A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CA Pavel Vávra Chorvatsko

26.05.2011 14:51:24 | danca55
danca55
Nemáte někdo zkušenost (dobrou,špatnou) se zprostředkovatelem ubytování v Chorvatsku s p.Pavlem Vávrou z Plzně? Je spolehlivý a jejich nabídka pravdivá?
Má CA ne CK.

Neřešme tu prosím proč ne na blind, bez CA apod. letos to technicky není možné jinak než si ubytování zajistit předem. Proto hledám reference.

Díky!
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Petra
21.04.2015 09:33 195.178.83.***
Re: CA Pavel Vávra Chorvatsko  

Dobrý den s CA Pavel Vávra jsme byli cca před 4 roky a byli jsme moc spokojeni. Bydleli jsme ve Staniči u Omiše. Ubytování krásné, výhled na moře a byli jsme upozorněni na počet schodů k pláži což naprosto sedělo. Takže zkušenost dobrá.

Petra
15.12.2014 06:31 82.100.44.***

Já jsem také byla s CA Vávra v Pisaku , ale v apartmánech Miro. Vše bylo možná ještě lepší než je nafoceno. Majitelé příjemní a hlavně mají pod domem vlastní lehátka a přírodní stín pod velkou borovicí. :-)

olin
31.12.2013 14:15 178.209.154.***

byl jsem v pisaku apertmány adryana nemohu nic vytknout vše co obsahovala nabídka pravda, když čtu některé příspěvky mam pocit že někteří lidé nejsou korektní jen hledají chyby na druhých :-)

Neregistrovaný uživatel
23.12.2013 19:06 88.100.140.***
Re: Pisak- apartmán Ivica  

Máte pravdu, omlouvám se- jednalo se skutečně o apartmán Anka- v Ivici byli známí. Jen mě mrzí,že se pan Vávara nevyjádřil k mému poslednímu mailu, kde jsem žádala o vyjádření k závadám,kterých nebylo málo.

• Anonym (1)
Pavel
05.12.2013 07:27 82.100.44.***
Re: Pisak- apartmán Ivica  

Jen malé dopolnění k předešlé informaci o apartmánu Ivica !! nejednalo se o apartmán Ivica, ale o sousední apartmán ANKA - Delfin , který již pan vávra nemá v nabídce
Apartmán Ivica AP4+2 je nově zařízený - můžete se podívat na stránky CA pana Vávry

Hanka
17.11.2013 14:40 88.100.140.***
Pisak- apartmán Ivica  

V tomto apartmánu 4+2 jsme byli vloni na 14 dní a zklamal nás.Bylo tam dost věcí rozbitých-příbory, futra u dveří,takže dveře nešly zavřít, rozbitá zásuvka v jednou pokoji- koukaly z ní dráty...paní majitelka nebyla moc ochotná,přijela první den, vzala si peníze,když jsme poukazovali na rozbité věci,tak se vymlouvala,že za to nemůže,že tam byli před náma Němci....slíbila,že to nechá opravit- viděli jsme jí až poslední den,kdy si přijela pro klíče od apartmánu.Za celých 14 dní se neobtěžovala ani jednou přijet vyměnit ložní prádlo.
Závěr: s panem Vávrou domluva v pohodě, ale zkušenosti konkrétně s tímto apartmánem ne moc dobré.

• Anonym (7)
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
01.09.2013 12:58 79.98.72.***

V pátek 30.8.2013 jsme se vrátili z Corvatska Nemira u Omiše.S CA Vávra se nebojím jezdit na dovolenou.Luxus-apartmán co jsme měli a majitelé pohostinný.Děkujeme panu Vávrovi,že má solidní cestovku.Iva (((clap)))

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
19.08.2013 13:06 213.192.58.***

Údaje jsou pravdivé, můžete s jeho CA cestovat bez problémů !!!!

Mašek
20.06.2013 09:27 213.192.58.***

Údaje jsou pravdivé, už jsme s ním byli několikrát.

• Anonym (2)
Libor
23.04.2013 11:26 81.201.60.***

Rozhodl jsem se letos poprvé navštívit s manželkou a 2 dětmi (7,11 let) Chrovatsko. Poprvé vůbec využívám služeb cestovní agentury. Jak si tak čtu recenze na CA Pavel Vávra tak mě dost uklidňují a mám zatím z CA dobrý dojem. Jedeme poslední týden v červnu do apartmánu SLOBODAN v lokalitě STANIČI. Byl bych velice rád za jakékoli informace k této lokalitě a ubytování (co např. dobré s sebou, kam s dětmi, výlety).
Pokud někdo máte nějaké info nebo fotky velice Vám děkuji předem. :-)

• Anonym (30)
Zpět na všechny diskuze