A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CA INVIA:CZ

29.08.2008 12:23:24 | Limka
Ahoj,
prosím nemáte někdo zkušenosti s touto agenturou, jak rychle odpovídají, jak jednají a tak?
Díky za odpovědi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Nuník
11.11.2009 06:23 81.90.161.***
RE: RE: CA INVIA:CZ  

Já taky :-)

Petricek
15.09.2009 12:03 82.209.51.***
Zajezdyonline.cz  

S invii dobre zkusenosti rozhodne nemam, snazili se mi vnutit nejaky sileny hotel, ktery, jak jsem pozdeji zjistil, prodava CK Blue Style. Asi s nima maji dobrou provizni smlouvu (tzn. dostali by hodne penez), tak se mi snazili vecpat prave jejich hotel, na ktery je vsude spousta stiznosti. Invii priste opravdu ne, jde jim jen o zisk a na zakaznika kaslou.

Naopak mohu doporucit, snad mi tady nekdo neurve hlavu za reklamu, agenturu www.zajezdyonline.cz, kde mi naopak skvele poradili, venovali se mi asi tyden nez jsem si vybral a celou dobu se mi snazili radit, ktery hotel si mam vybrat, na ktery maji dobre ohlasy atp. Nakonec jsem si poradit nechal a dovolena byla uzasna! Takze z me zkusenosti zajezdyonline.cz opravdu doporucuji vsemi deseti.

Irena 02.08.2009 18:51
RE: RE: RE: INVIA  

Mám opačnou zkušenost-u ck nebyly letenky a v Invii jsem ten samý zájezd sehnala poté, co mi v pořádající ck sdělili, že nemají letenky. 8-O

• Anonym (1)
Jana.Q
19.05.2009 11:08 78.102.43.***
RE: RE: INVIA  

Souhlasím, na Invii je mnoho zájezdů (zkušenost z loňska), které jsou už dávno vyprodány ( 7-10dnů) a stále jsou prezentovány.Ale dělá to i Firo na svých stránkách, že nabízí zájezdy za super cenu a když tam zavoláte, tak už je obsazeno a přesto ten zájezd mají v nabídce třeba ještě týden. Myslím si, že je to taktika, protože ihned nabízí obdobný hotel ve stejném termínu, jen za poněkud výrazně vyšší ceny.

• Anonym (2)
Tana 17.05.2009 22:03
RE: INVIA  

Super nabídky do Egypta za úžasné ceny, ale když si objednáte tak je "údajně" vyprodáno a když se poptáte v pořádající cestovce tak o těchto slevách nemají ani potuchu. Tyto úžasné ceny ale vydrží na stránkách Invie ještě několik dní. Opravdu zajímavé praktiky skvělé agentury :-(

katerinach
04.05.2009 11:16 94.113.56.***
RE: RE: RE: proč?  

Cit. "Když koupím zájezd přímo u cestovky dostanu ucelenější a konkrátnější informace.."

Rozhodne ne vzdy a vsude. Od agentury, se kterou cestuji, jsem dostala vzdy vsechny informace, ktere jsem potrebovala, naopak napr. v jedne velke CK, mi pracovnice nebyla schopna o destinaci absolutne nic rict a na kazdou otazku odpovidala ctenim info z katalogu (to muzu i sama, ze?)...

To, ze si dovolenou vybiram sama z nabidky, nepovazuji za nevyhodu...

Platba (i cela komunikace) vzdy probiha elektronicky a ja se nemusim ani zvednou ze zidle (u one zminovane CK byla koupe zajezdu "opravdu zazitkem a behem na dlouho trat";).
Cit.
"nehledě na to,že CA nabízejí zájezdy kdejakých pochybných cestovek(klient si ani nezjistí s kým jede a pak se diví…)."

Tak agentura, o ktere mluvim, zastupuje jen spolehlive nemecke CK, vzdy vidim, se kterou CK cestuji a to, ze si klient nezjisti s kym cestuje, neni vina CA, ale klienta samotneho..

Takze nelze pausalizovat. Mezi CK i CA jsou spolecnosti vice ci mene schopne a spolehlive...

• Anonym (1)
Blanka pb
01.05.2009 07:32 88.102.212.***
RE: RE: RE: proč?  

Dobrý den , nedá mi to než nesouhlasit s k.m cb.Hledám dovolenou a procházím na netu ck i ca do letoška jsem vždy jednala přímo s ck se kterou jsem jela, včera jsem našla v ca /ne Invia/zájezd který mi vyhoval během dvou hodin jsem měla objednáno,vysvětleny všechny dotazy příjemnou paní,podepsanou cestovní smlouvu, zaplaceno a mohu jen v červnu letět.I když jsem věděla která cestovka zájezd pořádá přišlo mi nefér jednat s nimi když jsem přímo můj zájezd našla v cestovní agentuře.Možná jsem jen měla štěstí, ale je to čerstvá zkušenost tak se o ni chci podělit s ostatními.

• Anonym (4)
k.m cb
30.04.2009 19:29 92.62.224.***
RE: RE: proč?  

Když koupím zájezd přímo u cestovky dostanu ucelenější a konkrátnější informace(nikdy Vám neřeknou vyberte si sama a pak přijďte...viz.níže),v případě nesrovnalostí vím na koho se obrátit(CK a CA si stížnosti rádi přehazují jako horký brambor),platba probíhá v klidu na pobočkách(ne ten chaoz níže popisovaný) či přímo přes net atd.
Opravdu by mě nikdy nenapadlo kupovat zájezd přes někoho třetího.A co se toho výběru týče....není problém si vybrat s nabídky agentury a pak jednat přímo s cestovkou :-) ...nehledě na to,že CA nabízejí zájezdy kdejakých pochybných cestovek(klient si ani nezjistí s kým jede a pak se diví...).

katerinach
30.04.2009 18:05 94.113.56.***
RE: proč?  

Proc by to melo byt pohodlnejsi? Naopak - na jednom miste je vice nabidek a neni treba prochazet nabidky jednotlivych CK. A cenove to vyjde stejne, jako kdybych to koupila primo u CK (nevim jak u Invia, ale tam kde kupuji ja, to tak je).
Chapala bych treba argument, ze je to bezpecnejsi, apod. (i kdyz myslim, ze ani toto ne), ale proc pohodlnejsi, to fakt nechapu...

k.m cb
30.04.2009 17:44 92.62.224.***
proč?  

Já jen nechápu,proč kupovat zájezd přes nějakou agenturu?? Přeci je pohodlnější si zakoupit zájezd přímo u pořádající CK.

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze