A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Čedok-nespolehlivý partner

25.02.2010 12:55:13 | lenkauzasna
14.2.2010 jsem odlétali na naši vysněnou a 2 měsíce zaplacenou dovolenou s kvalitní a důvěryhonu CK Čedok.Že letadlo mělo 4 hodiny zpoždění, dá se pochopit, co ale nepochopím, že nás nikdo před odletem neinformoval, že námi vybraný hotel není a nebude volný a delegátem nám byl vybrán jiný hotel....za naše peníze vybírá někdo jiný. Po shlédnutí vstupní haly s potrhanými a znečištěnými sedačkami, napůl rozpadajícím se recepčním pultem a celkovým zašlým a poničeným vzhledem jsme toto odmítli,převezli nás do sice 5-ti hvězdičkového hotelu,ale přidělili nám dvoulůžkový pokoj pro 3 osoby,ten jsme také odmítli a začali žhavit horkou pomocnou linku Čedoku, kde nám přislíbili pomoc, stejně jako další den na obchodním oddělení,ale co jsme si nevyřvali a nevydupali sami, to jsme neměli. Čedok neměl ani tolik slušnosti,aby nám zavolali a omluvili se.Chyběli nám slíbené a zaplacené vodní atrakce,široká nabíka all inclusive(měly být 4 restaurace,byla jen 1),žádná zmrzlina pro děti,málo vyhřívaných bazénů...Po návratu jsme vše reklamovali a pracovnicí rekl.odd.nám bylo sděleno, že se to může stát!!Tak to jen k zavedené tradici a kvalitě CK Čedok.Za mně teda velké zklamání.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
09.10.2016 08:39 78.45.156.***
Re: 85.70.120.  

Zážitek s těhotnou je z roku 2013, není tedy zbytečné na to reagovat teď ?

Neregistrovaný uživatel
08.10.2016 15:15 194.213.47.***

Sally:krásně napsáno, souhlas.

• Sally
Sally 08.10.2016 13:10

Letet na dovolenou v tak vysokem stupni tehotenstvi je Vase nezodpovednost a zaslouzili byste oba ........... A problemy jste si zpusobili sami, nikoli CK. Spis byt cestovkou, nevezmu na dovolenou ja Vas. Vsechny doklady mam vzdycky okopirovane a ulozene zvlast, ale je to asi jen te setrvacnosti, jeste se nam venku nikdy nic neztratilo. Je to jen a jen Vas problem a problemy jste Vy zpusobili ostatnim a jeste byste chteli nahradu. Prosim Vas za co? Vzpamatujte se a zamyslete se sami nad sebou

Neregistrovaný uživatel
08.10.2016 10:27 37.188.137.***
Pro 194.228.13  

Sedet v letadle Travelservisu 2 az 3 hodiny je nadlidsky vykon pro zdraveho cloveka. Nemohll jste to pojmenovat presneji:-:). A to se najdou zoufalci co s temito pochybnymi aerolinkami leti třeba do Karibiku 12 hodin a 3 mezipristanimi:-).

Neregistrovaný uživatel
07.10.2016 20:27 195.22.61.***
PRVNÍ A POSLEDNÍ DOVOLENÁ S ČEDOK  

PRVNÍ A POSLEDNÍ DOVOLENÁ S ČEDOK
Na začátku října jsme byli s přítelem na první dovolené - Korfu. Vysnili jsme si příjemnou dovolenou, ale ani zdaleka jsme netušili co nás čeká. Problém jsme měli s naprosto neobyvatelnym pokojem, který ani zdaleka nepripominal nafocene pokoje na webových stránkách CK. Když jsem viděla plesnivou koupelnu, sprchový závěs také, vana ve které jsme se museli první den vykoupat v botách, špinavé povlečení....opravdu zlý sen. Rozbrecela jsem se a začali jsme šokováni řešit výměnu. Oba už jsme několik dovolených zažili, nepotrebujeme žádný luxus, ale takto nevypadají ani ty nejhorší VŠ koleje. Jako alternava nám byl nabídnut "lepší" pokoj, opět celá koupelna s plísní. Nakonec jsme si museli připlatit 160euro za normální zdravý neškodný pokoj, vypsali jsme reklamační formulář, vše nafotili. Žádost o vrácení příplatku nám Cekok samozřejmě zamítl, ale budeme bojovat dál.

