili, ale s touto CK už nás nikdo nikam nedostane. Na dovolené jsme změnili jejich reklamní znělku "Jen to zkus s Kovotourem hnus". Máme velmi dobré zkušenosti s CK Exim, Alexandrie a Aquila.

• Anonym (2)
  • Anonym (1)
Kučerová
07.04.2009 16:16 83.240.82.***
RE: Černá Hora  

Ahoj,mám stejnou zkušenost jako pan Adámek s CK Kovotour ze Zlatne Obaly. Čekala jsem, že fotky na stránkách CK alespoň letos po tolika reklamacích ze strany nespokojených zákazníků odstraní a dá tam skutečné foto, ale chyba lávky. Takhle všichni kupují "zajíce v pytli" :-x . Z fotek odpovídá snad jen ta poslední, kde je obyčejný pokojík. Místo hotelových pokojů se jedná o prosté bungalovy,navíc v areálu se spoustou schodů. Jídlo pořád to samé dokola, švédským stolem bych to nenazvala. Za cenu last minute to bylo OK, my jsme nenároční a jeli jsme na začátku sezony, ale za plnou cenu bych tu dovolenou reklamovala. Rozhodně se vyplatí s přečíst recenze !!!!! :-? a pak se rozmyslet! Této cestovce už po tomto zážitku nevěřím :-?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Marek II.
06.04.2009 11:54 62.129.56.***
Černá Hora  

Dobrý den,

já jsem s Kovotour+ byl v Černé hoře několikrát, jak letecky, tak vlastní dopravou a vždy to bylo dobré, nebo to splnilo očekávání a popis hotelu dle katalogu. Samozřejmě pár nedostatků by se našlo, ale většinou vše bylo spíše způsobeno "kulturními rozdíly".
Každopádně Černou H. doporučuji, hezká příroda, čisté moře a velice přijatelné ceny.

• Anonym (2)
Evka73 25.08.2008 17:38
RE: černa hora  

Můžu se jen zeptat, kde jste bydleli? Já se vrátila v noci také z Černé hory, bohužel jsem cestovala autobusem a to byl teprve zážitek. :-( . Já byla v hotelu Zlatibor, naštěstí jsem zájezd kupovala na poslední chvíli takže nebyl zase až tak předražený, ale ti kteří tam jeli za plnou cenu, byli docela v šoku.Já jsem to tam týden přežila, protože jsem tam jela kvůli dětem, které tam byli na ozdravném pobytu se zdravotní pojištovnou.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Adamek Josef
25.08.2008 17:30 85.71.52.***
černa hora  

Vratili jsme se z Černé Hory a s Kovotourem už nikdy NEPOJEDEME!!!!!!!!!!!!!!To co mají v katalogu -není pravda.Asi fotky a popis patří na jiná místa.A HVĚZDIČKY KTERÝMI se chlubí cestovka asi neumí někdo spočítat.Mi jsme bydleli na ubytovně a zaplatili jsme si výhled na moře,ale koukali jsme na špičky stromů.Strava 7 x stejná polopenze-zřejmě nesvědčila ani p. Evě Pilarové která musela po návratu dodržovat 14 denní dietu jak je uvedeno v katalogu.NEVĚŘTE CESTOVCE!!!!

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
Zpět na všechny diskuze