A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Diskuze

Původní dotaz

CA INVIA:CZ

29.08.2008 13:23:24 | Limka
Ahoj,
prosím nemáte někdo zkušenosti s touto agenturou, jak rychle odpovídají, jak jednají a tak?
Díky za odpovědi
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Neregistrovaný uživatel
28.08.2017 19:00 62.168.37.***
Re: Již nikdy Invia  

Nikdo nám neřekl, že spoluúčast je 20 % - určitě jste dostal pojistné podmínky, tam je spoluúčast uvedená.

Invia si strhla 85% - Invia si nestrhává nic. Těch 85 % je stornopoplatek pořádající CK, takže koupí zájezdu přímo u nich byste si vůbec nepomohl.

Neregistrovaný uživatel
23.08.2017 16:53 90.178.14.***
Re: CA INVIA:CZ  

Tímto bych chtěla upozornit všechny, kteří zvažují koupi zájezdu přes INVIA.CZ My jsme tak udělali. Klasický proces - vyberete destinaci hotel dle služeb, vše v pořádku, vše rychle vyřízeno, odjeli jsme a zjistili na místě, že hotel opravdu takové služby nenabízí. Pátrali jsme proč a zjistili jsme, že CK které invia zájezd zprostředkuje má na svém webu v popisku úplně něco jiného. Samozřejmě, že popisek seděl (až na pár detailů). Bohužel invia má na stránkách u hotelu dva popisy - jeden oficiální (informace o zájezdu - totožný s CK) ten je právně závazný a neoficiální (právně nezávazný - napsáno na zač. popisku světlým písmem). V tom případě dopadnete tak, že pokud vybíráte hotel dle služeb tak invia vám v popisku hotelu naslibuje všechny možné služby a aktivity a nakonec to tak ani není a vy se nemůžete bránit. Dle mého názoru jen metoda, aby lidé zájezd koupili a v konečném výsledku jste hlupák vy, protože si nepřečtete to hlavní (že je to právně nezávazný popisek). Doporučuji tedy najít hotel a pak si vše zařídit u CK, která zájezd pořádá. Za mě INVIA už nikdy!

Neregistrovaný uživatel
03.08.2017 17:32 90.182.202.***
Re: INVIA NIKDY NIC NEKUPUJTE  

Ano, ten rozdíl znám a možná by pro příště stačilo, kdybyste otevřel Obchodní podmínky a přečetl si hned třetí řádek. https://www.invia.cz/obchodni-podminky/
Podle živnostenského zákona mají na CK koncesi. Konkrétní zájezd Vám již hledat nebudu.

Sally 03.08.2017 07:57

Teď jsem projížděl stránky INVIA a nikde tam není, že by byli CK a pořádali nějaké zájezdy. A CA je dfc. přeprodejce.

Neregistrovaný uživatel
02.08.2017 18:52 90.182.202.***

Tak to už nějakou dobu není pravda. U některých zájezdů již figurují jako pořadatele a mají to i v oficiálních materiálech, že jsou CA i CK.

Sally 01.08.2017 07:19

INVIA není cestovka, je to pouze přeprodejce jiných CK

• Anonym (1)
Neregistrovaný uživatel
31.07.2017 18:38 84.244.117.***
INVIA NIKDY NIC NEKUPUJTE  

IVNIA je nejhorší cestovka. Chtěli jsme malý aparmán ,kde budem sami ,přijeli jsme a tam čtyři rodiny.Ani postele jsme neměli ,jedna nám chyběla,takže jsme dočasně spali na zemi. Mnoho věcí jsme si museli ještě dokupovat na místě.S paní delegátkou se nedalo mluvit,byla to starší paní ,která byla dost neochotná!!!!!!!! Osobně vám tuto cestovku rozhodně nedoporučuji
:-(

• kulatyctverec
Neregistrovaný uživatel
27.07.2017 17:57 178.23.220.***
JEDNÁNÍ INVIE JE HROZNÉ, NIC SI OD NICH NEOBJEDNÁVEJTE!!!  

V lednu jsme si objednali dovolenou na Kanárských ostrovech a zaplatili jsme zálohu. Do konce května jsme měli doplatit zbytek, což jsme udělali. 5 dní před odletem jsme stále nevěděli, kdy odlétáme. Paní z Invie nám sdělila, že druhý den informace určitě přijdou. Místo toho jsme druhý den dostali informaci, že je zájezd od května zrušen, protože jsme byli navíc a nemají pro nás místo v letadle. Měla to být naše svatební cesta, proto jsem se snažila najít alternativu. Paní z Invie byla absolutně neschopná, proto jsem si sama místo práce hledala alternativu. Na Kanárské ostrovy byl volný už je jeden zájezd, který byl o týden déle (což pro mě znamenalo velký problém v práci a manžel dokonce odletěl bez schválené dovolené) a o den kratší. Odletěli jsme na jiný ostrov, v jiném termínu, do hotelu, který se zrovna otevřel a nic v něm nefungovalo jak mělo. Měli jsme spoustu problémů s posunutým termínem, i na dovolené (např. několikrát vytopená koupelna, pokoj bez manželské postele atd.). Dnes, měsíc po psané stížnosti, ve které jsem chtěla vrátit peníze za zkrácenou dovolenou o jeden den a výhled na moře, který jsme si u původního hotelu zaplatili z důvodu hotelu přímo na skále u oceánu) nám po několika urgencích přišla z Invie odpověď, že nám zaplatili dražší zájezd a věc považují za vyřízenou. Ve skutečnosti byl zájezd dražší, protože teď v červenci jsou zcela jiné ceny než u first minute. Náš původní zájezd teď vychází o 7000 více. Obrátím se na Českou obchodní inspekci, takovéhle problémy nikomu nepřeji.

Neregistrovaný uživatel
27.07.2017 10:58 185.99.65.***
Re: NEDOPORUČUJI Invia.cz  

Komentář: Pozor na tuto firmu!!!!!!!!!!! Tato firma vám zablokuje váš zájezd v ceně All Inclusive a telefonicky vám oznámí že nastaly problémy a další psychologické výmluvy.Potvrzení přijetí nezávazné objednávky Cena: 31 900 Kč Destinace: Bulharsko Hotel: Hotel Riva *** Doprava: Letecky Strava: All Inclusive TOTO JE CENA CO MI PŘIŠLA NA E-MAIL Cenová kalkulace vaši dovolené Konečná cena zájezdu 43 980 Kč Tento zájezd jsem si našel u konkurenční firmy za původní cen u,tak jsem si ten zájezd chtěl u ní objednat a bylo mi zděleno že tento zájezd je zablokován na mé jméno tak mi ho nemůžou prodat .To stejné se opakovalo když jsem volal do cestovní kanceláře která zájezd pořádala-zájezd je blokován na vaše jméno. Tak nakonec jsem si objednal jiný zájezd přímo u cestovní kanceláře a vše bez problému. :-D :-D :-D :-D :-D 8-) 8-) :-* >:) >:) >:) >:) >:) >:) >:)

Neregistrovaný uživatel
11.07.2017 13:54 89.103.105.***
Re:  

No tím, že velké cestovky dávají postupně od Invie ruce pryč, tak by tento mezičlánek v prodeji měl v budoucnu odpadnout a vše se bude řešit jen s CK se kterou letíte.Mezičlánek Invie je zcela k ničemu, víc lidí, víc chyb a nedorozumění.
Stejně žili jen z provizí za to, že prodají něco o čem s prominutím nemají moc potuch a znalostí.Lepši je , koupit přímo od pořadatelů konkrétních zájezdů a nějaké Zájezdy.cz, Invia a spol. jsou zbytečné.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze