A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CA INVIA:CZ

29.08.2008 13:23:24 | Limka
Ahoj,
prosím nemáte někdo zkušenosti s touto agenturou, jak rychle odpovídají, jak jednají a tak?
Díky za odpovědi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
06.09.2018 13:27 46.135.78.***
Re: CA INVIA:CZ  

Ahoj, chci varovat pred c.k.Invia. 2 dny pred odletem byl stornovan nas zajezd i presto ze byla podepsana smlouva a zajezd uhrazen. Na dovolenou nejedeme a zaplacene pojisteni si muzeme narvat nekam. Ted se musim handrkovat o penize a dovolena z prace bezi.

Neregistrovaný uživatel
30.05.2018 17:30 194.228.13.***
Nedoporučuji CK Invia  

Nedoporučuji CK Invia. Objenal jsem dvoulůžkový pokoj, ale nebyl jsem si jistý druhým lůžkem. Po telefonním hovoru mi bylo řečeno, že se druhé lůžko dá stornovat bez problémů do 1000Kč. Po několika dnech přepisování s paní Sylva Nejezchlebová a vysvětlení, že nakonec druhé lůžko (dětské) nebude třeba, jsme se tedy shodly nejdřívé na jedné částce za storno poplatek. O pár dní později byl storono poplatek zvýšen. Z počátečních 1561Kč na 3903Kč. Nesjem s tímto spokojen a proto v budoucnu jejich služby nevyužiju.

Neregistrovaný uživatel
07.11.2017 14:15 93.89.144.***
Re: Nikdy viac  

V podmínkách - ve smlouvě máte jasně uvedeno,že první a poslední den je na cestu a ve smlouvě máte také počet nocí.Tady bych viděla jen si pročíst smlouvu, nebo se předem informovat u pořádající CK.INVIA je pouze prodávající agentura a ta zadání pořádající CK nemůže změnit.Přeji pěkný den Šepsová Alena

• Sally
Neregistrovaný uživatel
07.11.2017 09:38 90.64.49.***
Nikdy viac  

Zaplateny 7 dnovy drahy All- Inclusive pobyt v Turecku sa ukazal byt 5 - dnovy hned potom ako sme dostali odletove casy, ktore boli tak nevyhodne, ze sme si mohli hned 2 dni odpocitat. Prilet do letoviska o ca.16.00, nas hotel bol na konci, takze sme v autobuse ostali posledny a na hotel sme dorazili o 18.00,, kym sme sa ubytovali bolo vymalovane. Odlet samozrejme v skorych rannych hodinach o 7.00 takze dalsi den v haji.Tak mi z toho logicky vychadza ...niekto tam musi dorazit rano, alebo dopoludni, takisto musi niekto z toho hotela odlietat popoludni alebo vecer. No, na zapad od novej Europy,si toto serozne cestovne kancelarie nedovolia, bud su obidva dni pouzitelne, alebo aspon jeden z nich, toto je vrchol.Komunikacia mizerna, ziadna ani ciastocna kompenzacia, jednoducho zaplatil si a dalej sa nemame o com bavit. Takze INVIA pre nas a pre nasich znamych nikdy viac.

• Sally
Neregistrovaný uživatel
19.10.2017 09:48 90.64.122.***

Je to vaša chyba! keď si kupujete zájazd, vždy si overte na internete recenzie hotela. Je to možnosť na mnohých stránkach a podľa toho vyberajte. Nikdy sa nespoliehajte len na popis CK alebo CA. Vyhnete sa nespokojnosti a sklamaniam. =-O

Neregistrovaný uživatel
18.10.2017 11:47 212.71.185.***
Re: Invia  

já mám s Invií tuto zkušenost

Již asi 4 roky kupuji přes Invii a žádný problém jsem s nimi neměla přestože pořadatel byla jiná cestovka.
před dvěmi roky jsme jeli do Turecka s marine tours. Přijeli jsme domů a cestovka krachla ale to nám už bylo jedno.
Letos jsem si zaplatila zájezd do Turecka s azur reisenem. Známí tam byli v červnu a vše v pohodě.my jsme měli jet v září ale bohužel 4 dny před odletem azur krachnul.
Šla jsem hned do Invie a hned jsem si mohla vybrat jiný zájezd jen jsem doplatila pár korun co hotel stál navíc a vůbec jsem se o nic nestarala.
Odletěla jsem místo 15,9 tak 19,9 nebyly letenky.
Kdybych to měla přes cestovku přímo tak bych musela čekat a to nevím jak dlouho než mi vrátí peníze.
Takže já si na Invii nemohu stěžovat.
No holt si asi vyberu cestovku známější i když Azur byl taky dlouho na trhu

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
28.08.2017 19:00 62.168.37.***
Re: Již nikdy Invia  

Nikdo nám neřekl, že spoluúčast je 20 % - určitě jste dostal pojistné podmínky, tam je spoluúčast uvedená.

Invia si strhla 85% - Invia si nestrhává nic. Těch 85 % je stornopoplatek pořádající CK, takže koupí zájezdu přímo u nich byste si vůbec nepomohl.

• Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
23.08.2017 16:53 90.178.14.***

Tímto bych chtěla upozornit všechny, kteří zvažují koupi zájezdu přes INVIA.CZ My jsme tak udělali. Klasický proces - vyberete destinaci hotel dle služeb, vše v pořádku, vše rychle vyřízeno, odjeli jsme a zjistili na místě, že hotel opravdu takové služby nenabízí. Pátrali jsme proč a zjistili jsme, že CK které invia zájezd zprostředkuje má na svém webu v popisku úplně něco jiného. Samozřejmě, že popisek seděl (až na pár detailů). Bohužel invia má na stránkách u hotelu dva popisy - jeden oficiální (informace o zájezdu - totožný s CK) ten je právně závazný a neoficiální (právně nezávazný - napsáno na zač. popisku světlým písmem). V tom případě dopadnete tak, že pokud vybíráte hotel dle služeb tak invia vám v popisku hotelu naslibuje všechny možné služby a aktivity a nakonec to tak ani není a vy se nemůžete bránit. Dle mého názoru jen metoda, aby lidé zájezd koupili a v konečném výsledku jste hlupák vy, protože si nepřečtete to hlavní (že je to právně nezávazný popisek). Doporučuji tedy najít hotel a pak si vše zařídit u CK, která zájezd pořádá. Za mě INVIA už nikdy!

Neregistrovaný uživatel
03.08.2017 17:32 90.182.202.***
Re: INVIA NIKDY NIC NEKUPUJTE  

Ano, ten rozdíl znám a možná by pro příště stačilo, kdybyste otevřel Obchodní podmínky a přečetl si hned třetí řádek. https://www.invia.cz/obchodni-podminky/
Podle živnostenského zákona mají na CK koncesi. Konkrétní zájezd Vám již hledat nebudu.

Sally 03.08.2017 07:57
Re: INVIA NIKDY NIC NEKUPUJTE  

Teď jsem projížděl stránky INVIA a nikde tam není, že by byli CK a pořádali nějaké zájezdy. A CA je dfc. přeprodejce.

Zpět na všechny diskuze