A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

Čas na přestup Istanbul Ataturk

31.05.2015 15:18:39 | Denisa1996
Denisa1996
Snazila jsem se sehnat let, kde bych mela cas na prestup aspon 2hodkY.Bez vysledku.Nejdelsi cas na prestup je hodina patnact minut.A budu prestupovat na domaci let.V Praze me odbavi az do cilove destinace.Myslite, ze nejen ja, ale i me odbavene kufry, budeme schopni v istanbulu na ataturku stihnout prestoupit na domaci let za hodinu patnact minut ? Opravdu jsem nic jineho nenasla. Hledam uz tyden.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
01.06.2015 18:21 93.91.154.***
Re: Čas na přestup Istanbul Ataturk  

istanbul ataturk je problemove letiste - nekdy totalne zahlcene - také se povedlo cekat 3 hodiny v davu nez se dalo opustit letiste - nejake pravidla a fronty neexistovaly - pekny chaos - toto se většinou stava když je nejaky svatek- ale s prestupem problém nebude protože s turkish je vse na jedne letence takze se da letet pozdeji

Sally 01.06.2015 13:38
Re: Čas na přestup Istanbul Ataturk  

Měli jsme ve Vídni jen asi 45 - 50 minut na přestup při zpoždění letadla z Catánie. My jen tak tak stíhali, ale kufry byly přeloženy bez problémů.

Denisa1996 31.05.2015 16:18
Čas na přestup Istanbul Ataturk  

Snazila jsem se sehnat let, kde bych mela cas na prestup aspon 2hodkY.Bez vysledku.Nejdelsi cas na prestup je hodina patnact minut.A budu prestupovat na domaci let.V Praze me odbavi az do cilove destinace.Myslite, ze nejen ja, ale i me odbavene kufry, budeme schopni v istanbulu na ataturku stihnout prestoupit na domaci let za hodinu patnact minut ? Opravdu jsem nic jineho nenasla. Hledam uz tyden.

Zpět na všechny diskuze