A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CA Italia

04.06.2012 15:29:24 | CA Italia
CA Italia
Ač to není zcela typické, sami zakládáme tuto diskuzi o nás samotných. Naši práci děláme s tím nejlepším vědomím a svědomím a tak se nebojíme veřejného hodnocení naší práce, ať již bude pozitivní nebo negativní. V obou případech nám tak pomůžete k dalšímu zlepšování našich služeb.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
08.11.2015 21:27 81.200.60.***
Re: CA Italia  

holt jsme hladoví, peníze, peníze, a zas jen peníze

Maleenka
22.07.2014 22:41 193.86.155.***
Eraclea Mare, Ciclamini, červenec 2014  

Již po šesté jsme letos navštívili Eraclea Mare, malé letovisko poblíž Benátek, které je vhodné pro rodinnou dovolenou. Pan Rajmont nám zařídil náš oblíbený apartmán v rezidenci Ciclamini, vše proběhlo dle našich představ. Vřele doporučuji služby CA Italia a také letovisko samotné. Výborné restaurace, zábava pro děti, krásný piniový háj.

• Anonym (1)
Markéta Burešová
20.07.2014 22:19 88.101.27.***
CA Italia - Caorle - Roberta  

S CA Italia jsme byli letos poprvé a vlastně náhodou. Na poslední chvíli jsme se rozhodli odjet na dovolenou a neměli jsme žádné ubytování.
Pan Rajmont nám sehnal apartmán v námi oblíbené rezidenci Roberta, za úžasnou cenu.
Veškerá komunikace probíhala po telefonu a emailem, z čehož jsem měla trochu strach, ale na místě vše proběhlo naprosto v pořádku, takže příští rok se na tuto CA určitě obrátíme znovu.

• Anonym (1)
Hanka
08.07.2014 21:58 176.222.228.***
Duna Verde  

S CA Italia jsem byla letos podruhé a opět spokojena. Pokud mohu doporučit, určitě pro rodinu s dětmi je lepší oblast Duna Verde než Caorle a je tam výrazně levněji než v Caorle. Jednání pana majitele bylo opět rychlé, ochotné a vše, co jsem potřebovala, zařídil.

• Anonym (1)
Aneta
14.01.2014 10:51 212.79.108.***
CA Italia *****  

Přes agenturu CA Italia jsme 2 týdny před odjezdem zařizovali ubytování v letovisku Lido di Jesolo. Jednání pana Rajmonta je velmi profesionální a příjemné. Rezidence Sole, kterou nám doporučil, byla naprosto skvělá - poloha přímo na pláži, klidná ulice, přesto jen pár kroků do ruchu města. Zařízení apartmánu praktické a naprosto dostačující (jen vynález rychlovarné konvice by Italové už mohli objevit :-) ). V okolí výborné restaurace - velmi doporučuji restauraci hotelu Storione asi 50m od rezidence (nejlepší, co jsme navštívili - jídlo i obsluha). Letovisko je velmi hezké - v dostupné vzdálenosti mnoho možností na výlety a v porovnání s vedlejším Caorle je to asi tak o 1000% hezčí - čistší pláže, moře, okolí...prostě vše.. naprostá spokojenost...díky za super dovolenou

• Anonym (6)
  • Anonym (5)
Klára
19.09.2013 21:48 194.212.22.***

Vřele všem agenturu doporučuji. Řešili jsme ubytování na poslední chvíli a komunikace s panem Rajmontem byla velmi flexibilní a vstřícná. Dovolená v Eraclea Mare překonala naše očekávání, je to ideální místo pro rodiny s dětmi. Děkujeme!

• Anonym (4)
  • Anonym (4)
Míša N.
19.09.2013 21:46 62.201.22.***
ubytování rez. Plaza Eraclea Mare  

Minulý týden jsme se vrátili z Eraclea Mare, byli jsme ubytovaní v rez. Plaza. S dovolenou jsme byli moc spokojení, počasí bylo super, k apartmánu byla velká terasa s úžasným výhledem na piniový háj a moře. Apartmán byl v posledním sedmém patře, tak jsem měla obavy, aby nám děti z terasy nevypadly, ale terasa byla skvěle zabezpečená. Jinak apartmán pěkný, prostorný, s myčkou a pračkou, jen tam chyběla rychlovarná konvice. Vybavení kuchyně bylo dobré, jen kuchyň jako taková (skříňky) byla už taková starší, kuchyňská dvířka rozvrzaná, žádná pracovní plocha, digestoř nefungovala, na sporáku fungovaly jen plynové hořáky (ale museli jsme zakoupit nový zapalovač, abychom si uvařili) a elektrická plotýnka nešla vůbec. Naštěstí dovolená u moře není o vaření, takže jinak super, spokojenost. Komunikace s cestovní agenturou také skvělá. Děkujeme a doporučujeme. (((clap)))

• Anonym (6)
  • Anonym (5)
Pavla Macánová
17.09.2013 13:57 193.245.34.***
Poděkování  

Dovolte, abych se podělila s ostatními se zkušeností s cestovní agenturou CA Italia , která je opravdu mimořádně pozitivní. Na dovolené jsme řešili velmi vážnou zdravotní indispozici našeho známého a pan Rajmot nám nesmírně pomohl s komunikací se zdravotníky, komunikací s nemocnicí a s další nabídkou pomoci.
I díky jemu celá zdravotní komplikace dopadla velmi dobře.
Musím konstatovat, že jsem se s takovou vstřícností a nadstandardním přístupem ještě nesetkala.
Doporučuji tuto cestovní agenturu , jejíž služby budeme využívat i v dalších letech.

• Anonym (7)
  • Anonym (5)
Radek H
11.09.2013 13:32 62.141.0.***
CA Italia - ubytování v Duna Verde u Carole  

přes p. Rajmonta jsem defacto na poslední chvíli sháněl ubytování, to co jsem původně hledal nebylo volné, nicméně mi v Duna Verde vybral ubytování které nám plně vyhovovalo, jak kvalitou, umístěním i cenou. Komunikace s CA Italia byla nadstandardní, bez žádného problému, naopak velká vstřícnost při časovém presu a přesunu zálohy a doplatku. Vše proběhlo jak bylo řečeno. Mohu jen doporučit

• Anonym (6)
  • Anonym (2)
linda
09.09.2013 13:34 212.96.164.***

právě jsme se vrátili z letoviska Duna Verde a byli jsme velice spokojeni,lokalitu nám dle našich požadavků doporučil pan Rajmont a vše bylo perfektní.služby této ca mohu vřele doporučit.nebyl jediný zádrhel,vše velice profesionální a zárověn osobní přístup. :-)

• Anonym (5)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze