A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CA INVIA:CZ

29.08.2008 12:23:24 | Limka
Ahoj,
prosím nemáte někdo zkušenosti s touto agenturou, jak rychle odpovídají, jak jednají a tak?
Díky za odpovědi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
25.11.2016 21:44 78.45.180.***
NEDOPORUČUJI  

Měla jsem tu čest zažít cestování s touto největší cestovní agenturou, možná by neuškodilo, kdyby byla trochu menší - měli by ve všem lepší pořádek, nebo by stačilo proškolit zaměstnance a nabírat takové prodejce (i jako brigádníky), co jsou v oboru. Raději jsme pak vše řešili osobně přímo u CK a Invii jsme obešli obloukem.
Spolupracuje i s takovými CK, co vás pak okradou.. ale hlavní asi je, že mají co nejvíc CK :D (někdy méně je více).
Lepší cestovat přímo s CK. Fakt nedoporučuji!”

Neregistrovaný uživatel
29.08.2016 12:50 89.103.105.***
Re: CA INVIA:CZ  

Bohužel, řada lidí si něco zakliká na netu a ani neví, kdo je pořádající CK a od koho a jaké má pojištění, a už vůbec nevědí co dělat, pokud se musí řešit nějaké strorno, změny atd.Kdo tedy neví, má chodit na prodejnu a řešit od A so Z tam a je klid.

• kulatyctverec
kulatyctverec 29.08.2016 12:44

Nechápu, proč ještě někdo nakupuje dovolenou u INVIA. Jako vyhledávač a recenze super, ale služby na nic. Vždyť je na stránkách INVIA u každého pobytu uvedena CK, která pobyt zajišťuje. Proč tedy chodit kupovat za problémovým kováříčkem, když mohu rovnou za kovářem.

• Sally
  • Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
29.08.2016 12:43 89.103.105.***

Tak snad víte, od koho jste letěli a od koho bylo pojištění.Každá CK má svoje a máte brát to, které pořádající CK nabízí.To je asi tak v souhrnu vše.Nechápu, na co si tady vlastně ztěžujete.Omarodím, vyplním papíry pro pojišťovnu a to je celé.

• Sally
Neregistrovaný uživatel
29.08.2016 12:05 194.213.41.***

Nejdřív se nauč pravopis, umělče, než se něco napíšeš:-(

Neregistrovaný uživatel
29.08.2016 11:59 37.48.2.***

pojištění nám vybavovala INVIA

Neregistrovaný uživatel
29.08.2016 11:42 89.103.105.***

Já tedy nevím, ale za pojištění si ručí pořadatelská CK a né Invia.Pojištění si máte dělat to, které má pořadatelská CK.Např.EXIM má náhradu 80% zpět, pokud neodletíte.

Neregistrovaný uživatel
29.08.2016 10:49 37.48.2.***

ahoj my s me neměli s touto agentůrou zlé skušenisti až tet s její pojištovnou měli sme pojištěnou dovolenou poti stornu amě se stal dost zlý úraz tak sme nemohli jet tak sme zrušili dovolenou kde INVIA poslala spátky 60 procent ze zaplacené částky a pojištovna měla se snáma virovnat dál i když sem poslal lékařskou správu a všetky podklady tak se vijádřili že sem mebil připoután na lůžko ze stálou opatrovatelskou sližbou tak to zamítli a já sem měl zlomeninu kosní lebky a obličeje zlomeninu lícní kosti a čelisti vyhozené krční obratle zlomené krčky kde sem měl tvrdý límec do 30.8 2016 a stim sem prý moch jet na dovolenou

Neregistrovaný uživatel
29.08.2016 10:31 37.48.2.***
Re: Storno dovolení po nehodě  

ano měli sme pojištění proti stornu jak sem psal s INVIÍ nemám žádný problém ale s její pojuštovnou u který sme měli pojištěnou dovolenou . chtěl bych vydět vás jak by ste jeli na dovileniu polámaný a když sem neunesl ani půl kila byl to dost vážný ůraz což se divili že chodím já sem splnil vše co požadovali . A jek sem měl jet když sem pořád vypísaný tak že práce neschopný

Sally 29.08.2016 09:39
Re: Storno dovolení po nehodě  

Taky jsme byli párkrát přes INVIA a neměli jsme nikdy problémy. Mj. si vždycky vygooglím, přes jakou CK to je (to není až tak problém) a pokud je to za stejno, jedu raději přímo přes CK.
ALE:
Kdybyste si dovolenou zrušil okamžitě, dostal byste zpět 20 - 50% zaplacené ceny. Obchodní podmínky máte na stránkách INVIA, mj. je dostáváte ke smlouvě. A INVIA ani cestovka nekrachla, takže nevím, proč byste to měl řešit s AXA. Buď máte vlastní pojištění pro storno zájezdu, nebo máte prostě smůlu. Ke stornu došlo z Vaší strany, nikoliv cestovky a nikoli INVIA. Řešil jsem něco podobného před rokem, a nakonec jsem jel, protože ty prachy o které bychom přišli - vydržel jsem to nakonec. Takže nejprve si přečtěte obchodní podmínky a pak někoho kritizujte nebo napadejte. Podle mně AXA (pokud jste u ní neměl pojištění proti stornu zájezdu Vy), postupovala správně.

A mimo jiné - já osobně si pojištění proti stornu zájezdu z "vlastní viny" nikdy neplatím. Možná na to někdy dojedu, ale zatím to nedělám.

Zpět na všechny diskuze