A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CA INVIA:CZ

29.08.2008 12:23:24 | Limka
Ahoj,
prosím nemáte někdo zkušenosti s touto agenturou, jak rychle odpovídají, jak jednají a tak?
Díky za odpovědi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně
Neregistrovaný uživatel
07.11.2017 14:15 93.89.144.***
Re: Nikdy viac  

V podmínkách - ve smlouvě máte jasně uvedeno,že první a poslední den je na cestu a ve smlouvě máte také počet nocí.Tady bych viděla jen si pročíst smlouvu, nebo se předem informovat u pořádající CK.INVIA je pouze prodávající agentura a ta zadání pořádající CK nemůže změnit.Přeji pěkný den Šepsová Alena

• Sally
Neregistrovaný uživatel
07.11.2017 09:38 90.64.49.***
Nikdy viac  

Zaplateny 7 dnovy drahy All- Inclusive pobyt v Turecku sa ukazal byt 5 - dnovy hned potom ako sme dostali odletove casy, ktore boli tak nevyhodne, ze sme si mohli hned 2 dni odpocitat. Prilet do letoviska o ca.16.00, nas hotel bol na konci, takze sme v autobuse ostali posledny a na hotel sme dorazili o 18.00,, kym sme sa ubytovali bolo vymalovane. Odlet samozrejme v skorych rannych hodinach o 7.00 takze dalsi den v haji.Tak mi z toho logicky vychadza ...niekto tam musi dorazit rano, alebo dopoludni, takisto musi niekto z toho hotela odlietat popoludni alebo vecer. No, na zapad od novej Europy,si toto serozne cestovne kancelarie nedovolia, bud su obidva dni pouzitelne, alebo aspon jeden z nich, toto je vrchol.Komunikacia mizerna, ziadna ani ciastocna kompenzacia, jednoducho zaplatil si a dalej sa nemame o com bavit. Takze INVIA pre nas a pre nasich znamych nikdy viac.

• Sally
Neregistrovaný uživatel
19.10.2017 09:48 90.64.122.***
Re: CA INVIA:CZ  

Je to vaša chyba! keď si kupujete zájazd, vždy si overte na internete recenzie hotela. Je to možnosť na mnohých stránkach a podľa toho vyberajte. Nikdy sa nespoliehajte len na popis CK alebo CA. Vyhnete sa nespokojnosti a sklamaniam. =-O

Neregistrovaný uživatel
18.10.2017 11:47 212.71.185.***
Re: Invia  

já mám s Invií tuto zkušenost

Již asi 4 roky kupuji přes Invii a žádný problém jsem s nimi neměla přestože pořadatel byla jiná cestovka.
před dvěmi roky jsme jeli do Turecka s marine tours. Přijeli jsme domů a cestovka krachla ale to nám už bylo jedno.
Letos jsem si zaplatila zájezd do Turecka s azur reisenem. Známí tam byli v červnu a vše v pohodě.my jsme měli jet v září ale bohužel 4 dny před odletem azur krachnul.
Šla jsem hned do Invie a hned jsem si mohla vybrat jiný zájezd jen jsem doplatila pár korun co hotel stál navíc a vůbec jsem se o nic nestarala.
Odletěla jsem místo 15,9 tak 19,9 nebyly letenky.
Kdybych to měla přes cestovku přímo tak bych musela čekat a to nevím jak dlouho než mi vrátí peníze.
Takže já si na Invii nemohu stěžovat.
No holt si asi vyberu cestovku známější i když Azur byl taky dlouho na trhu

Neregistrovaný uživatel
28.08.2017 19:00 62.168.37.***
Re: Již nikdy Invia  

Nikdo nám neřekl, že spoluúčast je 20 % - určitě jste dostal pojistné podmínky, tam je spoluúčast uvedená.

Invia si strhla 85% - Invia si nestrhává nic. Těch 85 % je stornopoplatek pořádající CK, takže koupí zájezdu přímo u nich byste si vůbec nepomohl.

• Anonym (2)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@

Neregistrovaný uživatel
23.08.2017 16:53 90.178.14.***
Re: CA INVIA:CZ  

Tímto bych chtěla upozornit všechny, kteří zvažují koupi zájezdu přes INVIA.CZ My jsme tak udělali. Klasický proces - vyberete destinaci hotel dle služeb, vše v pořádku, vše rychle vyřízeno, odjeli jsme a zjistili na místě, že hotel opravdu takové služby nenabízí. Pátrali jsme proč a zjistili jsme, že CK které invia zájezd zprostředkuje má na svém webu v popisku úplně něco jiného. Samozřejmě, že popisek seděl (až na pár detailů). Bohužel invia má na stránkách u hotelu dva popisy - jeden oficiální (informace o zájezdu - totožný s CK) ten je právně závazný a neoficiální (právně nezávazný - napsáno na zač. popisku světlým písmem). V tom případě dopadnete tak, že pokud vybíráte hotel dle služeb tak invia vám v popisku hotelu naslibuje všechny možné služby a aktivity a nakonec to tak ani není a vy se nemůžete bránit. Dle mého názoru jen metoda, aby lidé zájezd koupili a v konečném výsledku jste hlupák vy, protože si nepřečtete to hlavní (že je to právně nezávazný popisek). Doporučuji tedy najít hotel a pak si vše zařídit u CK, která zájezd pořádá. Za mě INVIA už nikdy!

Neregistrovaný uživatel
03.08.2017 17:32 90.182.202.***
Re: INVIA NIKDY NIC NEKUPUJTE  

Ano, ten rozdíl znám a možná by pro příště stačilo, kdybyste otevřel Obchodní podmínky a přečetl si hned třetí řádek. https://www.invia.cz/obchodni-podminky/
Podle živnostenského zákona mají na CK koncesi. Konkrétní zájezd Vám již hledat nebudu.

Sally 03.08.2017 07:57

Teď jsem projížděl stránky INVIA a nikde tam není, že by byli CK a pořádali nějaké zájezdy. A CA je dfc. přeprodejce.

Neregistrovaný uživatel
02.08.2017 18:52 90.182.202.***

Tak to už nějakou dobu není pravda. U některých zájezdů již figurují jako pořadatele a mají to i v oficiálních materiálech, že jsou CA i CK.

Sally 01.08.2017 07:19

INVIA není cestovka, je to pouze přeprodejce jiných CK

• Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze