A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CA MYWAY

26.01.2009 19:35:46 | šampuska
Má prosím někdo zkušenost s touto cestovkou?Chtěla bych na Krétu,cena je velmi příznivá,až se mi to zdá podezřelé.Ale třeba budu mít štěstí:-)Hotel Neptuno beach Resort.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
mikhail 21.06.2009 12:49
RE: RE: RE: CA MYWAY  

Co se týče těch ,,podezřelých cen,, , mají pod každou danou nabídkou uvedenu CK, od níž je ten daný zájezd...tudíž není nic jednoduššího, než ,,podezřelou cenu,, zkonrolovat případně přímo u pořádající CK ( www stránky nebo tel..)...

• Anonym (1)
janiii
24.03.2009 11:57 90.177.181.***
RE: RE: CA MYWAY  

byla jsem s nimi před asi 3 lety v itálii,pod stany, úplně v pohodě, žádný problém (kromě otřesné delegátky, ale zase jsme se měli na čí účet bavit:-)

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
pytlajda
23.03.2009 20:56 88.101.30.***
RE: CA MYWAY  

nevím o nich nic ale taky se nám líbí kréta .ceny mají ale opravdu podezřelé

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
sabaat 27.01.2009 18:41
myway  

myway není cestovní kancelář, ale agentura, která zájezd zprostředkovává. Není jejich vlastní, jsou to provizní prodejci.

• Anonym (1)
šampuska
26.01.2009 19:35 77.104.210.***
CA MYWAY  

Má prosím někdo zkušenost s touto cestovkou?Chtěla bych na Krétu,cena je velmi příznivá,až se mi to zdá podezřelé.Ale třeba budu mít štěstí:-)Hotel Neptuno beach Resort.

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze