A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CA INVIA:CZ

29.08.2008 13:23:24 | Limka
Ahoj,
prosím nemáte někdo zkušenosti s touto agenturou, jak rychle odpovídají, jak jednají a tak?
Díky za odpovědi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
20.05.2017 19:54 194.213.47.***
Re: CA INVIA:CZ  

asi by bylo lepší vynechat INVII a nakupovat přímo u CK, ne?

Neregistrovaný uživatel
20.05.2017 19:53 213.211.55.***

Invia je agentura ne cestovní kancelář.Proč jste si nekupovali zájezd přímo u cestovky?

Neregistrovaný uživatel
19.05.2017 13:42 95.85.193.***

já se bohužel musím připojit ke špatnému hodnocení firmy. Dovolenou jsme si společně s přítelem zakoupili již v lednu a to prostřednictvím cestovní agentury INVIA, která tento zájem překupuje od jedné nejmenované cestovní kanceláře (XY) a dál přeprodává. Na dovolenou bychom měli odlétat na konci května. Tento týden, kdy mi zbývá cca 2 týdny do odletu mi dorazil dopis od cestovní kanceláře(XY), že se velice omlouvají, že musel být náš let zrušen a v návaznosti na dopis, který jsem prý obdržela od cestovní agentury INVIA mi nabízejí slevu na další zájezd. To vše by nebyl problém kdyby mě nějaké informace z cestovní agentury INVIA dorazily. Nebýt cestovní kanceláře(, která mě zároveň informovala, že je tato informace byla již před více jak 14 dny předána INVII) , ani nevím, že ke zrušení letu došlo. opakovaně několik dnů po sobě se snažím již dovolat do cestovní agentury INVIA, aby mě sdělili, co přesně se děje a co bude s naší dovolenou, bohužel jediné co se mi vždy podaří je se dovolat slečnám/ paním do call centra, které mi ve výsledku nezávazně na sebe odpoví vždy stejně a to tak,že mě přepojí na některou z osob , která má můj zájezd na starosti. Chvilku poslouchám muziku a jsem zpět v call centru s odpovědí, že tam momentálně nikdo není, že jim zanechají vzkaz, aby mě zpět kontaktovali. Bohužel takto tu volám už celý týden a informace žádné nemám. Jsem zklamaná... byla to vysněná dovolená za nemalé peníze (dalo by se za to klidně pořídit i slušné auto z bazaru a opravdu nemám teď na mysli felicii či něco podobného) a místo toho to vypadá že budeme sedět doma a opalovat se tak maximálně na balkoně. Pokud nevíte co se svými úsporami nebo máte nadbytek peněz neváhejte kontaktovat cestovní agenturu INVIA!!!!!!!!!!!!!!!!

Neregistrovaný uživatel
20.04.2017 12:24 89.103.105.***
Re: NEDOPORUČUJI  

Jako první Fischer odstupuje od smlouvy s Invií.Již nesmí nabízet CK Fischer.

Neregistrovaný uživatel
20.03.2017 19:06 89.103.105.***

Nechápu, proč kupovat přes nějaké zprostředkovatele, kteří jen honí množství prodaných smluv a vše ostatní je jim úplně šumák.

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
16.03.2017 14:42 185.150.124.***

asi jo. zařizovala jsem dvakrát dovču s tím, že část mi uhradí zaměstnavatel přes fakturu a neskutečné oplétačky s tím. ještě mi 3 x vystavili blbě fakturu. pak jsem kupovala nějakej zájezd u slevomatu a vše v pořádku, faktura nebyl problém. opravdu se asi příště obrátím na určitou ck.

Neregistrovaný uživatel
25.11.2016 21:44 78.45.180.***
NEDOPORUČUJI  

Měla jsem tu čest zažít cestování s touto největší cestovní agenturou, možná by neuškodilo, kdyby byla trochu menší - měli by ve všem lepší pořádek, nebo by stačilo proškolit zaměstnance a nabírat takové prodejce (i jako brigádníky), co jsou v oboru. Raději jsme pak vše řešili osobně přímo u CK a Invii jsme obešli obloukem.
Spolupracuje i s takovými CK, co vás pak okradou.. ale hlavní asi je, že mají co nejvíc CK :D (někdy méně je více).
Lepší cestovat přímo s CK. Fakt nedoporučuji!”

Neregistrovaný uživatel
29.08.2016 12:50 89.103.105.***

Bohužel, řada lidí si něco zakliká na netu a ani neví, kdo je pořádající CK a od koho a jaké má pojištění, a už vůbec nevědí co dělat, pokud se musí řešit nějaké strorno, změny atd.Kdo tedy neví, má chodit na prodejnu a řešit od A so Z tam a je klid.

• kulatyctverec
kulatyctverec 29.08.2016 12:44

Nechápu, proč ještě někdo nakupuje dovolenou u INVIA. Jako vyhledávač a recenze super, ale služby na nic. Vždyť je na stránkách INVIA u každého pobytu uvedena CK, která pobyt zajišťuje. Proč tedy chodit kupovat za problémovým kováříčkem, když mohu rovnou za kovářem.

• Anonym (1)
  • Sally
  • Anonym (2)
Neregistrovaný uživatel
29.08.2016 12:43 89.103.105.***

Tak snad víte, od koho jste letěli a od koho bylo pojištění.Každá CK má svoje a máte brát to, které pořádající CK nabízí.To je asi tak v souhrnu vše.Nechápu, na co si tady vlastně ztěžujete.Omarodím, vyplním papíry pro pojišťovnu a to je celé.

• Sally
Zpět na všechny diskuze