Renata
29.01.2015 19:49 80.250.20.***
Re: Čedok-nespolehlivý partner  

Průvodci a delegáti jsou OSVČ !!!!!! Paní není zřejmě správně informovaná o práci průvodce a delegáta. Jsou to dvě rozdílné činnosti. Na rozdíl od průvodce delegát má na starosti určitou destinaci a to někdy i úseky okolo 100 km, na kterých je několik resortů, hotelů, středisek i autokempů. Je tedy logické, že do některých recepcí se na informační schůzky dostane až druhý den. Klienti mají v pokynech od CK kontakt na delegáta a mohou mu KDYKOLI zavolat. Průvodce na poznávacím zájezdu je naopak s klienty celou dobu. Jak průvodci, tak delegáti by měli mít patřičné vzdělání, znalost, zkušenosti a živnostenský list.

Otta Zvěřina
19.09.2014 21:26 194.228.13.***
Re: To byl nápad  

Já mít ženu v jináči, asi bych s žádnou cestovkou nikam neletěl, protože sedět v letadle s Travel Service jen 2-3hodiny je nadlidský výkon pro normálního zdravého člověka . Cestování s Čedokem není nejhorší, záleží na delegátovi, jak je schopný a hlavně ochotný řešit mimořádné události. Svoje, jak jsem si všiml, umí řešit OK. Cestovka však nemůže ručit za ztrátu věcí na hotelu. Nejlépe je, vždy se spoléhat sám na sebe.

• Sally
  • Anonym (3)
janina
26.09.2013 20:38 62.84.133.***
Re: Čedok-nespolehlivý partner  

Taky jsem se domnívala, že Čedok je záruka kvality, ale už to neplatí. Přestože jsem výslovně nechtěla pokoj v přízemí v cestovní kanceláři jsem to zdůraznila, byl nám stejně přidělen a ani vedení hotelu ani delegát /nemám nijak nic proti čtyřprocentním/ nám nevyšli vstříc a bylo nám řečeno, že přestěhování není možné ani když se měnili klienti - původní odjížděli a nový přijížděli. Jídlo bylo dovážené - bufet, studené ráno i večer. Už nikdy s Čedokem! >:)

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
08.08.2013 10:18 46.227.168.***
Re:  

Tak za prvé vy jste si měli detailně zjistit, co je potřeba k vycestování a návratu manaželky zpět , protože to není běžná služba, kterou by CK dělala (není za to placena) nehledě na to, že to bylo především v jejím zájmu, když už těhotná MUSELA na dovolenou letět. Je to risk vždy a je to jen na jejím rozhodnutí. Dále dokumenty máte mít okopírované a uložené na jiném místě, právě pro případ krádeže nebo ztráty. Tohle doporučuje každý cestovatelský server a taky to dá rozum. To , že si vše musíte platit sami, to je rovněž samozřejmé, protože to nebyla chyba CK, že vám někdo ukradl doklady, tak proč by měla nést náklady. Navíc, nic nepíšete o tom, co na to policie , takže ani pojišťovna neměla žádný podklad pro výplatu odškodného.
Takže suma sumárum zcela neprávem osočujete CK za svoje vlastní pochybení.
Vůbec bych se nedivila tomu, kdyby si CK nechaly podepisovat papír, že těhotná cestuje výhradně na vlastní nebezpečí, protože vlastní chyby házet na cestovku není vůbec fér.

• Anonym (1)
  • Sally
  • Anonym (4)
A.
07.08.2013 22:57 78.87.111.***
Re: dovolená Maďarsko  

Polopenze jsou bez nápojů vždy a všude:)

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze