A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CA INVIA:CZ

29.08.2008 12:23:24 | Limka
Ahoj,
prosím nemáte někdo zkušenosti s touto agenturou, jak rychle odpovídají, jak jednají a tak?
Díky za odpovědi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Jiří
24.11.2014 07:56 213.220.251.***
storno zájezdu ze zdravotních důvodů  

Mám velmi špatnou zkušenost s touto agenturou a ještě pořád řeším zrušení zájezdu ze zdravotních důvodů.Neměli jsme storno,zaplatili tzv.chytrou zálohu a cca 95 dnů před uskutečněním zájezdu ze zdrv.důvodů zrušili.
Nejenom,že nám zálohu nevrátili,ale chtějí po nás ještě 10% z celkové částky.
Vidím,že jsou nespokojeni i někteří další klienti,je možnost dle mého právního zástupce tuto věc oznámit ČOI:
Má zde někdo také podobné zkušenost?

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Sophinka75 25.08.2014 22:48

Zdravím, No co se týče INVIA - pro mnoho lidí je to možná pohodlné, ALE:
Jde o jeden velký sesypávač dovolených od CK - jak mohou mít přehled - nemají.
Lidem podstrkují cokoli - kompenzují zpoždění letů a lidi si potom myslí jak jsou úžasní - přitom je to obyčejný trik pro lidi. Na venek se to tváří moudře, ale zákulisí taky nic moc - dobře to řekl pan Peška ze Slan tour a potvrzuje to i p.Trunečková CK Hellas, která vyhlásila letos úpadek. Invia se tváří jako velký dobroděj, ale cestovkám dávají neuvěřitelné podmínky, chtějí astronomické provize, peníze, které u nich lidé zaplatí posílají cestovkám s více jak s 3 měsíčním zpožděním, lákají na Faktor 100, ale zamyslel se někdy někdo, že například známé velké CK jako Blue Style, Orex, Slan tour a další vypověděly s touto agenturou spolupráci i přesto, že dnes v cestovním ruchu je doslova boj o klienta a raději prodávají přes jiné portály a klasické agentury.
Když byl vznesen dotaz k p.Tůmovi z Invia ohledně nevyplácení peněz pro CK - nebyl schopen podnes den odpovědět - celou kauzu si lze přečíst i na krachycestovek.cz. Pokud dovolenou - nejlepší přímo od pořádající CK nebo lepší jakýkoli jiný portál a menší cestovní agentura.

• Sophinka75
  • Anonym (2)
  • Kar24
  • Anonym (2)
Šachta
30.07.2014 17:10 80.243.107.***
Invia  

Poprvé jsem objednával přes INVIA, zatím si nemůžu stěžovat. Prvně jsem využil jejich "chytrou zálohu 500,- Kč", do měsíce (jednou poslali připomenutí asi 3 dny před splatností) zaplatil první polovinu ceny a měsíc před odletem poslední polovinu. Na tu už mě nikdo neupozorňoval. Zatím vše, včetně komunikace s panem Protivou z Invie (za což mu děkuji) proběhlo naprosto bezproblémově, a to již od prvopočátku, když jsem vybíral dovolenou. Naprostá profesionalita. Deset dní před odletem jsem dostal pokyny k odletu mailem a tím si myslím, že INVIA splnila vše co měla. Pokud budu spokojený s dovolenou, tak to už je na pořádající CK a také na tom, zda jsem si vybral správně. Je ale zbytečné kritizovat INVIU za hrozný hotel, nebo, že cestovka se nepostarala, špatně vaří, nesvítí sluníčko, neochotný delegát a já nevím co všechno jsem tady už četl. Uvědomte si prosím, že v první řadě je výběr na vás a INVIA zájezdy nepořádá, pouze funguje, jako zprostředkovatel CK. Pro vás výhoda, že to máte všechno na jednom místě a navíc u nich máte plus, že dostáváte pojištění Faktor 100, který vám garantuje, že pokud pořádající CK krachne, nemusíte čekat na to až vám něco dá pojišťovna, ale INVIA to riziko bere na sebe a vy i tak na dovču pojedete. Za mě opravdu spokojenost. A opravdu nejsem jejich zaměstnanec a ani nikoho kdo tam pracuje neznám. Jak jsem řekl. Díky INVIA !!!

• stealin
  • Anonym (1)
Andrea
29.05.2014 00:07 85.70.30.***
Re: invia  

To,že se spletli, by mělo jít na jejich vrub.Tím, že Vám volali jen dokazuje jejich neprofesiálnost. Co k tomu dodat, když naberou stovky brigádníků, kteří ani neví, co prodávají.Jen musí za každou cenu chrlit smlouvy, chudák klient, co se dostal do jejich rukou.

• Anonym (4)
Lenka
27.11.2013 22:59 92.243.195.***
Concorde moreen beach a spa Listopad 2013  

Zdravím všechny jako jsem já a chtěli vědět jaký je to v listopadu v Egyptě.Jak jsem četla na jedné recenzi (kdo nevěří ať tam běží) i já jsem vyzkoušela .Od 16.11-23.112013 .Letos jsem vyzkoušela Marsa Alam hotel s otevřeným mořem.Příjezd dost studený a moře též.Celou sobotu jsme byli u vyhřátého bazenu.Druhý den jsme se aklimatizovali.Sluníčko nás vyhřívalo už 9 ráno /vítr stále ,moře s červenou vlajkou/do 14hod.asi největší teplo a slunce hřálo.Moře na dotek studené ,ale pak se dalo i šnorchlovat některé proudy byli prohřáté.U hotelu se dalo potápět jak na mělčině,tak v hloubce po molu i při červené vlajce nikdo z plavčíků či hlídačů nás nevyháněl.Měla jsem štěstí jak na chobotnici ,rejnoky i perutíny a pod.mořské krásy.Termín po nás měl mít třicítky a víc.Mi ve stínu měli 25-27C.Kdyby nebyl vítr ,který byl občas studený a při vystoupení z moře byl občas nepříjemný musím říct ,že byl k něčemu dobrý měli jsme čisté nebe .V pátek bylo absolutní bezvětří ,ale na obloze se nám udělalo oblačno.Marsa alam je jen o resortech a nějaké smlouvání jsem ani nezkoušala ,protože obchodnící v resortu to nemají ani zapotřebí ,když okolo je jen poušť.Animační program byl o ničem ,protože byla asi 30% obsazenost hostů.Postmix byl již druhý den uzavřený.Personál vstřícný.Výlety z politických důvodů se nepořádaly.Kdo chce relax na duši ideální.V jídle ,pití a ubytování mi nic nechybělo.Možná resorty v zátoce jsou lepší ,ale záleží na každým kdo co vyhledává a třeba tato recenze pomůže v rozhodování dálšímu výletníku jako jsem byla já a chtěl poradit.

A
22.09.2013 10:58 109.81.242.***
Re: INVIA  

Často se také ale stává, že je dostupná pouze jedna letenka a zájezd tudíž na stránkách musí zůstat. Je jasné, že když řeknete, že jste třeba dvě osoby, řeknou vám, že je vyprodáno ;-)

A
22.09.2013 10:49 109.81.242.***
Re: INVIA NIKDY!!!!  

Neexistuje, že by prodej v rezervačním systému nebyl. Buď Vám rezervace vyjede nebo ne. A pokud dojde ke změně hotelu, je to chyba jen a jen hotelu. Hotely dají cestovkám na garanci více pokojů, než mají k dispozici, protože počítají s určitým počtem storna, ale když storno nepřijde, nemají kde klienty ubytovat. A agentury za tyto chyby jakože cestovka nemá letenky, nebo mění hotel opravdu nemohou.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
07.08.2013 10:27 109.202.77.***
invia  

dory den u teto kancelare jsem si zaplatil dovolenou podepsal jsem smlouvu a jeste ten vecer podpisu kdyz jsem se vratil domu mi volali ze se stal omyl a jestli by jsem mohl doplatit 500kc poradte co mam delat doplatit nebo ne kdyz mam zaplaceno a smlouvu v ruce? :-(

Jakub
04.08.2013 22:35 95.21.33.***
CK Unitour  

Přes CA Invia jsm minulý týden byl v kempu od CK Unitour a musím podotknout, že naprostá hrůza! Připadal jsem si jako na sahaře, ačkoliv fotografie CA i CK tomuto obrázku absolutně neodpovídají a kemp velmi povznášejí. Nikdy více!

Drahoslava
15.07.2013 17:58 88.101.130.***
CA Invia  

S CA Invia z Brna mám ty nejlepší zkušenosti jsou milí a ochotní, neměla sem s nimi žádný problém

• Zlatak
Zpět na všechny diskuze